Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

o e36, tez to zauważyłem, na prawym kielichu jest jakieś mocowanie i ma zegary od smg (w miejscu gdzie powinna być wskazówka od zużycia paliwa w danej chwili jest mały wyświetlacz gdzie powinny się normalnie wyświetlać biegi).

 

Zgadza się zegary od SMG z tym, że nie wskazówka zużycia paliwa czyli ekonomizera tylko temperatury oleju. W M Powerach nie ma ekonomizera :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tę ///Mkę kupić jak użytkownik Matt24 się rozmyślił i był niby pośrednikiem. Auto fajnie uszkodzone i dla siebie na prawdę można było ją fajnie zrobić. Zwodził, zwodził i jedną z ostatnich odpowiedzi była :

 

Wysłane: Nie Mar 20, 2011 12:00 am

przez Matt24

Witam,

Wczoraj wróciłem z Francji. Z tego co wiem została we Francji, poszła na części...

 

 

A jednak nie poszła na części :)

 

Miałem kiedyś takiego kolege, co wszystko wiedział, miał wszędzie znajomości, znał wszystko i wszystkich w każdym kraju Europy, wszystko potrafił także zalatwić.

 

Nie znam niestety człowieka, któremu coś pomógł załatwić choć obiecywał dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogła mieć jakąś przygodę mniejszą/większą z przodu bo coś tablica rejestracyjna jest zwichrowana :wink: Moim zdaniem wygląda świetnie i warto ją sprawdzić, i chyba staniała bo coś kojarzę że byłą wystawiana za ok.38k.

 

Jeszcze wczesniej za 39900 jakis czas wisiała.

 

Ciekawe ile ksoztowała handlarza razem ze zrobieniem? W 25 tys zł na pewno sie zmieścił....

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Chciałem tę ///Mkę kupić jak użytkownik Matt24 się rozmyślił i był niby pośrednikiem. Auto fajnie uszkodzone i dla siebie na prawdę można było ją fajnie zrobić. Zwodził, zwodził i jedną z ostatnich odpowiedzi była :

 

Wysłane: Nie Mar 20, 2011 12:00 am

przez Matt24

Witam,

Wczoraj wróciłem z Francji. Z tego co wiem została we Francji, poszła na części...

 

 

A jednak nie poszła na części :)

 

Miałem kiedyś takiego kolege, co wszystko wiedział, miał wszędzie znajomości, znał wszystko i wszystkich w każdym kraju Europy, wszystko potrafił także zalatwić.

 

Nie znam niestety człowieka, któremu coś pomógł załatwić choć obiecywał dużo.

 

Nie obiecywałem niczego, z3coupe chciał kupić auto którego ja nie kupiłem więc nie wiem do czego pijesz?

 

Mitoman, takich w PL wielu.

 

Tak samo mitomaniłem jak chciałem Ci pomóc?

 

trzeba się jakoś reklamować

 

M3 nie było moje więc nie trafiłeś. E36 już sprzedałeś?

 

Zostałeś wywołany do tablicy drobny handlarzyku...może przestaniesz udawać, że nie widzisz tematu i się wypowiesz czy to te tablice zamazywałeś na zdjęciach ze stycznia czy nie te?

 

Tobie nawet nie zamierzam odpisywać "DROBNY CWELU". Jak już "wywoływałeś" mnie, to mogłeś chociaż PW napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie nawet nie zamierzam odpisywać "DROBNY CWELU". Jak już "wywoływałeś" mnie, to mogłeś chociaż PW napisać.

 

Już napisałem gdzie indziej na ten temat. A cwela nie małpuj CWELU JEDEN

 

Jeszcze gdybyś chociaż znał znaczenie tego słowa :lol: :lol: :lol:

Mam nadzieję, że jakiś mod w przeciwieństwie do Ciebie zna, mimo, że po tym jak mnie tak nazwałeś nie pozostałem Ci dłużny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze gdybyś chociaż znał znaczenie tego słowa :lol: :lol: :lol:

buahahahaha nie no to słowo to jakaś enigma musi być, że nie idzie poznać tajemnicy jego znaczenia :mad2:

Mam nadzieję, że jakiś mod w przeciwieństwie do Ciebie zna, mimo, że po tym jak mnie tak nazwałeś nie pozostałem Ci dłużny.

na pewno to idzie sprawdzić kiedy napisałeś "buraku" w tym drugim temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.