Skocz do zawartości

bmw e90 ile obnizyc??????????


szrek82

Rekomendowane odpowiedzi

hej ,mam bmw 330i e90 m sport pakiet i chce obnizyc ,pytanie ile??????????????? moj gust w bmw to oczywiscie klin czyli przod nizej od tylu tak aby byla rowna szczelina w nadkolach,zastanawiam sie nad 45 przod ale tyl nie mam pojecia ile by nie siadla za mocno w porownaniu do przodu.pytanie ile m sport zawieszenie jest juz obnizone????slyszalem ze m sport jest juz 20mm obnizony.z gory dziekuje za porady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

M zawiecha jest 15-20mm nizej niz seria ale korzysc z niej jest taka ze ma krotsze amortyzatory.

Proponuje Vogtland -40/-25 (na takich jezdze)

zachowalem komfort i uzytkowosc auta- i dobrze juz wyglada.

Eibach Sportline jest takze chwalony -45/-35 ale dosc twardy...

fotka mojej e90 na Vogtlandach

http://img832.imageshack.us/img832/4055/dsc0193sl.jpg

Edytowane przez Bad_Boy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niezle wyglada,moja niby siedzi 20mm ale mam jeszcze szczeline w nadkolach przod dobre 30mm a tyl 20mm a twoja to nawet 5mm nie ma.to chyba kazda sprezyna inaczej siedzi??????albo zalezy od amorow????????sory za znaki ale mam angielskiego windows i na polskim wychodza bledy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jest kozacko chyba przekonales mnie jest max roznica i nie chce nizej bo chce pojezdzic szybciej a nie patrzec na kazda dziurke lub uskok,a eibach sport line 45-50/35 bedzie nizej od twoich vogtland,ow????????????dobrze pisza o nich tylko boje sie ze za nisko bedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna zrobic ale to rzezba i drutowanie...

Moglbys rozwinac ??? Co jest rzezba i drutowaniem ??? :duh: :duh:

 

To sie nazywa welcome lights i to nie jest zadne drutowanie :mad2: tylko kodowanie :!: :!: . Ale widze ze masz rocznik 2005 wiec FRM modul w ktorym WL nie koniecznie chca sie wlaczac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M zawiecha jest 15-20mm nizej niz seria ale korzysc z niej jest taka ze ma krotsze amortyzatory.

Proponuje Vogtland -40/-25 (na takich jezdze)

zachowalem komfort i uzytkowosc auta- i dobrze juz wyglada.

Eibach Sportline jest takze chwalony -45/-35 ale dosc twardy...

fotka mojej e90 na Vogtlandach

http://img832.imageshack.us/img832/4055/dsc0193sl.jpg

co to za wzor felg? sa kozackie a ja wlasnie zaczynam szukac czegos na wiosne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
hej ,powrot po zimie i decyzja na vogtland 40/25 juz kupione i w ciagu paru dni mam nadzieje ze uda mi sie zalozyc.dzieki badboy za pomoc w decyzji ,twoja buma wyglada super a nizej to juz tylko wyglad bo uzytecznosc auta spadnie,wielkie dzieki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wracając do WelcomeLight w przedlifcie idzie przekodować i to bez problemów, warunek auto z 2007r w górę lub zmiana modułu świateł na FRM II.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.