Skocz do zawartości

Naklejki z logo klubu+nick


ŁYSY.BMW.E36

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jest propozycja naklejek na szybę logo klubu+nick.Kto jest za niech się wpisze :lol: Zarząd klubu chce zobaczyć czy będzie zainteresowanie takowym gadżetem :wink: Edytowane przez ŁYSY.BMW.E36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie przymiarka wszystko zależy od nas.Szerzej o naklejkach można poczytać tutaj- viewtopic.php?f=27&t=138876&p=1210373#p1210373 :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka byłaby mniej więcej cena?

 

Chlopie jak Ty sie pytasz o cene naklejki to szybko sprzedaj swoje BMW bo Cie na nie nie stac :(

Jak przeczytalem glowny watek to moja pierwsza mysl byla taka, ze zaraz ktos zada bezdenne pytanie o cene naklejki....

Definicja szalenstwa - robienie wciaz dokladnie tej samej rzeczy w dokladnie ten sam sposob oczekujac zupelnie innego ofektu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Ale się tam zakotłowało.He he.

Niech będzie,że jedną wezmę (ale nie za 150 zł :lol: ) skoro tak walczycie.

Myślałem o przystąpieniu do BKP, ale tak jak większość z nas brak czasu.Jedyne na co ostatnio jeździłem to zlot w Toruniu(to wszystko).

wszystko się zgadza ale przychodzi taki moment kiedy każdy z nas się wypala

Tutaj się z kolegą bumblebee zgodzę.A poza tym prędzej czy później czeka mnie zmiana auta i już wiem,że nie będzie to BMW.

Edytowane przez CICHY525
ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopie jak Ty sie pytasz o cene naklejki to szybko sprzedaj swoje BMW bo Cie na nie nie stac :(

Jak przeczytalem glowny watek to moja pierwsza mysl byla taka, ze zaraz ktos zada bezdenne pytanie o cene naklejki....

 

Cena też jest ważna!!!!!!!!!!!!!! wszystko jest ważne. Jakby naklejka kosztowała np. 300zł kupiłbyś??????? bo ja nie. A Ty skąd możesz wiedzieć czy mnie stać czy nie???????? skoro jeżdze to mnie stać!!!! To daruj sobie głupie docinki bo tylko zapytałem, a Kto pyta nie błądzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za , choc naprawde warto bylo by podac jakas propozycje graficzna , moze wsrod nas odezwie sie kolega z dusza artysty i propozycjami takiego logo . Pomysl jak najbardziej na DUZE TAK . Niech i nas bedzie widac nie tylko w naszych autkach , ale mozemy tez wyruzniac sie od innych naszym logo . :cool2:

siemka dla fanow BMW

HIGHLANDER 12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupię na bank. Przydała by się jakaś propozycja graficzna do oceny..... A dyskusja na temat ceny mnie rozbawiła... hahahaha

I myśle, że wiochy nie będzie, trzeba zrobić to jakoś "gustownie", i ulokować w fajnym miejscu w aucie..... delikatnie na rogu szyby (boczna, przednia, tylna) i będzie ok pozdrawiam. Oczywiście naklejana od wewnątrz ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dyskusja na temat ceny mnie rozbawiła...

 

:) :) bo to jest smieszne, jedno z pierwszych pytan "ile mialoby to kosztowac"!!!! No k*** ile moze kosztowac naklejka????? :D :D :D

Pytanie kompletnie bez sensu i swiadczy o podejsciu do sprawy :)

Definicja szalenstwa - robienie wciaz dokladnie tej samej rzeczy w dokladnie ten sam sposob oczekujac zupelnie innego ofektu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może zamiast na szybę to na tablice rejestracyjna albo lusterko?

 

A jeśli chodzi o cenę i waszą kłótnie według mnie bardziej tutaj chodzi o zasady, zrobienie naklejki to max 20zł, a ktoś skasuje np 100zł to pozostaje niesmak, a nie że kogoś nie stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.