Skocz do zawartości

Wgrywanie PL menu


Zenek pestka

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy ktoś sie tu tym bawi . .? Jakie koszty lub czy ma na sprzedaż soft ,widziałem na Allegro są dwie ceny jedna kosmiczna druga bardziej realna.
Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja płaciłem 600zł u znajomego i dostałem odrazu mapy na europe z polskim lektorem, więc cena tania bo średnio jest ok 1000zł

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze szukajcie, ja miałem propozycje ponad rok temu za chyba 300 zł (bez map). Zrezygnowałem bo są przypadki przycinania się "i driva" po dograniu języka Polskiego (niestety nie jest to fabryczny program-język z serwisu bmw).

BMW E36 1991 Limuzyna 325i 2005↔2007

BMW E46 2002 Touring 320d Lift 2007↔2010

BMW E91 2006 330d 2010↔2018

BMW E81 2007 118d 2015→

BMW F31 2014 325d 2018→

icon1.png

F31-C-HRj_qqhnpsx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dobrze szukajcie, ja miałem propozycje ponad rok temu za chyba 300 zł (bez map). Zrezygnowałem bo są przypadki przycinania się "i driva" po dograniu języka Polskiego (niestety nie jest to fabryczny program-język z serwisu bmw).

 

W międzyczasie pokazała się oficjalna opcja języka polskiego w nowych autach sprzedawanych u polskich dilerów. A zatem jest pytanie skąd jest źródło plików czy z opcji oficjalnej czy starszej napisanej kiedyś przez sprytnych polskich programistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
U mnie zakładali navi i mają mi dograć jutro lub pojutrze polskie menu. Tak dla bajeru jako 3 jezyk.

Jak chcesz to podam info na pw. (POZNAŃ)

Ja również proszę o informację na pw.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ktoś sie tu tym bawi . .? Jakie koszty lub czy ma na sprzedaż soft ,widziałem na Allegro są dwie ceny jedna kosmiczna druga bardziej realna.

 

Witam. Jedna z tych aukcji należy do mnie ( ta "normalna" cena). Jakbyś reflektował to na PW - będzie zniżka jako że z forum. Mapy na 2012 też mogę dorzucić.

 

Soft można też wgrać u mnie lub zakupić go i zrobić samemu (instrukcja w pakiecie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W międzyczasie pokazała się oficjalna opcja języka polskiego w nowych autach sprzedawanych u polskich dilerów. A zatem jest pytanie skąd jest źródło plików czy z opcji oficjalnej czy starszej napisanej kiedyś przez sprytnych polskich programistów.

"

 

Przed liftingowe E9x raczej na 100% nie łapią się na oficjalną autoryzowaną polską wersję językową - dostępne PL Menu to dzieło "sprytnych programistów".

BMW E36 1991 Limuzyna 325i 2005↔2007

BMW E46 2002 Touring 320d Lift 2007↔2010

BMW E91 2006 330d 2010↔2018

BMW E81 2007 118d 2015→

BMW F31 2014 325d 2018→

icon1.png

F31-C-HRj_qqhnpsx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

U siebie też mogłem wgrać ale sam gość od wgrywania powiedział ,że często właśnie się knoci cały i-drive , gdyż jest to po prostu spolszczony jeden z języków np. u mnie byłoby to zamiast francuskiego czyli w menu byłyby trzy języki : niemiecki , angielski i ten przerobiony francuski jako polski . Mówił ,że często właśnie poprawia takie wgrywania i przywraca oryginalny soft , gdyz w serwisie to kosztuje majątek :mad2:

 

Są natomiast osoby ,które mają w navi profesional język polski i nic się nie dzieje . Wszystko zależy od jakości oprogramowania i osoby tym się zajmującej .

Ja mam navi biznes i raczej do niej chyba nic konkretnego nie ma po polsku ? Jeśli ktoś coś wie na ten temat i może bez usterek ( z jakąś gwarancją w razie czego ) wgrać to chętnie bym skorzystał .

Domek nad najczystszym jeziorem na Mazurach - Wakacje - Święta - Ferie - Weekendy - Sylwester -http://domkinarty.spanie.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały czas nie moge zrozumieć o co chodzi z tym spolszczaniem MENU, przecież język angielski jest na tyle powszechny, że chyba każdy choć troche go czai. Rozumiem, że jesli MENU byłoby po węgiersku albo portugalsku ale po angielsku? Poza tym ile tam jest tych komunikatów do zrozumienia, 15?

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację dlatego jeszcze niczego nie zmieniałem i nie wgrywałem . Nawet navi mam po angielsku tak w ramach doskonalenia języka :D

Natomiast zupełnie nie kumam tych poleceń głosowych - tylko po niemiecku są i nawet jak się staram mówić z gwarą to nie zawsze załapie :duh:

Mało się tego używa ale jak już jest to niech do czegoś służy i działa . Jakby tą funkcję ktoś rozpracował po polsku to byłby wyczyn .

Domek nad najczystszym jeziorem na Mazurach - Wakacje - Święta - Ferie - Weekendy - Sylwester -http://domkinarty.spanie.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Nie wiem jak to dokładnie działa czy trzeba najpierw dograć ale u mnie po resecie nawigacji był angielski hiszpański francuski a po zmianie opcji w cas i frm na $8A1A (wersja językowa polski) pojawił się polski, angielski, niemiecki.
Crejzus :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast zupełnie nie kumam tych poleceń głosowych - tylko po niemiecku są i nawet jak się staram mówić z gwarą to nie zawsze załapie :duh: .

 

no to fakt ja swoje a buma swoje , dogadać się z Niemką nie mogę. Nawet poprosiłem sąsiadkę niemkę aby coś powiedziała i też kiszka. Nawet niemki się nie rozumieją heh

 

Natek masz rację to raptem kilka pozycji zrozumiałych dla większości więc nie ma potrzeby ryzykować wywalenia się softu dla paru polskich znaków , ale miło by było w oryginale mieć język polski gdyż inne marki bardziej cenią polskiego klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te nogi z avatara to właśnie sąsiadki :?:

Jeśli tak to może w mojej Buni też by poszprechała :?: :norty:

Domek nad najczystszym jeziorem na Mazurach - Wakacje - Święta - Ferie - Weekendy - Sylwester -http://domkinarty.spanie.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te nogi z avatara to właśnie sąsiadki :?:

Jeśli tak to może w mojej Buni też by poszprechała :?: :norty:

 

Nie, ale ona też ma wypasione :mrgreen:

To taka moja słabość do tej części kobiecego ciała :twisted: Wiesz dobre felgi to połowa sukcesu :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wgrywała Pl menu oraz mapy na płytę dvd do e92 Navi Profesional, firma z tej strony uczymyautapolskiego.pl można jechać do nich na miejsce do siedziby, bądź wysłać navi kurierem do nich, czy tez zapłacić za drogę i sami do klienta przyjadą pod wskazany adres :) zapłaciłem za wszystko 1000zl z rabatem dla stałego klienta, normalnie to coś ok 1200zl

 

Pozdrawiam

http://imageshack.us/photo/my-images/190/95216545.jpg/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bądź wysłać navi kurierem do nich,

 

LOL ...ktos sie decyduje na ta opcje (oczywiscie mowa o navi pro/business?? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: buahahaaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.