Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe jak dotarłeś do własciciela po nr. rejestracyjnym. Pytanie retoryczne, bo ja wiem jak to można zrobić. Są cztery sposoby i wszystkie są niezgodne z prawem. Kiedyś wykorzystałem jeden z nich, ustaliłem namiary na własciciela auta stojącego w komisie, włącznie z nr tel. Kiedy zadzwoniłem gosciu dostał piany, skąd mam jego numer. Szybko się wycofałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie nad czym ta bezprzedmiotowa dyskusja. Gość kupił samochód od delera z pewna historią, może w niecodzienny sposób, ale to tylko świadczy że coś się u nas zmienia na plus. A takie porównywanie cen z Niemiec to trochę w tym przypadku nie na miejscu, ponieważ auto nie zostało kupione od przypadkowego handlarza. Te uszczypliwości pod adresem kolegi to świadczą jedynie o pewnej zazdrości z waszej strony – moje subiektywne zdanie. :norty: A koledze życzyć należy zadowolenia z użytkowania auta :cool2: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Panowie nad czym ta bezprzedmiotowa dyskusja. Gość kupił samochód od delera z pewna historią, może w niecodzienny sposób, ale to tylko świadczy że coś się u nas zmienia na plus. A takie porównywanie cen z Niemiec to trochę w tym przypadku nie na miejscu, ponieważ auto nie zostało kupione od przypadkowego handlarza. Te uszczypliwości pod adresem kolegi to świadczą jedynie o pewnej zazdrości z waszej strony – moje subiektywne zdanie. :norty: A koledze życzyć należy zadowolenia z użytkowania auta :cool2: .

Zgadzam się, zamiast przyjąć nowego użytkownika BMW do naszej rodziny z miłym akcentem to Wy tylko straszycie :norty: Ja ze swojej strony gratuluję szkudiemu zakupu pierwszego w życiu samochodu :cool2: !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nad czym ta bezprzedmiotowa dyskusja. Gość kupił samochód od delera z pewna historią, może w niecodzienny sposób, ale to tylko świadczy że coś się u nas zmienia na plus. A takie porównywanie cen z Niemiec to trochę w tym przypadku nie na miejscu, ponieważ auto nie zostało kupione od przypadkowego handlarza. Te uszczypliwości pod adresem kolegi to świadczą jedynie o pewnej zazdrości z waszej strony – moje subiektywne zdanie. :norty: A koledze życzyć należy zadowolenia z użytkowania auta :cool2: .

 

W końcu głos rozsądku. Ja wiem że mamy tutaj na forum wielu handlarzy i "specjalistów" od zakupu aut, ale musimy pamiętać, że są ludzie ktorzy robią inne rzeczy na codzień, a samochodu chcą po prostu używać.

 

Jak Wam zakupy ludzi nie pasują, to zamiast ich pouczać PO FAKCIE i naskakiwać, weźcie doradźcie jak kupić żeby nie wtopić. Macie kontakty, macie dojścia, ale nie, lepiej jest najechać paru nowych bo przepłacili, albo kupili auto pomalowane, albo poleasingowe, albo przyjechali z miernikiem lakieru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu głos rozsądku. Ja wiem że mamy tutaj na forum wielu handlarzy i "specjalistów" od zakupu aut, ale musimy pamiętać, że są ludzie ktorzy robią inne rzeczy na codzień, a samochodu chcą po prostu używać.

 

Jak Wam zakupy ludzi nie pasują, to zamiast ich pouczać PO FAKCIE i naskakiwać, weźcie doradźcie jak kupić żeby nie wtopić. Macie kontakty, macie dojścia, ale nie, lepiej jest najechać paru nowych bo przepłacili, albo kupili auto pomalowane, albo poleasingowe, albo przyjechali z miernikiem lakieru...

 

Nic dodać, nic ująć. Kupił auto jakie mu pasowało i był za nie w stanie tyle zapłacić, a teraz tutaj konkurs kto mógł takie auto mieć taniej i skąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu głos rozsądku. Ja wiem że mamy tutaj na forum wielu handlarzy i "specjalistów" od zakupu aut, ale musimy pamiętać, że są ludzie ktorzy robią inne rzeczy na codzień, a samochodu chcą po prostu używać.

 

Jak Wam zakupy ludzi nie pasują, to zamiast ich pouczać PO FAKCIE i naskakiwać, weźcie doradźcie jak kupić żeby nie wtopić. Macie kontakty, macie dojścia, ale nie, lepiej jest najechać paru nowych bo przepłacili, albo kupili auto pomalowane, albo poleasingowe, albo przyjechali z miernikiem lakieru...

 

Nic dodać, nic ująć. Kupił auto jakie mu pasowało i był za nie w stanie tyle zapłacić, a teraz tutaj konkurs kto mógł takie auto mieć taniej i skąd.

 

a skoro bywasz w DE to napewno wiesz, że BMW dla Niemca to nie kombi i nie 2.0 :wink:

 

Co go to obchodzi? On potrzebuje kombi, a silnik wystarczy.

 

Jeep Grand Cherokee to też nie CRD.

Edytowane przez Matt24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum można pisać wszystko co się komu podoba. Oczywiscie w ramach tematu i zgodnie z regulaminem. Każdy może na swój sposób, obiektywnie lub subiektywnie swobodnie się wypowiadać. I niech się z tym liczy każdy kto zakłada temat i ci którym się nie podoba wypowiedz innego forumowicza. To nie jest jakiś prywatny blog, ale ogólnie dostępne forum. Jak ktoś nie wie co to słowo oznacza, niech zajrzy do Wikipedii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum można pisać wszystko co się komu podoba. Oczywiscie w ramach tematu i zgodnie z regulaminem. Każdy może na swój sposób, obiektywnie lub subiektywnie swobodnie się wypowiadać. I niech się z tym liczy każdy kto zakłada temat i ci którym się nie podoba wypowiedz innego forumowicza. To nie jest jakiś prywatny blog, ale ogólnie dostępne forum. Jak ktoś nie wie co to słowo oznacza, niech zajrzy do Wikipedii.

 

Sam sobie zaprzeczasz. Skoro każdemu wolno wszystko napisać, to mnie też wolno było napisać to co napisałem, więc o co Ci chodzi wlaściwie? :mrgreen:

 

Pisać może każdy i co chce, ale są pewne obyczaje i tak zwana kultura, o ktorej od czasu do czasu warto pamiętać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum można pisać wszystko co się komu podoba. Oczywiscie w ramach tematu i zgodnie z regulaminem. Każdy może na swój sposób, obiektywnie lub subiektywnie swobodnie się wypowiadać. I niech się z tym liczy każdy kto zakłada temat i ci którym się nie podoba wypowiedz innego forumowicza. To nie jest jakiś prywatny blog, ale ogólnie dostępne forum. Jak ktoś nie wie co to słowo oznacza, niech zajrzy do Wikipedii.

 

Sam sobie zaprzeczasz. Skoro każdemu wolno wszystko napisać, to mnie też wolno było napisać to co napisałem, więc o co Ci chodzi wlaściwie? :mrgreen:

 

Pisać może każdy i co chce, ale są pewne obyczaje i tak zwana kultura, o ktorej od czasu do czasu warto pamiętać.

Nic sam sobie nie zaprzeczam. Oczywiscie, że wolno Ci napisać co chcesz i pisz co chcesz, tylko wypowiadaj się merytorycznie w temacie, a nie neguj tego co napisał przedmówca. A kultura wypowiedzi to inna kwestia, z tym jest rzeczywiscie coraz gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum można pisać wszystko co się komu podoba. Oczywiscie w ramach tematu i zgodnie z regulaminem. Każdy może na swój sposób, obiektywnie lub subiektywnie swobodnie się wypowiadać. I niech się z tym liczy każdy kto zakłada temat i ci którym się nie podoba wypowiedz innego forumowicza. To nie jest jakiś prywatny blog, ale ogólnie dostępne forum. Jak ktoś nie wie co to słowo oznacza, niech zajrzy do Wikipedii.

...zgadzam się z Tobą ale na forum mamy od czasu do czasu problem z emocjami forumowiczów kiedy " nie wpadamy w euforię" nad ich samochodami albo wskazujemy na ich nie kompletną wiedzę w jakimś zakresie ... to troche taka reakcja jak u kierowców, którzy uznają, że wyprzedził ich "niegodny" samochód i trzeba mu pokazać ... internet daje anonimowośc i dlatego mamy nie tylko tu ale generanie "w internecie" duzo wypowiedzi, które niestety pokazują, że szacunek i kultura osobista nie jest powszechna ... nie na darmo ktoś powiedział, cytuję: dopiero internet pokazał ilu idiotów jest na świecie ...ale mam nadzieję, że każdemu z forumowiczów zależy aby nie dotyczyło to naszych dyskusji ... Freude am Fahren = Freude na Forum :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko czytając ten post widać, że ciężko co niektórym dogodzić. wkleisz za tanie auto to Cie objadą od góry do dołu, teraz sie okazuje, że gość kupił auto to znowu za drogo. Tylko, że w tej cenie była profesjonalna obsługa (przynajmniej z opisu), a nie sluchanie bajek pseudosprzedawców. Gość pojechał 200 km do potencjalnego klienta i sprzedał bo miał pewne auto. Może powoli zmienię zdanie o Zdunku, bo mam raczej srednie wspomnienia z przeszłości.

Nabywcy pogratulować zakupu i niech sie auto sprawuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie że straszę....to przeczytajcie to http://www.tvn24.pl/-1,1723184,0,1,tak-odplynelo-bmw-za-270-tysiecy,wiadomosc.html

 

Oczywiście było trochę inaczej niż piszą dziennikarze (czy oni się w ogóle na czymś znaja?) i przekręt został zainicjowany przez kupujących ale....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko czytając ten post widać, że ciężko co niektórym dogodzić. wkleisz za tanie auto to Cie objadą od góry do dołu, teraz sie okazuje, że gość kupił auto to znowu za drogo. Tylko, że w tej cenie była profesjonalna obsługa (przynajmniej z opisu), a nie sluchanie bajek pseudosprzedawców. Gość pojechał 200 km do potencjalnego klienta i sprzedał bo miał pewne auto. Może powoli zmienię zdanie o Zdunku, bo mam raczej srednie wspomnienia z przeszłości.

Nabywcy pogratulować zakupu i niech sie auto sprawuje.

Wszystko dobrze się skończy i będziesz mógł chwalić Zdunka, jak nasz kolega odbierze samochód. Bo jak narazie jeszcze go nie ma, czekamy aż się pochwali. Ja też na początku wietrzyłem podstęp, ale mylić się rzecz ludzka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz nie najlepsze wspomnienia, a kolega całuje ich po sygnetach. Co za metamorfoza, czyżby byli na spowiedzi i zmienili się w potulne owieczki? :D Ja z niecierpliwoscią czekam na finał tej transakcji., bo w czasach przekrętów i oszustw na nie spotykaną jak dotąd skalę, taki gest budzi dziwne skojarzenia. chociaz powinno to być normą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz nie najlepsze wspomnienia, a kolega całuje ich po sygnetach. Co za metamorfoza, czyżby byli na spowiedzi i zmienili się w potulne owieczki? :D Ja z niecierpliwoscią czekam na finał tej transakcji., bo w czasach przekrętów i oszustw na nie spotykaną jak dotąd skalę, taki gest budzi dziwne skojarzenia. chociaz powinno to być normą.

 

 

To akurat nie musi być dziwne. Wszystko zależy od ludzi i można przyjąć że zarząd działa logicznie, a zatrudnieni ludzie dzielą się na tych co kładą lachę, a inni już nie.

Inna prowizja jest za sprawdzenie po raz 100 historii VIn samochodu a inna za sprzedaż drugi raz tego samego auta :) Dwóch rożnych klientów może mieć inne odczucia...a nie powinni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdunek to chyba akurat jedyny który Ci nie poda historii auta bez właściciela... nawet ostatniego wpisu. Ja mam złe wspomnienia jeśli chodzi o serwis jeszcze sprzed kilku lat służbowego Renault..... Cennik usług u Zdunka za taką gównianą markę jak za segment premium a jeszcze nie robili nic, albo wkładali stare części. Teraz się pewnie bardziej starają, bo BMW Polska jak mu kare dowali to się odechce robienia takich numerów ale na razie to Zdunek to partacze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Piszecie że straszę....to przeczytajcie to http://www.tvn24.pl/-1,1723184,0,1,tak-odplynelo-bmw-za-270-tysiecy,wiadomosc.html

 

Oczywiście było trochę inaczej niż piszą dziennikarze (czy oni się w ogóle na czymś znaja?) i przekręt został zainicjowany przez kupujących ale....

gruby przewał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i E61 odebrane. auto czysciutkie, pachnące mialem odczucia jakbym odbierał nowke z salonu. Bralem maly kredycik na tą bmw i oczekiwaliśmy 3 godziny na potwierdzenia przelewu z banku. W ramach rekompensaty tak długiego oczekiwania zaproponowana mi dowolny model BMW (z pelnym bakiem) na wybrany przez siebie weekend :):) chyba to bedzie 645i :) P

PS. Pierwsza trasa do Olsztyna i nieoznakowana skoda superb..... skonczyło sie 300 zl i 8 pkt. Ale tym sie nie da wolno jezdzic :) ale przysznam ze w nagraniu policjantow ladnie sie prezentowala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.