Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

co sadzicie o tym moze ktos zna te bmw?? do jutra mam zarezerwowane te auto, facet z bmw przyjedzie do mnie do Olsztyna zeby mi je pokazac...

 

http://moto.allegro.pl/bmw-520diesel-panorama-at-navi-dealer-bmw-zdunek-i1901037579.html

Zeby tak zawsze sprzedający przyjeżdzał do kupującego, w celu prezentacji, to ten dział nie miałby racji bytu :D Ale miły gest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba to pare kilometrów Gdańsk? Olsztyn? Pierwsze słyszę żeby sprzedawca jechał pokazywać auto kupujacemu . :cool2:

 

Idze nowe :cool2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miły możesz być ale wiesz ilu jest ogladaczy? Ilu chce sie tylko przejechać spalić 10 litrów i podziękować?

Wierzysz czy nie ale ja mam ostatnio taka opcje ze jak ktoś chce jechać na prżeglad do jakiegoś swojego serwisu to ja za to ląduje 100 zł jeżeli facet kupi auto to je zwracam.

Ostatnio miałem takiprzypadek pojechałem oglądali i powiedzieli ze w zawieszenie trzeba wsadzić 3000 zl :duh: ja wziolem kluczyki i odjechalem a żeby było śmiesznie na placu czekał ojciec z synem który chciał zobaczyć auto ,pojechaliśmy n jazdę próbna i na stacje diagnostyczne która on to znalazł na jakimś zadupiu i wyszły dwa stabilizatory :cool2: auto sprzedane w tym samym dniu,ja myśle ze jest to taki chwyt ze pojedziesz na ich serwis oni nawciskaja ci kitu co tu trzeba niby nawymieniac żebyś ty cenę dał dobra i wtedy chcą kupić.

 

Co innego ASO jak dostanę na piśmie co trzeba wymienić to mogę sie zgodzić :cool2: tylko ze na ado to mało kto ma kasę.

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kolega miał przypadek, że przyjechał koleś Golfem 3 oglądać Audi A4 B7, nie wyglądał na takiego co ma kasę na coś lepszego, a bardzo często jak się ma jakieś mocniejsze auto przyjeżdżają się przejechać. "Klienci" sprawdzili samochód tzn. obejrzeli auto obchodząc dookoła, zajrzeli do środka na zasadzie "o czarne skóry i nawigacja jest" i bardzo im się podoba, przejadą się i jak wszystko OK to jutro są z kasą, nieco dziwne... jako, że za Audi stało inne auto na podjeździe więc powiedział, że kluczyki od tego samochodu ma żona która jest na mieście, a oni niech sobie obejrzą auto dokładnie, pod maską itd, sprawdzą wszystko, a żona za godzinkę wróci i się będą mogli przejechać. Stwierdzili, że nie ma co czekać tylko przejadą się jutro jak przyjadą od razu z kasą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przyjechali? Chyba nie co? Jak do mnie dzwonią i mówią ze chcą przyjechać zobaczyć auto bo maja taka obiazdowke to im odpowiadam tak.

Zadzwońcie na samym końcu jak już poogladacie te wszystkie auta :cool2: a maja listę np 6-7 aut :mrgreen:

 

Szkoda czasu na takich :cool2:

 

Albo są tacy co przyjada jakaś stara e36 co ledwo zipie i biorą sie za gazowanie na postoju 328 we full i nagle chcą sie przejechać a ja im na to ze to ostatnia pozycja przy zakupie auta i ze jak chcą sie poscigac to w Sosnowcu otwarli nowy tor kartingowy :mrgreen:

 

Ale są tez tacy co podchodzą do zakupu normalnie i na końcu sie pytają czy mogą sie przejechać i mogą dać na paliwo wtedy mówię ze nie trzeba nic płacić jeżeli prżejechanie sie autem stanowinostatni krok do zakupu ,to są normalni kupujący . :cool2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na auto nie wplacilem zadnej zaliczki mam to zrobic jutro jak mi sie spodoba. Gosc zgodzil sie przyjechac bo ja chcialem jechac ogladac w poniedzialek ale on nie pracowowal w poniedzialek. Ja moglem dopiero w sobote jechac do Gdanska wiec on sam zaproponowal ze przyjedzie do Olsztyna bo nie chce na tak dlugo czyli do soboty rezerwowac bo jest duze zainteresowanie.

Myslicie ze cena jest duza??? ile takie auto powinno kosztowac przez tel mowil ze cos opusci. A auto jest z polskiego salonu, gosc blednie napisal w ogloszeniu. Kupione i serwisowane w BMW Zdunek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na auto nie wplacilem zadnej zaliczki mam to zrobic jutro jak mi sie spodoba. Gosc zgodzil sie przyjechac bo ja chcialem jechac ogladac w poniedzialek ale on nie pracowowal w poniedzialek. Ja moglem dopiero w sobote jechac do Gdanska wiec on sam zaproponowal ze przyjedzie do Olsztyna bo nie chce na tak dlugo czyli do soboty rezerwowac bo jest duze zainteresowanie.

Myslicie ze cena jest duza??? ile takie auto powinno kosztowac przez tel mowil ze cos opusci. A auto jest z polskiego salonu, gosc blednie napisal w ogloszeniu. Kupione i serwisowane w BMW Zdunek!

?Coś nieprawdopodobnego. Historia chyba nigdy nie odnotowała takiego przypadku. Po tym co napisałeś, jestem w szoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam zaproponowal ze przyjedzie do Olsztyna bo nie chce na tak dlugo czyli do soboty rezerwowac bo jest duze zainteresowanie.

!

 

Większych bzdur dawno nie słyszałem :mrgreen:

Jakby było takie zainteresowanie. To. ma on cię w DDDUpie!! :cool2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

U Zdunka bywam czasami i nie czułem się tam nigdy prawdziwym klientem ale raczej natrętem....

Znajomy chciał kupić u nich E39 to był problem aby ją spróbować na miejscu... a tu do Olsztyna :mrgreen:

Myślę że to prywatne auto kogoś z serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec...

byl przyjechal tak jak obiecal. Auto zostawil ich staly klient i kupil nowe bmw serii 5. Bylismy samochodem na stacji diagnostycznej, nie ma zadnych luzów, nowe tarcze i klocki hamulcowe, i po wymieanie oleju i filtra. Pojechalismy do lakiernika i tu tak jak mowil sprzedawca malowany tylny blotnik z cieniowaniem na drzwi. Lakiernik sprawdzil swoim okiem i czujnikiem i nic innego nie zauwazyl. auto w srodku jak nowe nic nie zniszczone, wyposazenie ma sprawne wszystko dziala. Malo tego opuscil bez targowania na 85000 zł. :) nic mnie to nie koszyowalo teraz mam wyslac dane firmy na ktora bedzie faktura a on mi odesle zamowienie i konto na ktore mam wplacic zaliczke.... wiec transakcja udana, jestem wlascicielem E 61.... uuuuu szybko to poszlo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec...

byl przyjechal tak jak obiecal. Auto zostawil ich staly klient i kupil nowe bmw serii 5. Bylismy samochodem na stacji diagnostycznej, nie ma zadnych luzów, nowe tarcze i klocki hamulcowe, i po wymieanie oleju i filtra. Pojechalismy do lakiernika i tu tak jak mowil sprzedawca malowany tylny blotnik z cieniowaniem na drzwi. Lakiernik sprawdzil swoim okiem i czujnikiem i nic innego nie zauwazyl. auto w srodku jak nowe nic nie zniszczone, wyposazenie ma sprawne wszystko dziala. Malo tego opuscil bez targowania na 85000 zł. :) nic mnie to nie koszyowalo teraz mam wyslac dane firmy na ktora bedzie faktura a on mi odesle zamowienie i konto na ktore mam wplacic zaliczke.... wiec transakcja udana, jestem wlascicielem E 61.... uuuuu szybko to poszlo...

Z tego co czytam to żadnej transakcji jeszcze nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.