Skocz do zawartości

e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty


damp21plbe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przepieknie polozony lakier !

za to wstawki czerwone tak jak w przupadku zeszlorocznego zwyciezcy uleza do mnie nie przemawiaja ale trzeba zobaczyc calosc zeby miec prawdziwe wyobrazenie ! :)

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po dzisiejszych pracach auto zaczyna lepiej wyglądać :obloki:

 

 

http://i.imgur.com/poouqnj.jpg

 

No wlasnie tak jak mowilem trzeba zobaczyc calosc... u ciebie to pasuje i jest TOP ! :cool2:

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian, co tu dużo pisać auto wygląda przepięknie :cool2: :cool2: Jeżeli zdąrzysz do Ułęża z wszystkim co zamierzasz myślę że jesteś w stanie wygrać konkurs na najładniejsze auto zlotu :cool2: :) :wink:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna :cool2:

 

Dzięki :cool2:

 

Damian, co tu dużo pisać auto wygląda przepięknie :cool2: :cool2: Jeżeli zdąrzysz do Ułęża z wszystkim co zamierzasz myślę że jesteś w stanie wygrać konkurs na najładniejsze auto zlotu :cool2: :) :wink:

 

Dzięki :cool2: Jeszcze trochę rzeczy jest do ogarnięcia ale mam nadzieję, że to co na teraz zaplanowałem uda się dokończyć przed zlotem. Co do konkursu na najładniejsze auto zlotu to okaże w praniu, ale nie nastawiam się na wygraną.

 

Damian, wiadomo Ci coś na temat tej czerwonej E91? Zrobiona full na M3?

 

Wiadomo co nieco, ale nie będę się rozpisywał bo niżej widzę Marcin wrzucił link to poczytasz. Szczerze mówiąc zanim stała się czerwona była z mojej bajki, teraz już mniej. I nie chodzi mi tu o kolor bo czerwony to mój ulubiony i wygląda bombowo, tylko styl w jakim teraz jest zrobiona. Nie jestem fanem airride i koślawego tyłu, ale to tylko moje widzimisię.

 

Damian jest swietnie!

 

@Adrian http://lownatics.de/m3diesel/

 

Również dziękuję :)

 

dzięki Marcin. Czerwona też petarda niezła :shock:

 

 

P.S. Dobrze, że tył będzie poliftowy. Już się wystraszyłem, że taki zostawiasz :mrgreen:

 

 

Będzie polift z tyłu. Najpierw chciałem zobaczyć jak będzie wyglądał tył z M3 z dymionymi lanosami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo co nieco, ale nie będę się rozpisywał bo niżej widzę Marcin wrzucił link to poczytasz. Szczerze mówiąc zanim stała się czerwona była z mojej bajki, teraz już mniej. I nie chodzi mi tu o kolor bo czerwony to mój ulubiony i wygląda bombowo, tylko styl w jakim teraz jest zrobiona. Nie jestem fanem airride i koślawego tyłu, ale to tylko moje widzimisię.

 

a to koncepcja airride jak dla mnie świetna sprawa, felgi fajne, ale koślawy tył też mi się nie wkręca. Mi za to się 'przejadły' już BBS CH-R, sam kiedyś je chciałem do mojej 6er, wręcz strasznie na nie chorowałem, ale już jakoś mi się znudziły, jest wiele kół, które lepiej by usiadły w takim projekcie jak Twój. Może z czasem jakieś inne koło wrzucisz :norty:

 

 

 

 

Będzie polift z tyłu. Najpierw chciałem zobaczyć jak będzie wyglądał tył z M3 z dymionymi lanosami :mrgreen:

 

CAŁE SZCZĘŚCIE!

 

P.S. kiedy pod maskę wlatuje nowe cudo? jak obstawiasz to czasowo?

Wiesz, że później z modyfikacjami będzie już ciężko? Potem zostaje Ci tylko SK1 / SK2 / SK2CS - szlaki przetarte już przez Waldka, ale ja bym się nawet nie zastanawiał :mrgreen:

Bo oprócz modów z gpowerem i głośniejszym wydechem potem możesz się bawić tylko nowymi kołami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Do mnie rownież ani troche nie przemawia ten styl (stance?) jak w czerwonej. Za to taki torowy z dobrym zawieszeniem, jakimiś dodatkami carbonowymi i porządnymi kołami w stylu BBS jak najbardziej :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo co nieco, ale nie będę się rozpisywał bo niżej widzę Marcin wrzucił link to poczytasz. Szczerze mówiąc zanim stała się czerwona była z mojej bajki, teraz już mniej. I nie chodzi mi tu o kolor bo czerwony to mój ulubiony i wygląda bombowo, tylko styl w jakim teraz jest zrobiona. Nie jestem fanem airride i koślawego tyłu, ale to tylko moje widzimisię.

 

a to koncepcja airride jak dla mnie świetna sprawa, felgi fajne, ale koślawy tył też mi się nie wkręca. Mi za to się 'przejadły' już BBS CH-R, sam kiedyś je chciałem do mojej 6er, wręcz strasznie na nie chorowałem, ale już jakoś mi się znudziły, jest wiele kół, które lepiej by usiadły w takim projekcie jak Twój. Może z czasem jakieś inne koło wrzucisz :norty:

 

 

 

 

Będzie polift z tyłu. Najpierw chciałem zobaczyć jak będzie wyglądał tył z M3 z dymionymi lanosami :mrgreen:

 

CAŁE SZCZĘŚCIE!

 

P.S. kiedy pod maskę wlatuje nowe cudo? jak obstawiasz to czasowo?

Wiesz, że później z modyfikacjami będzie już ciężko? Potem zostaje Ci tylko SK1 / SK2 / SK2CS - szlaki przetarte już przez Waldka, ale ja bym się nawet nie zastanawiał :mrgreen:

Bo oprócz modów z gpowerem i głośniejszym wydechem potem możesz się bawić tylko nowymi kołami :D

 

 

Na razie zostaję przy CH-Rach. Z przodu jest 9,5" z tyłu 10,5". Dodatkowo mam czarne nówki z GTSa. Kiedyś pewnie wleci coś innego ale na razie jest na czym się turlać.

 

Co do Twojego pytania odnośnie S65 to trudno mi powiedzieć. Będę chciał jak najszybciej się da, ale biegunki też nie mam, że musi być już. Priorytetem jest znalezienie odpowiedniego dawcy, najlepiej e90 M3, z małym przebiegiem i w DKG.

 

 

Ta czerwona wygląda fenomenalnie dzięki tłustej glebie.

Myślałeś nad Airride...? :wink:

 

U mnie airride na pewno nie będzie.

 

 

Do mnie rownież ani troche nie przemawia ten styl (stance?) jak w czerwonej. Za to taki torowy z dobrym zawieszeniem, jakimiś dodatkami carbonowymi i porządnymi kołami w stylu BBS jak najbardziej :)

 

 

:cool2: widzę, że gramy w jednym zespole :wink:

 

 

Z tyłem LCI będzie pięknie ;) Zastanawiałeś się nad dachem z carbonu?

 

 

No jestem ciekawy co mi się bardziej spodoba. Czy stary tył czy nowy. Akurat jutro wracam do PL a dziś auto wraca od lakiernika ale z nie zmienioną klapą. Będę ją wymieniał sam w poniedziałek więc zobaczę "na żywo" co lepsze.

Carbonowy dach....hmmm :roll: może kiedyś się skuszę. Teraz priorytetem jest S65. Gdzieś kiedyś był temat takiego dachu u Mariusza (czerwony330d) w galerii. Znasz kogoś może kto takie coś robi profesjonalnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.