Skocz do zawartości

Zakup e60 530d 2006r. vb 525d lift 2007


ciupapac

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mam kilka pytań dt wyżej wymienionych modeli jeden 6/2006 530d 231km drugi 12/2007 525 3.0d 197km. Oba sa trzy litrówki. czy po 2007r zostały poprawione klapki w kolektorze?

Czym sie różnią te silniki oprócz koni mechanicznych(jakie powazniejsze zmiany). dodam że od miesiąca jestem w niemczech i szukam odpowiedniego modelu.po jutrze jade wybierać spośród tych wymienionych. Na co mam zwrocić uwage i co sprawdzić. czekam na wasze podpowiedzi.Z góry dziekuje. pozdrawiam.

 

ps. szukałem w wyszukiwarce ale posty mają prawie rok i są troszke przestarzałe.

Edytowane przez ciupapac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ja bym kupowal to dla mnie rok roznicy dla auta nic nie robi i ten lift tez mnie nie przekonuje do kupna mlodszej 525d.Wybral bym zdecydowanie motor 3.0d.Oczywiscie reszta jak:przebieg,wyposazenie itd nalezy do ciebie :wink:
The ultimate driving machine.....B.M.W///M SPORT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie podstawa to stan auta...lepiej kupić zadbane 525d czy zjechane 530d...?Osobiście kupiłbym (jesli bedzie ładniejsze) 525d, młodsze i zrobił chipa...:)noi wiadomo zależy jaka opcja bidula nie kupuj bo nie sprzedasz...;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Nie lubię 2.5d ale w tym przypadku bym taki wziął, kolektor oczywiście zmieniony co można sprawdzić w RealOem co można zrobić przed napisaniem bzdury kolego Hiszpan czy jak Ci tam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Palikocie drogi o BMW niewiele wiesz a próbujesz zostać tu wielkim fachowcem.

Różnimy się tym że ja piszę coś tylko jeśli posiadam na ten temat wiedzę a Ty piszesz aby pisać...

Już się martwię o to Twoje łaciate E60 :duh: :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie lubię 2.5d ale w tym przypadku bym taki wziął, kolektor oczywiście zmieniony co można sprawdzić w RealOem co można zrobić przed napisaniem bzdury kolego Hiszpan czy jak Ci tam....

 

I co jeszcze powiesz? Moze w 2007r nie ma klapek? :duh:

 

Ps. Raolem jest kiepski(duzo osub tak uwarza i ja mam takie same zdanie) brakuje w nim danych

 

Osobiscie wole etk.

Kolego popracuj troche nad ortografia,wyjdzie Ci to na dobrze. :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tobą to nie chce się dyskutować.....

Chcesz być Palikotem tego forum to bądź..... :mrgreen:

 

Jak zostajesz bez slowa to do karzdego sie tak wyrarzasz??!!

 

Sorry koleszko Capaz bo sie pogubilem :mad2:

 

Jak cudem jestes w clubie Palikota jak mieszkasz poza PL.Rozumiem ze na konferencjach partyjnych uczesticzysz na skype,hm panu Palikotowi to sie moze nie spodobac ze wiecej czasu poswiecasz na forum E60 niz budowac nowe ugrupowanie.Swoja droga slabo wypadliscie w ostatnich wyborach,wasz pogromca Tuskoman znowy rozwalil cala elite ahhh jak pech to pech.Juz nie chodzi oto ze jestes w kazym watku i nic nie wiesz a jak cos wiesz to kopiujesz,wklejasz z innych forum ty poprostu jestes bezrobotnym nawiedzonym komikem wirtualnym.Znajdz sobie jakies hobby albo przeskocz do parti Kaczynskiego tam Cie prezes naprostuje oraz zmiejsz swoja fotose sklepana na fotoshopie bo razi w oczy i zasmieca to co ludzie chca naprawde poczytac :!: :!: :!:

The ultimate driving machine.....B.M.W///M SPORT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Witam

Oj kolego ultimate_driving wypraszam sobie , my go taż w partii Kaczyńskiego nie chcemy :nienie: . Jak już koniecznie to może partia jakiejś mniejszości narodowej :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Od dywagacji o zakupie e60 jest podwieszony temat. W dodatku zaczynacie za bardzo politykować, w dodatku nie na temat, więc temat leci do kosza. Autora uprasza się o nie śmiecenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.