Skocz do zawartości

e90 w zakupie kontrolowanym


xmxw

Rekomendowane odpowiedzi

http://chomikuj.pl/grzracz/Filmy/Zakup+kontrolowany następnie wchodzimy do folderu ---> Zakup Kontrolowany Seria 12 ----> Folder 004 -----> Należy włączyć filmik bmw e90

 

 

Pozdrawiam

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście gość gadał od rzeczy, ale wydaje mi się, że droga ta e90 była, 67 tys. zł, nawet xenonu nie miała, i w ogóle wizualnie jakoś tak słabo wypada. A ta pierwsza X3 to według mnie e46 w innej budzie.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogladalem serie 12. "wybuchajacy silnik" przez turbinę haha co ten koleś opowiada no nie-ee tego jeszcze nie słyszałem.. (...)

 

To był moim zdaniem bardzo daleko posunięty skrót myślowy. Autorowi tej wypowiedzi chodziło raczej o pracę jednostki napędowej na oleju silnikowym np. przez uszkodzoną turbinę. Potocznie takie zjawisko nazywane jest "chorobą szalonych diesli". Mniejszy problem jak ktoś ma manual i sprawne sprzęgło to zdusi samochód, gorzej z automatem. Problem nie nowy i dotyczy chyba wszystkich marek, nie tylko BMW. Na końcu może być faktycznie małe bum, korbowód może przed wypiciem całego oleju wylecieć bokiem. Pytanie co nastąpi wcześniej ;)

 

Filmik gdyby ktoś nie był w temacie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są potem te okazje na allegro :D

 

Też o tym nie wiedziałem, powiedział mi jakiś czas temu zaprzyjaźniony mechanik jak wygląda sytuacja gdy pada turbina - olej leci w dolot i silnik po wyłączeniu (normalnie przekręcamy stacyjke / wyłączamy go) kręci sie dalej i coraz wyżej. Jedyny ratunek to zdławienie go przez wrzucenie wysokiego biegu w manualu. Mechanik pokazywał mi to przy okazji robienia passata po takiej właśnie akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byla juz. 320d i laska ktora nia jezdzila nie byla zachwycona. Wybrala X3 poprzedniej generacji

 

jak egzemplarz był syfilis to co miala zrobić?

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.