Skocz do zawartości

prezentacja F 30 u mnie na zakladzie polecam


lukas_77772

Rekomendowane odpowiedzi

prawda jest taka ze u mnie chlopaki nie maja zwyklow telefonow maja ipody iphony wyglupiaja sie robia zdjecia wiadomo jak nie ma przelozonych co do zdjec mozna je spokojnie cykac po kryjomu wiadomo na telefonie i tak jak wlasnie napisaliscie model zostal juz zaprezentowany ale to nie gra zadnej roli zdjecia sa surowo zabronione przykladowo w co nie wierze ktos z przelozonych tutaj odwiedzal to forum lub ktorys z ,,krawaciarzy'' byla by lipa mozna sie umowic dla chetnych za na priv moge wyslac ale nie do widoku publicznego...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby pracownik mógł pokazać fabrykę kiedy i komu chce to byłby ewenement na skalę światową ... oprócz dni otwartych ( o ile takie ma ten zakład ) nie ma możliwości ogladania indywidualnego ... w zasadzie dla osoby postronnej nie ma możliwości oglądania "pracującej linii" i zawsze fotografowanie jest zabronione o ile nie ma się zgody na robienie zdjęć ale i wtedy zawsze fotografowi towarzyszy osoba kontrolująca ujęcia ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z tego co czytam to z muzuem nie ma raczej problemu - kwestia zwiedzania fabryki to jeśli oficjalnie to jak piszą trzeba wcześniej rezerwować - a jeśli kolega lucas by mógł załatwić zwiedzanie droga mniej oficjalną to trzeba by się dostosować do jego terminu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ma takiej opcji o mniej oficjalne zwiedzanie... niestety dzis nie bylo w pracy mojego przelozonego ale jak tylko wroci a ma byc jutro to zapytam go o zwiedzanie werku itd itd jak tylko bede cos wiedzial to na pewno wszystko tutaj napisze

 

ok - jak pomożesz ogarnąć nawet oficjalne zwiedzanie zakładu to i tak dużo :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie dzis po pracy sobie tak siedze i mysle o tych zdjeciach i doszedlem do wniosku ze przeciez skoro byla juz prezentacja F30 to smialo sobie pojde do Bmw Welt i na legalu pocykam fotki z zewnatrz i od wewnatrz jak pomyslalem tak zrobilem no i niestety sie rozczarowalem F30 bedzie w nastepnym roku dopiero w Welcie co wiecej nie maja zadnych zdjec nic informacji kompletnie nic, no ale bynajmniej dowiedzialem sie jak to jest z tym oprowadzaniem a wiec tak grupa moze liczyc do 30 osob dorosli placa 8 euro uczniowie 5 euro mam numer telefonu i jak co mam dzwonic oprowadzanie jest w jezyku niemieckim i angielskim pytalem o polski niestety nie maja grupa ktora jest liczebnosciowo mniejsza oni sami dokladaja swoich ludzi wiadomo kasa... mam pare fotek z weltu jak tam jest pare samochodow tez uwiecznilem zainteresowanym fotki moge wyslac na meila pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.