Skocz do zawartości

prezentacja F 30 u mnie na zakladzie polecam


lukas_77772

Rekomendowane odpowiedzi

...przykro patrzeć jak nisko budżetowa prezentacja spotkała F30...fabryka stara, zniszczone drogi a pracownicy spędzeni jak "za karę" ... wystąpienia Szefów z tekstami rodem z socjalizmu ... brak jakiejkolwiek reżyserii ... wszystko poprostu zrobine aby było ... takie auto nie zasługuje na to albo BMW jest tak pewne sukcesu, że bez względu jak zaprezentuje nowy model to i tak będzie się sprzedawał ... patrząc na tak kiepskie otoczenie człowioek zastanawia się czy tam można zrobić dobry samochód? ... czy BMW nie ma ani jednej fabryki na miarę juz XX a nie XXI wieku, która może stanowić tło prezentujące się tak samo jak nowe F30?...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ajcek nie wiem gdzie Ty pracujesz może jak idziesz do pracy to Ci róze pod nogi sypia a na zakladzie masz złote klamki w złotych szafkach nie wiem i nie wnikam ale chlopie to jest zaklad mam przyjemnosc pracowac przy wykonczeniu F 30 nazywa sie to finisch ustawiam w nich drzwi zapraszam do nas oprowadze Cie po ,,werku" a pozniej chce zobaczyc Twoj nastepny post ... nie chcialbys widziec ile dziennie wycieczek przechodzi obok nas i jakie maja kopary opuszczone jak nas opuszczaja z zachwytu gdzie byli i co widzieli... a tak jak wyzej chlopaki napisali zapraszam do Bmw Welt przyjedz do Monachium masz wycieczke ze mna za darmo i prosze Cie nastepnym razem jak nie wiesz co i jak wyglada to nie pisz glupot bo strasznie mnie to irytuje... pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale właśnie z taką wycieczką to nie jest głupi pomysł :cool2: Jak masz kolego taką możliwość oprowadzenie powiedzmy jakieś grupy to super!

 

Myślę, że chętnych by nie brakowało.

 

Czy istnieje taka możliwość po Twojej stronie? I np. taka wycieczka na wiosnę do BMW.. czemu nie? :twisted: :cool2:

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłbym chętny na taką wycieczkę, jeśli byłaby możliwość. Przy okazji chętnie bym zwiedził Monachium. Ode mnie to raptem 6 godzin jazdy :lol: po niemieckich autostradach oczywiście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ajcek nie wiem gdzie Ty pracujesz może jak idziesz do pracy to Ci róze pod nogi sypia a na zakladzie masz złote klamki w złotych szafkach nie wiem i nie wnikam ale chlopie to jest zaklad mam przyjemnosc pracowac przy wykonczeniu F 30 nazywa sie to finisch ustawiam w nich drzwi zapraszam do nas oprowadze Cie po ,,werku" a pozniej chce zobaczyc Twoj nastepny post ... nie chcialbys widziec ile dziennie wycieczek przechodzi obok nas i jakie maja kopary opuszczone jak nas opuszczaja z zachwytu gdzie byli i co widzieli... a tak jak wyzej chlopaki napisali zapraszam do Bmw Welt przyjedz do Monachium masz wycieczke ze mna za darmo i prosze Cie nastepnym razem jak nie wiesz co i jak wyglada to nie pisz glupot bo strasznie mnie to irytuje... pozdrawiam

 

...nie wiem dlaczego odbierasz osobiście krytykę tego za co nie odpowiadzasz...nie napisałem, że zle składasz F30 ale, że osoby odpowiedzialne za PR nie popisały się ... ja oceniam imprezę a nie samochód czy markę BMW ... i oceniam to niejako z zawodowego punktu widzenia co do jakości imprezy prezentacji nowego samochodu...i nadal podtrzymuję moja opinię, że osoby odpowiedzialne za Public Relation BMW nie wysiliły się...owszem o ile była to zamknieta impreza dla załogi to co innego ale ten filmik poszedł w cały swiat i dlatego kiepsko wyszło ... także zawodowo poznałem klika fabryk samochodów w Europie jak i imprez prezentacji nowych modeli ... czekam aby "dotknąc" F30 i ta słaba prezentacja modelu nie zmieni mojego zainteresowania BMW ...wspaniałe samochody ale impreza kiepska ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłbym chętny na taką wycieczkę, jeśli byłaby możliwość. Przy okazji chętnie bym zwiedził Monachium. Ode mnie to raptem 6 godzin jazdy :lol: po niemieckich autostradach oczywiście.
Ale właśnie z taką wycieczką to nie jest głupi pomysł :cool2: Jak masz kolego taką możliwość oprowadzenie powiedzmy jakieś grupy to super!

 

Myślę, że chętnych by nie brakowało.

 

Czy istnieje taka możliwość po Twojej stronie? I np. taka wycieczka na wiosnę do BMW.. czemu nie? :twisted: :cool2:

 

Pzdr.

Także się pod tym podpisuje i jestem za :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale właśnie z taką wycieczką to nie jest głupi pomysł :cool2: Jak masz kolego taką możliwość oprowadzenie powiedzmy jakieś grupy to super!

 

Myślę, że chętnych by nie brakowało.

 

Czy istnieje taka możliwość po Twojej stronie? I np. taka wycieczka na wiosnę do BMW.. czemu nie? :twisted: :cool2:

 

Pzdr.

 

Wycieczke po fabryce (Werkführung) normalnie mozna sobie zamowic w BMW Welt kosztuje 8 euro od osoby, trwa 2,5 godziny mniej wiecej, jest po niemiecku albo angielsku. Trzeba odpowiednio wczesnie zadzwonic bo nieraz ciezko o terminy. Nie sadze zeby kolega lukas_77772 byl w stanie zorganizowac cos innego, bo raczej nie wpuszcza do fabryki grupy prywatnych osob tak po prostu.

 

 

Tutaj wszelkie informacje odnosnie rezerwacji terminu, ceny itp:

http://www.bmw-welt.com/web_rb/bmw-welt/de/guided_tours/bmw_factory_tour.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wlasnie panowie jak kolega Radovan napisal nie mam mocy urzedowej zeby was po fabryce oprowadzac chociaz mam na tyle dobre znajomosci z przelozonymi ze daloby rade tylko ze nie daj boze ktos z ,,krawaciarzy'' by nas zobaczyl jest lipa ale owszem zapiszcie sie na zwiedzanie wycieczki sa codziennie co prawda nie wejdziecie w glab produkcji mozecie ja jedynie zobaczyc z zewnatrz przez szyby... a to nie to samo... po fabryce moga osoby chodzic jedynie w ciuchach bemowskich czyli niebieskie spodnie czarna koszulka dla reszty wstep surowo zabroniony... dla zainteresowanych moge porobic fotki nowego modelu w srodku jak i na zewnatrz chetni prosze pisac pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wlasnie panowie jak kolega Radovan napisal nie mam mocy urzedowej zeby was po fabryce oprowadzac chociaz mam na tyle dobre znajomosci z przelozonymi ze daloby rade tylko ze nie daj boze ktos z ,,krawaciarzy'' by nas zobaczyl jest lipa ale owszem zapiszcie sie na zwiedzanie wycieczki sa codziennie co prawda nie wejdziecie w glab produkcji mozecie ja jedynie zobaczyc z zewnatrz przez szyby... a to nie to samo... po fabryce moga osoby chodzic jedynie w ciuchach bemowskich czyli niebieskie spodnie czarna koszulka dla reszty wstep surowo zabroniony... dla zainteresowanych moge porobic fotki nowego modelu w srodku jak i na zewnatrz chetni prosze pisac pozdro

 

No to myślę że trzeba na wiosnę wybrać termin tak żeby kolega Lukas_77772 też miał czas i na pewno będzie w stanie nam parę ciekawostek od siebie dodać :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również byłbym chętny, już myślałem o tym jakiś czas temu :wink: :lol: W drodze powrotnej można było by jeszcze zachaczyć o Nürburgring :norty:

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne ze tak wszystko da rade zoorganizowac ja w poniedzialek popytam w pracy dokladnie co z tym zwiedzaniem itd co do zdjec postaram sie je zrobic wiadomo po kryjomu na przerwie pocykam i wrzuce jest mala ciekawostka otoz f 30 sa 3 rodzaje zebym nie sklamal ale z tego co widzialem jest sport comfort i luxury ale dokladnie nie wiem a wiec nie ma juz czegos takiego jak M pakiet a co za tym idzie w luxury ta piekna maszyna nie ruszy z otwartymi drzwiami trzeba je zamknac by ruszyc co smieszy mnie przy tym to to ze z maska otwarta ruszy bez problemu troszke dziwnie no ale... zycze udanego weekendu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
co do zdjec postaram sie je zrobic wiadomo po kryjomu na przerwie pocykam

Nie rob. Nie warto tracic pracy przez cos takiego.

tez prawda chyba ze niema konsekwencji w koncu model został juz zaprezentowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do zdjec postaram sie je zrobic wiadomo po kryjomu na przerwie pocykam

Nie rob. Nie warto tracic pracy przez cos takiego.

tez prawda chyba ze niema konsekwencji w koncu model został juz zaprezentowany

 

Z tego co wiem za wniesienie aparatu na zaklad jest lotka i już tacy byli, co polecieli z BMW za podobne rzeczy (np. zabawa wypożyczonym na weekend M5 i filmik na youtube z pola manewrowego w postaci drogi publicznej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czytam i się zastanawiam czy kolega o tym nie wie, nie zdaje sobie sprawy czy nie pracuje tam czy o co chodzi? :roll:

 

Moj daleki kuzyn pracuje w kontroli jakości fazy projektowej w audi w Niemczech, czyli zanim coś trafi do produkcji on z zespołem jest odpowiedzialny za dobranie odpowiednich materiałów i obniżenie ich kosztów :) Tam codziennie przed wejściem muszą wyciągać wszystkie rzeczy i przechodzą przez bramki jak na lotnisku, nie mogą wnieść komórki z aparatem fotograficznym. Z tego co mówił to gdyby zrobił jakieś zdjęcie lub wyniósł jakieś dokumenty to oprócz wylotu z pracy ląduje w sadzie. :roll:

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze zdaje sobie z tego sprawe, bo na pewno o tym przypominaja. Jak siedzialem w FiZ'u to za wniesienie sticka USB mogly byc powazne problemy, a jak sie szlo do prototypowni to trzeba bylo oprozniac kieszenie praktycznie ze wszystkiego. Pamietacie moze akcje jaka byla afera ze zderzakiem z siodemki? Ktos zrobil zdjecia i wystawil na ebayu zderzak. Nie chcialbym byc tym gosciem ktory to zrobil i go zlapali...

Raczej pracy w zawodzie juz nie znalazl, plus tak jak pisal Kokos sprawa w sadzie. A to oznacza praktycznie wiezienie albo milionowe kary - jak bylo w przypadku inzyniera z Mercedesa ktory wyniosl jakies dane i chcial je sprzedac.

Takze kolego lukas_77772 - nie ryzykuj, nie warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.