Skocz do zawartości

F30 Nowe bmw serii 3


grzechusk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A mie to zaintrygowało: http://www.f30post.com/forums/showthread.php?t=650013

 

W sumie osiągi 0-100 i V-Max 328i ma naprawdę niezłe jak na 240KM . Czyżby celowe zaniżanie żeby ktokolwiek jeszcze zerknął na R6?

 

Wojtek - dzięki za relację - pisz więcej i załóż oddzielny wątek - wrażenia czy coś w ten deseń, jesteś tu nr 1 z F30. Po Twojej relacji, zdjęciach i recenzjach w prasie jestem na 90% pewien, że za rok w styczniu wymieniam X5 na 328xi w M-Pakiecie. Strasznie jeszcze jestem ciekaw jazdy próbnej i jak wypadnie w porównaniu do F10 ale prawie, że jestem pewien, że rozmiarowo F30 wystarczy a po F10 szukam mniejszej kanapy. X5 to w ogóle pomyłka poza tym, że do X-Drive się przekonałem - ale w samochodzie a nie meblościance;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, żeby nie było, że moje gadanie to tylko wyimaginowany obraz BMW F30, to zamieszczam kilka fotek z garażu, które cyknąłem dzień po odbiorze.

 

http://img138.imageshack.us/img138/166/zdjecie3n.jpg

By wojtekf30 at 2012-02-18

 

http://img3.imageshack.us/img3/1746/zdjecie2xz.jpg

By wojtekf30 at 2012-02-18

 

http://img26.imageshack.us/img26/9531/zdjecie1s.jpg

By wojtekf30 at 2012-02-18

 

Niestety musiałem wyjechać na pare dni, ale do dziś zrobiłem jakieś 750km. Jest to moje 5 nowe auto jakie kupiłem. Zawsze przed zakupem była ekscytacja, a potem... dzien po, raczej auto stawało się bardziej środkiem komunikacji niż powodem do radości... Nie tym razem Panowie! Za każdym razem kiedy wsiadam za kierownicę banan na gębie jest coraz większy. Dzisiaj pozwoliłem troche ponieść się pokusie nadepnięcia na gaz w trybie sport... Cóż mogę powiedzieć. "Łeb urywa". Absolutnie nie porównuje tego silnika do 335i czy innych mocniejszych jednostek. Ja piszę o tym co mam i o moich wrażeniach.

 

Wczoraj w nocy wracałem z Warszawy trasą do Katowic. 100km pokonywałem ze stałą prędkością 60km/h więc podziwiać mogłem to, co jest dla mnie w aucie bardzo istotne... system audio :) Barry White wgrany przez sprzedawcę (dziękuję) brzmi genialnie, ustawiłem equalizer pod swoje ucho i jako człowiek który ma pewne zboczenie na punkcie jakości dźwięku mogę powiedzieć, że gra to całkiem, całkiem przyjemnie. Każda kolejna nuta, czy to 50Centa czy to Beyonce, czy też Amy Winehouse brzmiała kapitalnie, a mnie 2 godziny drogi zniknęły :)

 

Tak więc kolejna moja opinia tym razem nt nagłośnienia HK, ocena 9/10, nawet może będzie 10/10 jeśli doprecyzuje ustawienia :)

 

P.S.

Udało mi się dzisiaj uruchomić Facebooka i Twittera na iDrivie i mało nie wypadłem z auta, jak Pani przeczytała wpis dt. składu Realu Madryt na dzisiejszy mecz: BĘZEMA :)

 

Kolejne wrażenia wkrótce... Nie zakładam nowego wątku, żeby nie robić bałaganu, ale jak tylko powstanie galeria, to wrzucę tam regularnie pare rzeczy :)

 

Dobranoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
sliczna w Polsce pewnie mało osób się zdecyduje na taki kolor takze przełamujesz stereotypy fajnie ze jestes zadowolony z tego co masz a nie co mógłbys miec mi to tak troche szkoda ze taka nowa a juz wjezdza w ten snieg i sól :cry: a jak dzwięk silnika np.w porównaniu do R6?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja o auto dbam, ale nie żałuje. W końcu do tego jest stworzone, aby jeździło również i w takich warunkach. Co do dźwięku, hmm, nie będę się wypowiadał, bo tak jak pisałem BMW mam pierwsze i nie wiem jak R6 brzmi, więc nie będę zmyślał :)

 

Aha, jeszcze jedno, ja myślę, że ten kolor jednak będzie popularny w Polsce. Na żywo wygląda dużo lepiej niż na fotkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
nie no widomo ze nic mu nie będzie :D ciekawy jestem tego dzwięku pewnie niedługo troche tych aut pojawi się na ulicach to moze się gdzies zasłyszy jesli chodzi o osiągi to mój silnik juz blado wygląda przy takiej nowosci :wink: http://www.zeperfs.com/en/duel4176-1125.htm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nagłośnienia HK,

 

Super fotki, auto w warunkach bojowych, a nie jakaś tam jazda po Hiszpanii :d

Ale też widać, że sporo doinwestowałeś w dodatkowe opcje. Nie dość, że pierwszy jesteś na tym forum z tym modelem to jeszcze masz w tym aucie pewnie prawie wszystko, co było dostępne :)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aucie jeszcze sporo brakuje, ale wyrosłem już z kupowania rzeczy tylko po to, żeby były. Nie mam HUDa, nie mam asystentów pasa ruchu, parkowania, kamer itp... Po prostu, nie wydaje mi się, żebym poza jednorazowym użyciem jakoś szczególnie się uzależnił od takich bajerów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aucie jeszcze sporo brakuje, ale wyrosłem już z kupowania rzeczy tylko po to, żeby były. Nie mam HUDa, nie mam asystentów pasa ruchu, parkowania, kamer itp... Po prostu, nie wydaje mi się, żebym poza jednorazowym użyciem jakoś szczególnie się uzależnił od takich bajerów.

 

Zdrowe podejście, super samochód, szczególnie w sporcie i tym kolorze! :cool2:

Śmieszą mnie komentarze osób doszukujących się dziury w całym.

Auto jest świetnie wykonane... ma rewelacyjne proporcje.

Siedziałem już w kilku egzemplarzach i każdy był jakościową pierwszą ligą. W porównaniu do F30 moja E90 to archaiczny zabytek w którym bardzo widać upływ czasu...

Obawiam się jednego... gdy znajdę dilera posiadającego na demo 328i a nie 320d to może się to skończyć zamówieniem pojazdu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja o auto dbam, ale nie żałuje. W końcu do tego jest stworzone, aby jeździło również i w takich warunkach.

 

No co Ty! Wyjeżdżaj tylko w słoneczne dni, zrób maksymalnie 5 tyś km rocznie aby sprzedać okazyjnie samochód za 5 lat jakiemuś marzącemu o nim nabywcy ;) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aucie jeszcze sporo brakuje, ale wyrosłem już z kupowania rzeczy tylko po to, żeby były. Nie mam HUDa, nie mam asystentów pasa ruchu, parkowania, kamer itp... Po prostu, nie wydaje mi się, żebym poza jednorazowym użyciem jakoś szczególnie się uzależnił od takich bajerów.

 

Kamerę cofania to może jeszcze bym wziął, bo mam taką w jednym aucie i można na "zapałki parkować" tyłem. Ale ten HUD, asystenty parkowania, itp, to już mi sie wydaja dobre dla jakiegoś delikatnego kierowcy. Przyzwyczaisz się potem wsiądziesz do innego modelu nie wyposażonego w to i się zapomnisz heh :).

 

Wojtek a jak tam spalanie na trasie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W aucie jeszcze sporo brakuje, ale wyrosłem już z kupowania rzeczy tylko po to, żeby były. Nie mam HUDa, nie mam asystentów pasa ruchu, parkowania, kamer itp... Po prostu, nie wydaje mi się, żebym poza jednorazowym użyciem jakoś szczególnie się uzależnił od takich bajerów.

najwazniejszy dodatek super audio jest nie ma nic gorszego jak ma sie fajne auto i słabe audio ja własnie tak mam i ubolewam z tego powodu naszczescie dobre audio mam pod maską :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arnold troche przesadzasz ze E90 to auto z innej epoki

 

Pomiędzy E60 a F10 tak jest. Postęp w wyglądzie deski niesamowity. Widzę tym bardziej po powrocie z F10 do E70 gdzie wnętrze jest trochę w stylu E60. Za to w jeździe E60 jest jeszcze sportowym sedanem a F10 już trąci Lymuzynom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bmw 328i - a tylko 4 gary przy pojemności 1,997cm - pewien niedosyt jest... :|

 

niedosyt....? powinieneś przede wszystkim poczuć u siebie ;)

 

F30 jest ładne, ale z odmianami silnikowymi/oznaczeniami producent ostro pojechał po bandzie.

 

p.s. Nie mam żadnych kompleksów z tytułu braku F30 w moim garażu.

Edytowane przez silbergrau
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedosyt....? powinieneś przede wszystkim poczuć u siebie ;)

F30 jest ładne, ale z odmianami silnikowymi/oznaczeniami producent ostro pojechał po bandzie.

p.s. Nie mam żadnych kompleksów z tytułu braku F30 w moim garażu.

Chodziło raczej o to że ty czułbyś niedosyt w aucie z 240PS a sam jeździsz 150PS... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.