Skocz do zawartości

F30 Nowe bmw serii 3


grzechusk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Eh to widze że powinienem skakac ze szczęścia xd. Tak z innej beczki, to rozmawiałęm ze sprzedawcą z Mikołowa, to powiedział mi że najwiecej zamowien jest na 320d (184km), ale patrząc po forum to wysyp benzyn mamy :8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po 3 kolejnych samochodach w dieslu, rezygnuje z tego. chociaż nie mam konkretnego powodu, nigdy diesel mnie nie zawiódł, nawet teraz przy 30 stopniowych mrozach. Jedyne co, to w A4 B7 po 60tys km pompowtryskiwacze siadły :)

 

Ale cóz, pierwsze BMW, pierwszy automat :) za 10 dni auto powinno być w moich rękach więc dam znać czy było warto :)

 

BTW: Różnica w cenie między np 320d i 328i (podstawa) to 6tys zł. Różnica w mocy 65KM :) Czym więc kierujesz się wybierając 320d?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe nie, zamawiam 320i :8) . Benzynka i tylko benzynka, gdybym miał większe fundusze to zamówilbym 328i... Ale na razie no stac mnie tylko na 320i i to w takim sobie wyposazeniu . Zreszta przy moich przebiegach to diesel bylby totalnym bezsensem, 10-15 tys rocznie, to troszke za malo jak na diesla, poza tym nie moge zniesc dzwieku tych silniczkow. Ale zazdroszcze tego 328i :twisted: , czekam na relacje z jazdy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW: Różnica w cenie między np 320d i 328i (podstawa) to 6tys zł. Różnica w mocy 65KM :) Czym więc kierujesz się wybierając 320d?

 

Trzeba by tez zauważyć, że w 328 w cenie możesz dostać felgi 18" (te co w tych filmikach jeżdżą na czerwonej 328), 320d one kosztują dodatkowo 2,839 zł, a max są 17"

W 328 pakiet Polski jest tańszy o 500zł, no i w dokupowaniu opcji ceny ogólnie w 328 są niższe niż w 320d.

Ale kto by to liczył przy tych kwotach :d

 

A czym se można kierować kupując 320d ? Ja bym sie kierował spalaniem i momentem, a za kilka lat jak straci gwarancje podkręcił bym go pewnie o te 30KM :)

Boje się osobiście, że 4 cylindrowe 328 to jest mocno już przy tej mocy wysilone.

 

a 330d będzie pewnie jak sprowadzą więcej pracowników :d , bo im chyba rak do pracy zaczyna brakować przy tylu modelach i wersjach obecnie w ofercie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

MOD: Po co cytujesz całą poprzedzającą wypowiedź, żeby dopisał 5 słów, zaraz pod nią? Regulamin forum!

masz racje ostatnio Bmw jest najlepiej sprzedajaca sie marka premium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi to ma sie nijak do BMW. Nowa A4 i A6 = tandeta w srodku (jak na auta z wysokiej półki). Nie mówiac o silnikach (BMW ma R6), prowadzeniu, przyjemnosci z jazdy. No i jeszcze wizerunek marki też sie liczy.

 

BMW to BMW, zwłaszcza Trojki i Piątki sa od wielu lat samochodami kultowymi.

 

Nawet teraz jak spojrzymy to nie ma lepszych aut z tamtych lat niz E46 i E39. Wszystkie konkurencyjne modele wyglądają mocno archaicznie, mają kiepskie silniki itp itd A zadbane E46 i E39 to ciągle wsapniałe samochody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o kolejne silniki, teraz pojawiły sie 316d, 318d i moj 320i, natomiasta czytałem na niemieckich stronach ze kolejne silniki ktore maja wejsc w 2012 roku, to 316i, 330d i 335d.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ciekaw czy trafi ten nowy 3,0d o mocy 380km. Bedzie wiecej mocy niż miała M3 e46...

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten silnik byłby przesadą w Trójce.

 

Zresztą w ogole takie silniki diesla to z deka absurd się robi (coś jak V10,V12 TDI w koncernie VW).

 

Lepiej wprowadziliby wersję 335i - 320 HP/340 HP, ale pewnie zostawiają to na jakiś lifting za jakiś czas zeby podkręcić potem popyt. Bo na samym początku to i tak sie bedzie sprzedawało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej wprowadziliby wersję 335i - 320 HP/340 HP, ale pewnie zostawiają to na jakiś lifting za jakiś czas zeby podkręcić potem popyt. Bo na samym początku to i tak sie bedzie sprzedawało.

 

przecież już jest 335i 320PS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałęm ze sprzedawcą z Mikołowa, to powiedział mi że najwiecej zamowien jest na 320d (184km)

 

W e90 chyba również większość zamawianych aut to 320d. Był w miarę przystępny cenowo, w sumie dość dzielny i zdatny do chiptuningu.

Primator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo firm zapewne zamawia 320d, za granicą pewnie większość, no i trend na diesle jeszcze chyba trwa.

 

No Mercedes sie chyba spina, pracują już nad rzędowymi szóstkami, które kiedyś tam kiedyś miała firma w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Niestety Audi jest pierwsze wsrod sprzedazy aut premium, natomiast mysle ze po premierze f30, BMW wyprzedzi Audi :twisted: .

w ''Motorze'' z 30.01 jest taka informacja ze Bmw nr1 Audi nr2 Mercedes nr3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
po zakupie nie zapomnie Pan zdac relacji jak wrazenia po przesiadce z VW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdam zdam, po prawie poltorarocznej eksploatacji Passka b7, naprawde autko zaskakuje, szczegolnie spalaniem (w miescie 9,5-11l,a w trasie 6-6,5l). Jak ktos bralby VW to moge z czystym sercem silnik 1.8 tsi polecic. Nie wiem czy 320i bedzie oszczedniejszy ale emocje z jazdy na pewno beda wieksze :twisted: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.