Skocz do zawartości

był gaźnik, a potem wtrysk


ZOLIK

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam E-30 1.8 M-10 na gażniku,w którym silnik powieedział dość.Kupiłem drugą e-30 po wypadku tylko że na wtrysku,mam do niego komputer ,pompe paliwa, licznik ,silnik z pełnym osprzętem i pierdołkami. I MAM TAKI PROBLEM że niewiem jak podpiąć się pod skrzynkę z bezpiecznikami.Z wiązki od wtrychów wychodzi wtyka,okrągła z 8 kablami i ona idzie w bezpiechole(wcześniej mniałem gażnik i takiej wtyki do bezpiecholów nie mam ) JAK POMINĄĆ TE BEZPIECZNIKI I PODPIĄĆ TE 8 KABELKÓW ABY TO DZIAŁAŁO miałem jeszcze jeden problem ze skasowaniem inspekcji oleju (niewiedziałem który to 7 pin) ale to już pierda

 

:evil: JAK KTOŚ WIE NICH MI POMOŻE ,DOBRĄ RADĄ...LUB SCHEMACIKIEM LUB... OBOJĘTNIE CZYM ,ABYM TYLKO WYJECHAŁ Z GARAŻU

 

pozdrowionka ZOLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze skrzynki bezpieczników zarówno w gazniku jak i we wtrysku wychodzą prostokątne wtyczki mogą się nie zgadzać bo we wtrysku będzie dodatkowo wyjście na pompe paliwa \i to jest ważne\i kable od dynamicznego poziomu oleju \to olej\ a resztę kabli połącz zgodnie z kolorami :cool2:

Syrena z sercem od rekina!

http://img264.imageshack.us/img264/227/resize1yf.jpg


Duże Zdjęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedż

ale chodziło mi o okrągłą kostkę przed bezpiecznikami,narazie doszedłem ,gdzie rozruch kręci,reszta to chyba ??? będzie temp.,obrotomierz i inne , i właśnie z tym mam problem .

JESZCZE NIEWIEM CO to ZA MAŁA potrujna kostka z komputera wychodzi,na co to jest wyjście???????????????????????????

ZOLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.