Skocz do zawartości

Nowa F30 już w piątek


Kuniś

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 212
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wersja Analogowa była jak dobry Szwajcarski zegarek. Razem z nowymi zegarami zakończyła się pewna epoka. :cry2:

 

Ta epoka zakończyła się już dawno, ostatnim modelem z prawdziwie analogowymi zegarami, mega tradycyjnymi była E46.

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety przez kosmetyczne detale z serii na serię przechodzimy w świat cyfrowych gadżetów i niedopracowanych rozwiązań np DPF :cry2:

 

Zepsuł Ci się DPF czy opowiadasz w świat co się stało koledze kolegi? :mad2: Tu są setki jak nie tysiące tematów w tym dziale i może kilka dotyczy DPF więc nie pisz że jest to coś nie dopracowanego. Przynajmniej auta za setki tysięcy złotych nie puszczają bąków jak dwudziestoletnie VW.

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to już wiem, że moje następne BMW nie będzie serią 3 :duh: Projektant pochwalony za F10 osiadł na laurach i poszedł na kawę. Póki co seria 6, Z4, F10 trzyma klasę, ale ta seria 3 jest koszmarna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowy i-drive?

Ale klima tylko 1-strefowa w std

Prawie 10cm dluzszy ale z tylu zaledwie 15mm wiecej miejsca na nogi - wciaz bedzie problem z 2 fotelikami przy duzych osobach z przodu :cry:

Otwieranie noga bagaznika :norty:

Beste Maschine der Welt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne auto - ja czekam z niecierpliwościa na coupe :)

 

 

 

Jestem za na pewno nie zawiedzie jak i każda z serii zawsze pokazywała ,że można więcej i lepiej.

Edytowane przez billllly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

No i bedzie problem co brac :)

 

320i za 145k + ew pakiet sport,luxury lub modern za 5k

320d za 150k + pakiety

328i za 155k + pakiety

 

wszystkie z 2 strefowa klima, sensorami deszczu i parkowania z przodu i tylu i pare innych dodatkow.

 

Poradzcie cos :)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez xerth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie ten przod z przekombinowanym grillem nie podoba, pierwsza Mysl to honda civic, gdzie tez grill schodzil sie ze swiatkami. Nie jest jakos zle, linia boczna to wciaz majstersztyk, ale przed musi sie chyba jeszcze opatrzec :D

 

F10 zdecydowanie lepiej sie prezentuje jako caloksztalt,

 

 

To samo miałem napisać, ale nie wiedziałem w którym kościele biją dzwony. Trzeba czekać do lifingu może się zreflektują. Chyba że coupe będzie lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz gdy emocje opadły powiem szczerze, że nie zrobiła na mnie takiego wrażenia jak się spodziewałem.. myślałem, że kiedyś będę chciał zamienić, ale teraz wiem, że wole F10 -trzeba mierzyć klasy w górę, nie w dół.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla przypomnienia, archiwum. Do poczytania analogiczny do tego temat kiedy wchodziła seria E9X -http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=3475&hilit=E90

 

Ciekawe jak ten wątek będzie się czytało za 6 lat, jak nasz rynek zostanie zalany używanymi egzemplarzami i również większość będzie chciała mieć ten model nie myśląc już o E9X :wink:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak było i tak jest. Nadal większośc osób model E90 przed LCI uważa za brzydki, mimo tego że go posiada.

 

Ja prawde mówiąc banana na twarzy nie mam, bo chciałem zamówić ten samochód. I o ile pozostaje nadzieja że Coupe będzie z zewnątrz ładne, to wnętrze będzie z F30 :mad2:

 

Nie wiem, może na żywo będzie to lepiej wyglądało, ale puki co to fiat Bravo pełną gembą :mrgreen:

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako zwolennik srodka, tez jestem lekko zawiedziony, oczekiwalem po prostu czegos bardziej w stylu serii 5 tylko pomniejszonej do wymiarow serii 3 a tu jest powiekszona seria 1, ktora jest super ale ze wzgledu na wymiary a nie ze wzgledu na srodek...

 

i tak bedzie chicior sprzedazy...

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze sporo negatywnych wypowiedzi.

 

Mi tam z zewnatrz sie podoba, nawet bardzo. A na żywo bedzie pewnie jeszcze lepiej.

 

Środek...Wyrazne podobienstwo do Jedynki na pewno jest minusem....to moze nie bedzie tak źle jednak, trzeba sie bedzie przekonac na zywo.

 

 

Moim zdaniem mogli zrobic 328i - R6 2,0 L i wtedy byloby ok...Mialoby sie 6 garow :) ...A tak R4 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.