Skocz do zawartości

Nowa F30 już w piątek


Kuniś

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 212
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Juz wiadomo jakie sa modele , silniki i oznaczenia ?

np.

328i ... 180 kW/245 hp, ..., 0-100 km/h 5.9s.

 

:wink: :) :D :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: chyba z górki i z b. ale to b.b. silnym witarem z tyłu

Edytowane przez AO

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Juz wiadomo jakie sa modele , silniki i oznaczenia ?

np.

328i ... 180 kW/245 hp, ..., 0-100 km/h 5.9s.

 

:wink: :) :D :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: chyba z górki i z b. ale to b.b. silnym witarem z tyłu

Dane katalogowe ;) też jestem ciekawy jak przy tym jeszcze spali 6,4 :mrgreen:

Ciekawe jak przy tym będzie szaleć 316d :mrgreen:

 

Ale kiepska nie jest... widzi się :cool2:

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w hybrydzie

 

z zewnątrz super - taka świeża, może jedynie mogłaby mieć o jakieś 3-5cm dłuższą tylną klapę

Zupełnie za to nie podobał mi się ten środek co go pokazywali - kremowy z drewnem - po dołożeniu tego wyjeżdżającego ekranu wyglądał jak golas e90 :mrgreen:

Liczę, że czarny+alu będzie wyglądał jednak lepiej chociaż żałuję, że nie wstawili ekranu w budę (jak w f10) tylko zrobili takie cuś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje że dużo urosła.

Jak pamiętam to jak wychodziła e90 to musiała mi się opatrzeć a ta od razu mi się podoba więc będzie tylko ładniejsza jak dla mnie.

Byle do lata i zamawiać :8)

 

Bo E90 przed liftem uroda to to nie grzeszy....Na ulicy niestety nie wyglada na tak drogie, prestizowe i dobre auto jakim jest...

 

Co innego E90 po lifcie, to sie od razu rzuca w oczy.

 

I to sa dosyc powszechne opinie.

 

 

Co do F30, piekne auto. Chyba najpiekniejsze obecnie produkowane BMW.

 

Wnetrze, widac, ze jakosc materialow bedzie swietna tak mi sie wydaje.

 

Ten wysuwany ekran to maly zgrzyt, auto tej klasy powinno miec ekran wbudowany w deche rozdzielczą.

 

Model 328i , jak widac bedzie mocny 245 PS i swietna elastycznosc...i bedzie mozna spokojnie sobie kupić za uczciwa cene w DE w PS czy nie w PS, jak Euro troche spadnie...

 

Jednak to nie R6 niestety.

 

Hmmm jakby Dolar spadl do poziomu gdzies 2,5-2,7 to pewnie mocno by sie oplacalo brac nawet nowe z USA ? Pewnie by wyszlo taniej gdzies co najmniej o 20 % niz w PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje że jak nie ma na co narzekać to narzeka się na to co jest :evil:

 

Jak była nawi w e90 to na początku każdy narzekał że wygląda to jak muszla koncertowa albo jeszcze coś innego.

A teraz jak jest fajnie zaprojektowana i jak nie jest potrzebna to można ją schować (np przy szybkiej jeździe autostradowej w nocy nie będzie rozpraszać kierującego

tylko będzie nas cieszyła przyjemność z jazdy nowym autem o napewno nie gorszych właściwościach jezdnych niż obecna seria 3) to dalej się narzeka.

 

Zobaczymy czy każdy będzie narzekał jak się będzie przesiadał do nowego modelu, myślę że wtedy będą same pochwały :cool2:

 

Polak ciężki człowiek narzekać będzie nawet na dobre rzeczy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kierowca M-pakietowa cos nie teges:

http://www.f30post.com/forums/attachment.php?attachmentid=593142&stc=1&d=1318609622

 

 

Ta kierownica to wyglada jak jakiś pomysł nekromanty...

 

Ale kierownica to tylko kierownica....mozna zawsze zaprojektowac inny model i po sprawie.

 

Auto bedzie wspaniałe. Najlepsza limuzyna świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, w F10 jest już lub ma być lada dzień dostępny znany i lubiany wolnossący silnik 3.0 R6 o mocy 200kW, więc może w F30 też będzie? moim zdaniem byłoby to logiczne i uzasadnione, bo teraz mamy dużą dziurę między N20 180kW a N55 225kW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ale kierowca M-pakietowa cos nie teges:

http://www.f30post.com/forums/attachment.php?attachmentid=593142&stc=1&d=1318609622

kierownica w stylu mini coper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto będzie super ale kiera jak Kolega "wyżej" napisał do wymiany :duh: też jest ten "super" wałeczek :mad2: co w innych nowych modelach, wysuwany ekran to porażka: zbiera brud i będzie "skrzypieć"...

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Za 5 godzin będziemy jeździć starymi modelami marki ;)

 

nie no teraz tylko iść i skoczyć z mostu.. :D :duh:

 

Bardzo mnie ciekawi zachowanie rynku przy takiej ilości aut importowanych do PL przez handlarzy.

Mam nadzieję, że nie zaboli ...

 

dobre,zadbane,pewne egzemplarze nie spadną z ceny, wystarczy popatrzyć na ceny np modeli E46, za pewną sztuke trzeba dać nawet więcej niż za podstawe E90 czy E91, to o czymś świadczy, takie auta zawsze będą w cenie, więc nie ma co się martwić na zapas.

dokładnie bmw to nie renault laguna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.