Skocz do zawartości

Nie mozna rozlozyc tylnych siedzen.


nafciarz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Sprawa moze nie mechaniczna ale upierdliwa. Niekiedy autkiem trzeba przewieźć coś dłuższego a nie moegę rozłożyć tylnych siedzeń a dokładnie złożyć oparć. Jak auto kupiłem to ten problem już był. Widzę że ułamane są 'dzwigienki' które zwalniały mechanizm do złożenia oparć. Owe 'dzwigienki' są pod siedziskiem. Może ktoś wie czy jest inna możliwość aby te oparcia rozłożyć lub naprawić te 'dźwigienki'. Jak już pisałem jest to uciążliwe niekiedy.

POZDRAWIAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprobuj na sile zlapac i otworzyc jakas zaba ,lub kluczem. U mnie byl ten sam problem , polamalem jedna dzwigienke. Otworzylem ja kluczem(chyba 13), po czym wyjalem oparce .Potem zdejmujesz zawleczke i wyjmujesz polamana raczke. Nie pospawasz jej, bo to jakis dziwny jest stop. Mi kolega dorobil w prosty sposob. Odpowiedznio dociacl kawalek rurki i przyspawal do niego grubsza blache i wyprofilowal ja. Wyglada jak oryginal.

Powalcz troche dasz rade. Ja uzywalem oryginalnych kluczy z bagaznika, bo musialem jakos to rozlozyc do spania :)

Była E34 M50 2.5 24v :) czerwona

Była Lancia Lybra 2.4 jtd SW lx 2000

Jest Citroen c5 2.2 hdi 2001 exclusive

Jest E34 524 td 1991

1997 YZF 750R (4hd)- sold- nastepny sezon juz hayabusa

http://img244.echo.cx/img244/9103/podavatar6bx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Zaraz zaraz, czy mowa jest tutaj o wersji sadan? W podpisach widać, że posiadacie właśnie takie. U mnie się nie rozkładają, są przykręcone na stałe do blachy grodzeniowej z bagażnikiem. Chyba nie kumam o czym tu mowa, wyjaśnijcie mi proszę :)

Pozdrawiam, Mariusz

"Mario"

F11 Sophisto Grau


http://i59.tinypic.com/242j57c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z rozkladanymi i dzielonymi asymetrycznie oparciami, a spotkalem sie tez z e34 bez rozkladanych oparc, wiec to chyba zalezy od wersji.

Była E34 M50 2.5 24v :) czerwona

Była Lancia Lybra 2.4 jtd SW lx 2000

Jest Citroen c5 2.2 hdi 2001 exclusive

Jest E34 524 td 1991

1997 YZF 750R (4hd)- sold- nastepny sezon juz hayabusa

http://img244.echo.cx/img244/9103/podavatar6bx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

były wersje z rozkładanymi tylnymi siedzeniami (często asymetrycznie) i bez.

Ja mam w swojej siedzenia na stałe z zagłówkami- zaś moja Teściowa ma e34 94' tds - rozkładane asymetrycznie bez zagłówek.

No i jest problem - rozkładanie polega że najpierw podnosi się siedziska a później opadają oparcia - w tds opada tylko lewe oparcie - a prawego nie moge w rzaden sposób odblokować i nie wiem jak sie do tego dobrac - HELP :8)

525i 1991r. Islandgrün met.

525tds 1993r. Oxfordgrün met.

635 CSi/A 1981r. Zypresengrün met.

zielono mi .... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam skladane i pasy tez mam na zewnatrz , wszystkie chyba mialy pasy na zewnatrz , podobno lepiej sie kima z takimi pasami bo nie przeszkadzaja :)

jezeli jest ulamane to ja bym wsadzil reke i sprobowal to co tam zostalo podniesc do gory , wtedy powinien puscic zaczep oparcia , bo on tak dziala , po podniesieniu siedzenia , puszczaja zaczepy oparcia , bez lamania :hand:

BMW nie dla idiotów :naughty: :diabel_smiech: , LPG :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.