Skocz do zawartości

BMW E92 - Havana 2011


tgorka

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Jako ze dzisiaj śliczna pogoda a żona chora , zabrałem aparat i moja ponętną hawankę i pojechaliśmy poszukać jesieni.

 

Kilka słów o modelce :

 

E92 320d 184 KM rok prod. 2011 wersja wysoce indywidual, konfigurowana głównie przez moją żonę (bo jak się dowiedziałem z moim gustem to różnie tam bywa :)) )

Edytowane przez tgorka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Piękny kolor i naprawdę fajne zdjęcia. Zwłaszcza zdjęcie deski rozdzielczej do mnie przemawia. Felgi mi nie leżą ale to jedyny minus, wielki plus za indyvidual!

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Zawsze mi się podobał individul.

Szkoda, że nie jest już dostępny pełny pakiet Individual wewnątrz jak np:

http://www.e90post.com/forums/attachment.php?attachmentid=81503&stc=1&d=1181855249

 

Szkoda, że nie ma mocniejszego silnika. Ale ten 184KM 2,0d myślę że jakoś daje radę. :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do silnika to powiem tak , fajerwerków nie ma ale jakoś daje rade - naprawdę nie jest źle. Na razie w niecałe 3 miesiące żona przejechała 10 tys i cały czas się dociera . Ja jeżdżę nim głownie w weekendy i z każdym tygodniem wydaje mi sie ze jest coraz lepiej..

 

Na codzien jezdze 170 ps skoda superb i jak to w tdi jest zupełnie inna charakterystyka silnika. Bmw przyspiesza bardziej jak uturbiona benzyna porównując z tdi. O ile co do silnika nie mam wątpliwości to zastanawiam sie czy nie lepiej byłoby wziąć F10 ale jedno duze auto jest wiec niech bedzie jedno "fantazyjne". A za co kocham bmw ? Za napęd na tył i układ kierowniczy. Wg mnie wzór.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F10 i E92 to dwa zupełnie różne samochody. Jeśli poszukiwałeś auta dającego frajdę z jazdy w weekendy to myślę że E92 lepsze.

 

A auto twoje przepiękne. Większość E92 na ulicach jest robiona na sportowo i zawsze myślałem że tak wygląda lepiej, dopóki sam nie kupiłem drugiej która była właśnie bardziej taka "dostojna" - typu rolety w szybach itp. ale twoje bije ją na głowę :D

 

Ten kolor, felgi i środeczek jest rewelacyjny :cool2:

 

P.S.

Rufio - powiem szczeże że konfiguracja którą pokazałeś według mnie jest paskudna :cry: Ona fajnie wygląda w M3 jak skóra jest bordowa lub ciemna. Ale o gustach sie nie dyskutuje :D

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Zawsze podobały mi się jasne wnętrza. Ale wymagają więcej pracy. :wink:

 

Ale trafić używanego Indyviduala to już problem, szczególnie w trójce.

Ale pdoba mi się jak jest tunel środkowy i dół deski w skórze:

 

http://www.e90post.com/forums/attachment.php?attachmentid=38376&stc=1&d=1157831927

 

Ale z uwagi na cenę nie już dostępne: BMW Individual Volllederausstattung Merino dopłata była 5950 Euro,

gdzie zwykły Indyvidual 3750Euro, a Skóra Dakota 1920 Euro.

 

Atu różnica między rozszerzony Indyvidual a pełny Indyvidual:

 

Option ZA/ZXX BMW Individual extended Merino leather trim.

Features BMW Individual Merino leather on front and rear seats including headrests (with SunReflective Technology), rear of seat

backrest, inserts in door trims, complete door pull handles, door/side armrests and centre console armrest (with SunReflective Technology).

Handbrake lever and gearshift/selector lever gaiters in Nasca leather Black.

 

Option ZB/ZXX BMW Individual full Merino leather trim.

Features BMW Individual Merino leather on front and rear seats including headrests (with SunReflective Technology), rear of seat backrest,

complete door trims, complete door pull handles, map pockets in doors, door/side armrests and centre console armrest (with

SunReflective Technology), centre console sides, rear console, lower section of instrument panel, handbrake lever and gearshift/selector

lever gaiters (in combination with Option CT “DCT”, the selector lever gaiter comes in Black). Upper-arm trim panels in Walknappa

leather Black (with SunReflective Technology). Lower section of instrument panel and rear centre console with soft-finish trim in

BMW Individual upholstery colour.

 

Ale wracając do autka, jest naprawdę fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze nie az tak. Są to poszczególne elementy do wyboru z dodatkowej gamy. W moim przypadku to między innymi : fotele, rodzaj skórzanego obicia, podsufitka, kierownica,listwy ozdobne wnętrza, listwy progowe itp., chromowane listwy na zewnątrz, koła. Wszystko piękne ale strasznie trudne do utrzymania w czystości - dobrze ze kosmetyka aut to moje hobby to nie jest dla mnie karą ale min raz w tygodniu trzeba wszystko ogarnąć zeby ładnie wyglądało :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można tak, a można też sobie zrobić wszystko tak jak Ci się podoba włącznie z np. twoim podpisem na listwie ozdobnej.

 

Znajomy miał tak swój podpis na listwie ozdobnej w Z4 M Coupe. A oglądałem też jakiś czas temu na BMW TV jak gość konfigurował serię 6 Indywidual. Jakieś specjalne drewno nalistwach ozdobnych sobie wymyślił które specjalnie dla niego robili, inne szwy itd.

 

Tak naprawdę wszystko zależy od tego ile chcesz/możesz wydać :8)

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto bardzo fajne, utrzymane w jednej 'tonacji' - eleganckie coupe, fajny srodek - jasne skory pasuja, moim zdaniem, swietnie do tego koloru.

 

Ale wedlug mnie pisanie w taki sposob to zenada...

moja ponętną hawankę...

 

Kilka słów o modelce :

 

Przeciez to tylko samochod - dzisiaj jest, jutro nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto bardzo fajne, utrzymane w jednej 'tonacji' - eleganckie coupe, fajny srodek - jasne skory pasuja, moim zdaniem, swietnie do tego koloru.

 

Ale wedlug mnie pisanie w taki sposob to zenada...

moja ponętną hawankę...

 

Kilka słów o modelce :

 

Przeciez to tylko samochod - dzisiaj jest, jutro nie ma...

 

Jak zauważyłeś lub nie... było to pisane w konwencji żartu.. Z całym szacunkiem ,ale to jak ja wyrażam się o moim rzeczach jest tylko i wyłączenie moją sprawa.

A to że jest to tylko samochód... oczywiście .. tylko powiedz to 90 % użytkowników tego forum.. Po co kupować felgi , zmieniać listwy, spędzać godziny w garażu.. przecież to tylko samochód dzisiaj jest jutro nie ma... baaa chyba jak z każdą rzeczą i osoba na tym świecie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b.ładne zdjęcia :cool2: ciekawego auta ,

 

patrząc na całość 1. raz widzę E92, która pasuje tylko do kobiety ale E92 dla kobiety to wg mnie słabe spasowanie :( ...

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale wedlug mnie pisanie w taki sposob to zenada...

moja ponętną hawankę...

 

Kilka słów o modelce :

 

Przeciez to tylko samochod - dzisiaj jest, jutro nie ma...

 

Zastanawiam się co kolega robi na forum skoro dla niego auto to tylko środek transportu... :wink:

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.