Skocz do zawartości

zamiana e34 na e39 opinie o eksploatacji


krzys57

Rekomendowane odpowiedzi

Bylo juz poruszane w paru watkach nawet 2 posty wyzej, co do samochodu to zwracaj uwage na wszystko a najwieksza postaw na dzialanie elektryki w samochodzie od dzialania szyb po oswietlenie bagaznika. Ja tego nie zrobilem i troche pozalowalem. Podlacz samochod pod komputer koszt okolo 50zl rozkoduj VIN i posprawdzaj czy wszsytko sie zgadza. Co do wspolpracy z gazem to kazdy silnik moze miec ja dobra tylko trzeba rozwaznie dopasowac elementy. Pare postow nizej jest opisany wlasnie gaz w 2.8 M52 jezeli masz na mysli e39 przed liftem. Po wiecej informacji na ten temat mozesz sie odezwac do kolegi mzloty z tego forum-facet wie co robi i prowadzi serwis z gazem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja tez od nie dawna jestem posiadaczem e39 samochód jesli jest w nim wszystko sprawne jest bardzo konfortowe i dynamiczne nie jedno nowe auto nie dorówna e39 ale jest tego jeden minus wszystkie częsci są bardzo drogie dlatego przed kupnem trzeba wszystko dokładnie sprawdzić każda wada to można negocjować cene życzę powodzenia i radości z jazdy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Szukaj zadbanej.

W turingu sprawdź koniecznie tuleje belki z tyłu < kosz to 160 x 4 + robota>

Rdza na klapie i szybie klapy.

Przekładnie sprawdź.

Co do gazu to średnia instalacja sekwencyjna to ładnie obrobi. Będzie ok byle gazownik wiedział co robi.

 

A ogólnie to jak było cię stać na e34 to e39 też utrzymasz. :cool2:

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.