Skocz do zawartości

545i Problem na wysokich obrotach


Prezioso

Rekomendowane odpowiedzi

...Zaznaczam nie bronie nikogo, patrze z boku na to

Ja tez w temacie M5 patrzylem z boku.Jak dogadywali chlopakowi,ze nie ma M5,ze wkleja czyjes zdjecia to sam bylem zly,ze sie go czepiaja bo sa zazdrosni...

Pozniej wiemy co bylo...

 

Mysle wiec,ze trolli takich trzeba gonic z tego forum.

 

Masz racje,nie mam jego IP.Poczytaj jednak co pisze to sam sie przekonasz.Gosc wkleja zdjecie M5,pisze ze to 545i ze zderzakami,blotnikami i hamulcami od M5 :mad2:

Pomysl sam...

Siedza tutaj powazni ludzie na tym forum,chcesz dac wolnosc takim typom jak @damian_hiszpan,@Capaz?,do czego to doprowadzi?

Mam w nosie jego rehabilitacje,dla mnie on nie musi tego robic i nie musi sie tutaj udzielac :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Kolego pieczek na forum udzielaja sie i tacy co maja e36 po przeszczepie na m e46 :norty: tacy tez istnieja. Siedze juz na forum pare lat i rozne glupoty czytalem. Taka rola forum ze ludzie pisza co mysla a inni moga sie do tego ustosunkowac na swoj sposob, byle nie obrazac sie wzajemnie. Na kazdym forum tak jest, ze jedni pisza glupoty a inni beda ich uswiadamiac zeby glupot nie pisali. Gorik rownie dobrze moze tam siedziec 2.0 diesel. Chodzi o to ze capaz nie ma obowiazku nic udawadniac.

Pozdrawiam

Edytowane przez feel_x

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Chyba najlepiej bedzie jak ta sprawa zajma sie admini lub moderatorzy i niech oni uznaja czy wkleja zdjecia swoje czy nie a jezeli nie swoje czy jest to az tak nie etyczne zeby robic z tego problem.

Faktycznie zrobil sie taki OT ze masakra. Pozdrawiam i dobranoc

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
ja wam nie mam zamiaru nic udowadniac, dalem sobie fotke do podpisu bo tak mi sie podoba, to jak na przekur czepiacie sie ze auto ma tam 3 kolory(fotka za dobrze niewyszla), dodam inne fotki jest zle, i niedosc tego mialem problem z 545i to nikt sie nie odezwal, a jak juz naprawilem auto to najwiecej sie wypowiadacie i jeszcze nie na temat.

 

Ja was prosze panowie troche powagi. I prosze was, jak macie maskotke forum tego damiana to niech tak zostanie ale mnie niemieszajcie w ta historie

 

Ja jestem z innego działu ale czasami tu zaglądam i nawet mnie już wkurzasz... Jestes dokładnie takim samym bajkopisarzem jak sławetny MIREK_47 z działu F10...

 

ehh chyba każdy dział tutaj musi mieć jakiegoś dziwaka u siebie....

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.