Skocz do zawartości

Sprzęgło+dwumas


Dia20

Rekomendowane odpowiedzi

Hm to trochę dziwne bo przy walniętym dwumasie czuć na postoju drgania i podczas przyspieszania ( własnie głównie poniżej 2000-2500 obr ) dosyć mocno wibruje buda, w każdym razie u mnie tak jest

 

 

Nie zawsze, w poprzednim aucie występował u mnie tylko hałas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Lekko grzechocze przy gaszeniu to już dwumas do wymiany? Znajomy 1er na gruchotaniu orzy gaszeniu zrobił już 100 tys km i nic poza tym się nie dzieje, objawy się nie nasilają, nie ma żadnego drżenia, szarpania itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie - doklejam się do tematu bo również niosę się z zamiarem wymiany dwumasu i sprzęgła.

U mnie od samego początku były objawy szarpania przy ruszaniu z jedynki, a teraz doszły także odgłosy charczenia przy wysprzęglaniu.

Podobne objawy miałem w poprzednim aucie więc jestem już z tym oswojony, że przy przebiegu ok 160tyś koło niestety pada - taka natura :) !

Ale moje pytanie brzmi, czy pchać się w oryginały które w BMW kosztują (1400zł - dwumas, 1600zł - sprzęgło), oczywiście wiedząc ze są one firmy LUK, czy kupić zamienniki właśnie firmy LUK w cenie np na Allegro (komplet 1600-1900zł).

Proszę o opinie.

 

Pozdrawiam.

BMW i tylko BMW!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

z tego co mi wiadomo to cena dwumasu w ASO ok 1350 PLN jest dobra, sprzęgło dostaniesz na pewno taniej niż w ASO

 

EDIT:

 

sprawdziłem allegro, kompletny zestaw do 2.0d jest za ok 1550 PLN w góre. chyba jasne co wybrac :)

Edytowane przez Natek

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.