Skocz do zawartości

Wymiana przedniego zderzaka i lampy w e91


pendzelnp

Rekomendowane odpowiedzi

No i stało się... Dosłownie godzinę temu pewna kobieta zagapiła się i wtargnęła na drogę. Niestety nie zdążyłem wyhamować. Do wymiany na pewno jest przedni zderzak i lampa. Jak myślicie ,ile pieniędzy powinienem dostać aby pokryć koszty wymiany tych elementów ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zależy nie widzę nie powiem bo nie wiadomo co pod zderzakiem się stało itd bo na pierwszy rzut oka nie widać innych uszkodzeń ale na pewno więcej niż 4tyś musisz dostać ja dostałem 2,500zł za lekkie pęknięcie zderzaka przez psa , więc skoro u ciebie jeszcze poszedł xenon to dużo dużo więcej dostaniesz bo taka lampa jest bardzo droga w aso no właśnie i wszystko zależy jakie masz ubezpieczenie ja miałem wszystko na częściach z aso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie mam to samo, kobieta parkując wjechala mi w lampę i zderzak.

 

Nowy zderzak do E91 do malowania to 1700 sztuka, lampa ksenon 3000 sztuka. Rzeczoznawca podał mi jakies 1/3 ceny do wypłaty i powiedział, że jeśli naprawię w serwisie, to zwrócą na podstawie faktur resztę. Nie mam zamiaru sie kopać z PZU więc raczej wybiorę wariant serwisowy naprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób wycenę w ASO. Na pewno wyjdzie 2x tyle ile wycenili.

Kupisz części gdzieś na allegro...itp zrobisz w miarę tanio..a przy sprzedaży będzie tłumaczenie.

Ubezpieczyciele liczą tylko szkodę sugerując się cenami części...a gdzie utrata wartości auta z przygodami???

Ja powalczyłbym z ubezpieczycielem.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiem tylko że akurat inaczej wygląda naprawa powypadkowa realizowana przez ASO z pełną dokumentacją....a inaczej w jakimś warsztacie. Nie chodzi mi o jakość wykonania a przede wszystkim o udokumentowanie całej sprawy. Przyda się przy odsprzedaży auta.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasada zawsze ta sama, każdy ubezpieczyciel w takim przypadku moze spuścić klienta na drzewo i dać złotówke. Tylko prawomocny wyrok sądu może to zmienić. TU wiedzą o tym a wielu klientów odpuszcza.

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.