Skocz do zawartości

BMW 530i e60, nr rej: CBR 2X95 , nr VIN: WBANA72090B184591


Rekomendowane odpowiedzi

Widzę ,u sprzedającego tą e60 działa podobny mechanizm jak w przypadku kręconych liczników.Po co informować klienta ,że licznik skręcony z 500000km na 150000km ? Jak się nie skapnie to jego problem :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mnie jeszcze zaciekawiło info "pierwszy właściciel". Skoro auto jest z anglii, jeździło w Niemczech, a teraz jest użytkowane w Polsce, to jest to trzeci właściciel i to chyba w najlepszym wypadku. Możliwe jest przecież, że w którymś z krajów miało więcej niż jednego właściciela, no chyba że rrr ma je od nowości :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że nie zdąrzyłem sprawdzić nr telefonu w googlu. pokazałyby się inne ogłoszenia czy nie...

 

Sprawdzałem i tylko NOKIA N8 była sprzedawana na początku grudnia.

 

 

Może to przerobina Motorola z Afgańskiej sieci komórkowej kupiona przez Turka w Anglii sprowadzona do Niemiec tam została przerobiona na Nokię i "rrr" jest jej pierwszym właścicielem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukamy taniochy to dostajemy -proste

 

zapewniam was że sprzedać bmw z pewnym przebiegiemi bez picu to obecnie koszmar-wszycy porównają dobrą ofere do innych tanich szrotów -bo ktoś kupił i jescze się nierozpadł a zrobił aż 1000km :duh: do sklepu i kościoła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w pełni popieram kolegę Loona Thic. w jego działaniach. Takie osoby które próbują sprzedać auto przerobione z anglika, lub powypadkowe nie informując o tym fakcie potencjalnego nabywcę ( zatajając to) to zwykli oszuści, których należy "napiętnować". I bardzo dobrze robi kolega obnażając takich tu handlarzyków. Co innego jeśli komuś pasuje takie powypadkowe czy anglii tanio kupić to nie ma problemu, ale jeśli to robi z pełną świadomością. choć już sam nie wiem co gorsze w przypadku nieświadomego zakupu, czy anglik przerobiony czy powypadkowy. To , że z anglii też nie gwarantuje, że bezwypadkowy, może być 2 w 1. I jeszcze zależy jak bardzo było auto skasowane.

http://www.smog.pl/wideo/50053/renault_megane_zrobiony_prawie_od_zera/

 

a tu kolega uczciwy przynajmniej pisze jasno i zaprasza z "czujnikiem do szpachlu bo woli anglika od wyjebanego europejczyka"

http://allegro.pl/piekna-bewypadkowa-150km-diesel-i2031729602.html

Takie opisy niezbyt dobrze świadczą o sprzedającym, używany język mnie osobiście by zniechęcił do jakiegokolwiek zawierania transakcji z takim panem. Ale może to już frustracja spowodowana problemem ze sprzedażą takiego auta. Ten bezwypadkowy anglik tez jakoś mu się dziwnie mieni kolor w różnych odcieniach. błotnik prawy przód. Ale to na pewno na parkingu ktoś zarysował , na pewno nigdy nie uderzony.....

"każdy szczegół dopracowany".... licznik w milach to szczegół. pewnie takich szczegółów których nie widać jest sporo.

sprzedam kierunkowskaz nr oem 63138370720 , przewód gumowy nr oem 11532247725 - dział giełda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.