Skocz do zawartości

[E87] 118d-Krzysiek-Nowe kolo ,gwint,ic str 16


krzysiek555

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 287
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

widze Krzysiek ze motasz sie w zeznaniach :P

najpierw zamiast S226A chciales standard... pozniej cos obnizales sprezynami teraz podejrzany gwint...

a mowiles ze po dziurach na twardym sie zle jezdzi :) ciekawe jak nisko usiądzie

camber plates wrzucasz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nic cypis się nie motam,aktualnie mam sprężyny eibach pro kit i amory mpasztet ,a teraz wyskoczyła okazja i grzech było jej nie wziasc :mrgreen:

Na pewno będzie twardziej tak mi się wydaje :mrgreen:

Największe zmiany dopiero przedemna :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzialaj dzialaj :) pogonimy sie z motorkami na miescie hahahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz grzebać tak na ostro to tylko customowe wahacze o zmiennej dlugosci.. (sruba rzymska) do innych aut sa wiec spokojnie sie wyspawa :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te seryjne 2 patyki masz?? u mnie nie bylo wiec dolozyłem... :) kupilem w aso ze srubami i korkiem zalepiajacym.. ciut jeszcze trzeba scianke z tworzywa zmodzic ale nowki taniej niz na allegro uzywane hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
nie widzialem jeszcze pognitej e87 e9x czy e60... ja gnije tzn bylo robione... mysle ze dokladne mycie wystarczy.... moze opryskaj spod gruba warstwa wosku ale omg ile to roboty.... prfi samemu to prawie z tydzien zejdzie.... pozdejmowac umyc wysuszyc wyjac korki zeby wszedzie wyschlo.... nie na moje nerwy... mam taka zasade jak auto zaczyna gnic... sprzedaje.. jak sie psuje naprawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

NO dokladnie z tydzien lekko,nic sie nie dzieje ale jak postanowilem to zosatwic,to zrobie ta podloge tym bardziej ze mam kanal w garazu i moze stac :cool2:

Roboty jest duzo porozkrecac ,zabezpieczyc elelmnty karoserje ,umyc pod cisnieniem ,osuszyc obejrzec no i poznije bollem jazda i skrecanie,mam nadziej ze sie zmotywuje jeszcze w sierpniu...

No i ten gwin odrazu chcialem wsadzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie kanal to za malo na dokladne mycie spodu.... dobry podnosnik.. ale powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Dawno,nic nie bylo pisane wiec troszke napisze :wink:

Zalozony gwint voglnatd,nowe lozysko gorne ,podkladni,gumy do tego :cool2:

Laczniki drazka.oslony dolne progowe silnika oraz bak :cool2:

Oraz zrobiona konserwacjia podowzia czesciowo;

Zostalo mi jeszcze do zrobienia wymina oleju w skrzyni oraz wymiana zimeringu na wybieraku ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Na zime robie terenowke wiosna na maksa w dol :norty:

Nie wiem ile moge bezpiecznie podniesc tyl zeby nie uszkodzic gwintu,takie jesnienne zabawy w warsztacie,w tym tygodniu powinnem skonczyc :cool2:

Dobrze ze mam taki watrsztat do dyzspozcji :norty:

http://images66.fotosik.pl/369/ae2da00edfdf1cefmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Akulanie mam Pns i go namaszczam Bsd jestem mega zadowlony :cool2:

Ostanio mialem obcierke i zastanawiam sie nad wlozeniem mpakietu zewn i pozniej bede polerowac i w tym sezonie albo zaloze softa99 (bede musial kupic bardzo mnie ciekawi) albo jakas powloke ...Panowie sam nie wiem kilka woskow mam do wyborow z mojej kolekcji.

Z mojego krotkiej zabawy z cardetalingiem stwierdzam ze powloki daja najlpesze efekty ,aPns i Bsd robi mega robote,dla ludzi co sie nie znaja i widza w deszczowy dzien ze auto jest jest prawie idelanie czyste robia mega oczy :cool2:

Panowie jest to choroba nie zarazajecie sie nia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.