Skocz do zawartości

F11 535xd M-Sport


Dawid S

Rekomendowane odpowiedzi

kolor, led, srodek)

To w audi można już wybrać kolor ledów?

żarcik :)

porównując A8 i 7 też bym wybrał A8, więc nie ma się czego wstydzić. Tylko pytanie po co komu taka krowa :) Ja myślę, że za 2 lata wrócę do trójki... ale poza miasto nie wyjeżdżam samochodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 351
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
A ja zdradziłem markę ! Wstępnie dogadałem się z łódzkim dealerem na testówkę f 11 535d xdrive ( chciałem pójść śladami Dawida ) ale dealer się wycofał z ustaleń . Przejechałem się audi a8 4.2 tdi i umarłem...potem zmartwychwstałem i domówiłem warunki zakupu. Przechodzę na czarną stronę mocy . Będę przekazywał informacje szpiegowskie !

Pozdrawiam

no to bedziemy czekac na relacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dawid , może już czas na podsumowanie pierwszego kwartału za kierownicą 535d xdrive ? Napisz o swoich doświadczeniach ,plusach dodatnich i plusach ujemnych . Jakie dodatki -must have , a jakie - niekoniecznie . Co Cię najbardziej kręci ,a co poniżej oczekiwań . Czekamy . Chyba jesteś jedyny w Polsce już tak długo zaprzyjaźniony z 535d xdrive...

Pozdrawiam

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid , może już czas na podsumowanie pierwszego kwartału za kierownicą 535d xdrive ? Napisz o swoich doświadczeniach ,plusach dodatnich i plusach ujemnych . Jakie dodatki -must have , a jakie - niekoniecznie . Co Cię najbardziej kręci ,a co poniżej oczekiwań . Czekamy . Chyba jesteś jedyny w Polsce już tak długo zaprzyjaźniony z 535d xdrive...

 

Ogólnie jestem b. zadowolony z auta.

 

Największy plus w tym aucie to silnik

 

pozostałe

 

- Adaptive Drive

- Fotele Komfortowe

- Elektryczna klapa bagażnika

- Nawigacja Pro

- HiFi Pro

- Tempomat aktywny z funkcją ostrzeżenia przed kolizją

- Dostęp komfortowy / bezkluczykowy

- Ambient Light

- Deska rozdzielcza o rozszerzonym zakresie.

- Szklany dach

- Zmieniarka na 6 płyt

- Pakiet rozrywki dla pasażerów z tyłu (Dzięki temu mam totalny święty spokój za kierownicą :mrgreen: )

- Opcja M-pakiet, ale tylko z felgą M351 19"

 

Reszta gadżetów też b.pozytywnie, ale bez większego ciśnienia.

 

- Automatyczne wyłączanie świateł drogowych(długich)na mijania. Funkcja raz działa jak należy, raz za późno.

- Możliwość zgrywania na HDD. Opcja fajnie że jest, ale nie zgrywam płyt CD na HDD bo system zgrywa ją z częstotliwością próbkowania 128kb/s a to trochę za mało. Minimum to 192kb/s wzwyż. Może w next genie F10/11.

 

 

 

Od października przelatałem już 5000km i spalanie średnie to 10.2/100km, co uważam za przyzwoity wynik.

 

http://img19.imageshack.us/img19/2509/obrazpy.jpg

 

Mam małe podejrzenia, że komputer pokładowy może delikatnie zaniżać, ale może to moje urojenia.

 

Co bardzo ciekawe, ale za dużej różnicy w komforcie na oponach 17" RunFlat vs 19" RunFlat nie stwierdziłem ,ale na 100% to przyczyna RunFlat'ów. W poprzedni aucie były zwykłe opony i odczuwałem różnicę pomiędzy 18'' a 16".

 

A cały ten tryb Eco-Pro jest totalnie bezsensu. Obroty są trzymane zdecydowanie na za niskich obrotach i nie da się go normalnie użytkować, pomijając fakt, że auto nie ma "ducha" w tym trybie. W przypadku nagłej potrzeby wyprzedzenia auta dobiega tylko dźwięk z silinka uuuuuuuuu..... Zbędna rzecz.

"Demokracja: Mówisz co chcesz, robisz co ci każą" - Geoffrey Berry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W F10 opcje sa opcjami, bez nich spokojnie mozna jezdzic ;) Opcje powinno sie dobrac do profilu jazdy, bo inaczej mozna przeplacic lub plakac, ze sie czegos nie ma.

Po ok miesiacu codziennej jazdy (+, -, neutralny)

+ webasto

+ x-drive (akurat zima)

+ Hi-fi Pro (i tak nie ma lepszego)

+ bixen skretny

+ fotele komfort

+ mp3 z pendrive

+ domykanie drzwi

n, podgrzewane fotele

n, ambient light

n, deska o rozszezonym zakresie

n, lopatki w kierze

n, navi pro

 

Jako takich minusow nie zauwazylem ;) No moze system start stop, jak juz sie wlaczy, to w korku wylacza sie przy kazdym pelnym stopie... o ile przy swiatlach jest to dobra opcja, to o tyle w ruchu, gdzie podjezdzamy po kilka metrow zupelnie nieprzydatna. Mozna by to usprawnic by system wlaczal sie przy odpowienim manewrowaniu pedalem hamulca.

 

O reszcie opcji wypowiem sie jak dokladniej przetestuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no podgrzewane fotele przy skórze to konieczność ;) Z resztą navi pro też, bo jakoś tak głupio z takim małym ekranem.

 

 

Kurdę, ja jeszcze muszę czekać z miesiąc na swojego :( Może jutro ktoś zadzwoni i powie, że już można odebrać :P :P :P

http://i2.photobucket.com/albums/y27/tex05/worshipbmw.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W F10 opcje sa opcjami, bez nich spokojnie mozna jezdzic ;) Opcje powinno sie dobrac do profilu jazdy, bo inaczej mozna przeplacic lub plakac, ze sie czegos nie ma.

Po ok miesiacu codziennej jazdy (+, -, neutralny)

+ webasto

+ x-drive (akurat zima) oczywista oczywistość

+ Hi-fi Pro (i tak nie ma lepszego) inaczej nie mozna wybrać

+ bixen skretny oczywista oczywistość

+ fotele komfort oczywista oczywistość

+ mp3 z pendrive

+ domykanie drzwi oczywista oczywistość

n, podgrzewane fotele a mozna inaczej ?

n, ambient light kwestia gustu

n, deska o rozszezonym zakresie uważam, że to bardzo fajny dodatek

n, lopatki w kierze tu się zgadzam

n, navi pro bez navi pro ??, a masz ją ?

 

 

Powyżej na tłusto

"Demokracja: Mówisz co chcesz, robisz co ci każą" - Geoffrey Berry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W F10 opcje sa opcjami, bez nich spokojnie mozna jezdzic ;) Opcje powinno sie dobrac do profilu jazdy, bo inaczej mozna przeplacic lub plakac, ze sie czegos nie ma.

Po ok miesiacu codziennej jazdy (+, -, neutralny)

+ webasto

+ x-drive (akurat zima) oczywista oczywistość

+ Hi-fi Pro (i tak nie ma lepszego) inaczej nie mozna wybrać

+ bixen skretny oczywista oczywistość

+ fotele komfort oczywista oczywistość

+ mp3 z pendrive

+ domykanie drzwi oczywista oczywistość

n, podgrzewane fotele a mozna inaczej ?

n, ambient light kwestia gustu

n, deska o rozszezonym zakresie uważam, że to bardzo fajny dodatek

n, lopatki w kierze tu się zgadzam

n, navi pro bez navi pro ??, a masz ją ?

 

 

Powyżej na tłusto

Napisalem o tym, co mam. Cos tam jeszcze pominalem ale to pewnie dlatego, ze po prostu jest (ja bralem opcje pakietami). te n, - to neutralne, a nie minusy. Na teraz dobralbym elektryczna klape bagaznika lub caly comfort access (ciekawe jak sie spisuje przy -17?). Tak ogolnie to wszystko to fajne dodatki ale mozna bez nich zyc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt jest taki, że nie ze wszystkich dodatków korzysta się w codziennym użytkowaniu.

Np. HUD. Bardzo fajny dodatek, jak dużo latasz po zachodzie (Niemcy, Francja itd.) wtedy cała nawigacja jest na Head Up-ie i nie trzeba odrywać wzroku od autostrady. Ale w Polsce nie dość, że baza danych jest aktaualna tylko w 70-80% to autostrad jest jak na lekarstwo.

"Demokracja: Mówisz co chcesz, robisz co ci każą" - Geoffrey Berry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt jest taki, że nie ze wszystkich dodatków korzysta się w codziennym użytkowaniu.

Np. HUD. Bardzo fajny dodatek, jak dużo latasz po zachodzie (Niemcy, Francja itd.) wtedy cała nawigacja jest na Head Up-ie i nie trzeba odrywać wzroku od autostrady. Ale w Polsce nie dość, że baza danych jest aktaualna tylko w 70-80% to autostrad jest jak na lekarstwo.

True, co nie zmienia faktu, ze z kazdej opcji ktora mam w samochodzie wybralbym dokladnie to samo plus po miesiacu jeszcze ze dwie, trzy opcje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

A ja powiem szczerze nigdy nie przekonałem sie do webasto...

Jeżeli je programujemy to zarazem musimy dokładnie o danej porze wsiadać do auta . Jesli nie programujemy to trzeba zawsze z 10 minut przed odjazdem to odpalić. Jesli pamiętamy ,a auto zawsze stoi pod naszym oknem to ok ale w innych sytauacjach ?

Pozdrawiam

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak będą wyglądały obecne M351 w kolorze Argentum. Jak będa wyglądały "tak se" to jedno z poniższych rozwiązań może okazać się strzałem w 10.

 

http://img69.imageshack.us/img69/9840/5er2.jpg

 

lub:

 

http://img208.imageshack.us/img208/9571/5ert.jpg

"Demokracja: Mówisz co chcesz, robisz co ci każą" - Geoffrey Berry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obstawiam lepszy wyglad przy 351. ewentualnie felga 20 z M Performance.

---------------------

Born Most Wanted


Past:

E34 518 orientblau, A4 B5 2.8 V6 30V, E60 525d monaco , Vectra Caravan Cdti 150 KM F11 520d M Sport,, F10 535d M Sport


Future:

Far Far away F10 M5 Competition

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniasz tlumiki koncowe? zirytowal mnie czarny wydech jak odbieralem swoje auto a dobieralem dodatki w aluminium...

co to za kolor argentum btw?

---------------------

Born Most Wanted


Past:

E34 518 orientblau, A4 B5 2.8 V6 30V, E60 525d monaco , Vectra Caravan Cdti 150 KM F11 520d M Sport,, F10 535d M Sport


Future:

Far Far away F10 M5 Competition

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.