Skocz do zawartości

F11 535xd M-Sport


Dawid S

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 351
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich jestem tu nowy:) ale chciałem się pochwalić też mam zamówioną 535xd ale F10 białą w M pakiecie. Czytam te posty o 535 i ciśnienie mi rośnie nie mogę sie doczekać a odbieram koniec grudnia lub początek roku...:(((

 

Gratulejszyn :8) Na razie moja F11-ka śmiga bez zarzutu i nie mogę sie przyczepić do czegokolwiek. Moja ocena 10/10. Pamiętaj że negatywne myśli lubią przyciągać kłopoty :mrgreen: Będziesz zadowolony ze swojej 535xd :wink:

Edytowane przez Dawid S
"Demokracja: Mówisz co chcesz, robisz co ci każą" - Geoffrey Berry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyznaczyłem sobie granicę budżetową - 290 000 MAX. Potem to wolę dołożyć do F01 :)

 

Wnioskuję że będzie to 52x. W takim przypadku to spokojnie te 290k wystarczy by auto było dobrze doposażone i cieszyło na dłuuuugo :cool2:

"Demokracja: Mówisz co chcesz, robisz co ci każą" - Geoffrey Berry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyznaczyłem sobie granicę budżetową - 290 000 MAX. Potem to wolę dołożyć do F01 :)

 

Wnioskuję że będzie to 52x. W takim przypadku to spokojnie te 290k wystarczy by auto było dobrze doposażone i cieszyło na dłuuuugo :cool2:

 

528xi. Wyposażenie za ok. 70 - 80k zł, także solidne ;)

http://i2.photobucket.com/albums/y27/tex05/worshipbmw.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dawid S jestes chyba pierwszy który jest 10/10 zadowolony z f10/11 i zeby tak zostało :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, piszę jak jest, bo mam małe porównanie do poprzedniego auta które notabene też było nowe z salonu, mowa tu o Mercedes E-211 z którym od samego poczatku miałem nielada kłopoty, tj. Ściagało mnie w prawo mimo kilkukrotnych prób ze strony ASO Frączak, nic nie zrobili. Po drugie stukało przednie zawieszenie przy pokonywaniu nierówności np. Śpiący policjant. Po trzecie drżała kierownica przy 100km/h wzwyż, aż do 160km/h, wyważali koła ( oryginalne 16 calowe) na wyważarce dynamicznej a efektów w dalszym ciągu nie było widać (kiera nadal drżała). Zawieszenie stukało, pukało przez cały czas i do tego, średnio co tydzień zawieszał się telefon w samochodzie a raczej jego sterownik, wiec wiem co to znaczy trafić "trefne"nowe auto z salonu i się z nim użerać, później była już tylko kancelaria prawnicza bo mnie krew zalewała jak przygladałem się nieudolności i partactwu ASO.

 

Natomiast to co mi serwuje BMW-F11 nazwałbym swoistą nagrodą za te cierpienia z przed kilku lat :mrgreen: Podtrzymuje moją ocene dla F11 10/10.

 

 

*EDIT*

 

W końcu wrzuciłem koła zimowe. Star Spoke 327 z oponą RF- Dunlop 3D Winter.

Komfort jest na bardzo wysokim poziomie, znacznie wyższym niz na 19-kach, ale to chyba oczywiste.

Jak widać auto wygląda przyzwoicie na 17-kach.

 

http://img716.imageshack.us/img716/5254/obraz001001.jpg

Edytowane przez Dawid S
"Demokracja: Mówisz co chcesz, robisz co ci każą" - Geoffrey Berry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 17tki są na prawdę niezłe, auto wygląda na nich bardzo przyzwoicie. A i na zimę profil wyższy się przyda...

Niemniej tarcza to ledwo-ledwo się zmieściła :wink: na styk.

 

Powiem Ci, że na tej oponie 225/55/17 jest mega komfortowo. Gdyby tak było na 19-kach Hmmm :mrgreen:

Te felgi są specjalnie dobrane właśnie do 535xd. Przyglądałem się i od wewnętrznej strony widać jak są wyprofilowane właśnie pod ten duży zacisk.

Przy okazji wizyty u wulkanizatora przymierzyłem 2 rodzaje felg do BMW też w rozmiarze 17" i żadne nie pasowały, właśnie ze względu na zacisk.

Star Spoke 327 pasują jak "ulał"

"Demokracja: Mówisz co chcesz, robisz co ci każą" - Geoffrey Berry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komfort większy, ale czy aby na pewno o to właśnie chodzi kupującym BMW? :wink:

 

Patrząc na to, że koła są na zimę to raczej chodzi o komfort i spokój ducha jeżdżąc po naszych drogach.

Nigdy nie wiesz co kryje się w śniegu, co innego latem.

"Demokracja: Mówisz co chcesz, robisz co ci każą" - Geoffrey Berry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem sobie V-Spoke 236 co jest standardem i oponki na zime Michelinki Alpin A4 225/55

 

Kolego tylko nie Michelin Alpin A4.. to najgorsze opony zimowe z jakimi mialem do czynienia, kupilem nowe i po 1 miesiacu zimy zaraz je sprzedalem... sa gorsze od letnich.. ale to sam niestety sie przekonasz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem sobie V-Spoke 236 co jest standardem i oponki na zime Michelinki Alpin A4 225/55

 

Kolego tylko nie Michelin Alpin A4.. to najgorsze opony zimowe z jakimi mialem do czynienia, kupilem nowe i po 1 miesiacu zimy zaraz je sprzedalem... sa gorsze od letnich.. ale to sam niestety sie przekonasz..

No to mnie załamałeś:((((((((((((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.