Skocz do zawartości

za###ali (uradli) mi halogeny


Marcin978

Rekomendowane odpowiedzi

hm, leje dzis ostro, postawilem pod supermarketem auto, poszedlem na zakupy

 

wracam, nie ma halogenow...

 

jeden byl pekniety ale caly, uwazajcie na taka pare

 

jak tu sie nie wnerwic, dobrze ze przynajmniej lusterek fotochromowych dodatkowo nie buchneli, choc znajac zycie moze mnie to spotkac

 

czy mozna kupic jakies zamienniki halogenow do e38?

na allegro nawet nie widze zadnych halogenow do e38

 

czy sa takie czule alarmy ktore zaczna wyc nawet jak ktos bedzie probowal zdjac halogena? jak sie zabezpieczac przed takimi kradziezami?

 

moze przykleje je na stale poxipolem

Edytowane przez Marcin978
http://img489.imageshack.us/img489/2486/zz1dk5.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej byłoby zakładać kłódki i to takie z 19 wieku, tylko, że auto nie może być cały rok ozdobione jak choinka. Po za tym tego typu kłódki są cenne dla koneserów starych przedmiotów a już na pewno przyciąga oko złomiarzy.

Defakto powodem tego jest bieda w kraju, która jeszcze przez najbliższe dwadzieścia lat będzie społeczeństwu w tym kraju towarzyszyć.

Założysz alarm i takie tam zabezpieczenia a jutro kto inny napisze podobny temat.

Nie zabezpieczysz się w żaden sposób.

Nawet gdybyś chciał wytoczyć wojnę takim ludziom to jak walka z wiatrakami, aż osłabniesz z sił, bo takiemu nawet włos z głowy nie ma prawa spaść gdy go dopadniesz. Życie jak w raju no i masz o czym pisać na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, leje dzis ostro, postawilem pod supermarketem auto, poszedlem na zakupy

 

wracam, nie ma halogenow...

 

jak tu sie nie wnerwic, dobrze ze przynajmniej lusterek fotochromowych dodatkowo nie buchneli, choc znajac zycie moze mnie to spotkac

 

czy mozna kupic jakies zamienniki halogenow do e38?

na allegro nawet nie widze zadnych halogenow do e38

 

czy sa takie czule alarmy ktore zaczna wyc nawet jak ktos bedzie probowal zdjac halogena? jak sie zabezpieczac przed takimi kradziezami?

 

moze przykleje je na stale poxipolem

 

u mnie bylo podobnie ukradli mi halogeny tez pod supermarketem ale co ciekawe zalozyli mi w miejsce halogenow oryg. zaslepki i podmienili w srodku przelacznik :jawdrop:

518i LPG - wersja poscigowa :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, mniejsza o to

trudno

 

choc jak dla mnie ZADNYM usprawiedliwieniem nie jest bieda

 

jak bedzie bogato, to ten sam co teraz kradnie halogeny bedzie kradl je na masowa skale, badz robil inne przekrety

 

nie nie, to nie bieda, to taka mentalnosc, polaka zlodzieja

perspektywy zawsze sa, niech sobie ten zlodziej pojedzie np do angli, szkocji, znajdzie robote, bedzie mogl niezle zyc, nauczy sie troche jezyka

 

a dlaczego kradnie?

 

bo idiota, degenerat, debil, zly polak, rodzice nie nauczyli go ze krasc to zle

 

niestety u nas w kraju jest duzy odsetek takich ludzi

Edytowane przez Marcin978
http://img489.imageshack.us/img489/2486/zz1dk5.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie bylo podobnie ukradli mi halogeny tez pod supermarketem ale co ciekawe zalozyli mi w miejsce halogenow oryg. zaslepki i podmienili w srodku przelacznik :jawdrop:

 

moze mysleli ze nie zauwazysz :wink:

mojemu znajomemu kiedys radio ukradli , zamki popsuli ale samochod zamkneli :!: :wink:

BMW nie dla idiotów :naughty: :diabel_smiech: , LPG :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzeba zakupu różnych tam przedmiotów taniej prowadzi w końcu do tego że najtaniej jest ukraść.

Ja naszczęście od roku nie zajmuje się zakupem różnych części i pozostawiam ten problem klientom. Nowe owszem, używek - tylko to co jeszcze mam. Także nie przykładam już ręki do upłynnienia części nieznanego mi pochodzenia, ale czasem właściciele własnych piękności lubią przechadzać się po parkingach - w końcu idą na tańsze zakupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZUPEŁNY OT, ale wydaje mi się ciekawy:

Ok 10 lat temu, "ktoś" ukradł (czy połamał, nie pamiętam) mojemu ojcu antenę w samochodzie.. któregoś wieczoru ten "ktoś" zapukał do naszych drzwi w towarzystwie naszego dawnego proboszcza (Ś.P.), "ktoś" ze łzami w oczach klęknął i złapał mojego ojca za rękę i całując jego dłoń, niczym dłoń ojca chrzestnego przepraszał, łkając naprzemian..

Jak się później okazało ten chłopak był ministrantem i poszedł do spowiedzi.. a ksiądz po spowiedzi wsadził go w samochód i przywiózł do nas, aby przeprosił...

 

Nie zapomnę tego do końca życia :)


Pozdrawiam

Pułkownik Zuber

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej ich nie wklejaj bo jeszcze stracisz zderzak :twisted2:

a tak na powaznie to czy rzeczywiscie jest tak latwo wyciagnac halogeny :?: :worried: , czy one nie sa przykrecone , rozumie (a wlasciwie nie rozumie bo to nie jest normalne) ze mozna "stracic" kolpaki ale halogeny :?:

BMW nie dla idiotów :naughty: :diabel_smiech: , LPG :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej nie wklejaj , bo cały zderzak Ci połamią .To nic nie da. a jak jakis stłuczesz to co zrobisz przy wymianie.

 

Zamienniki - mysle ,ze jednak łatwiej i taniej znajdziesz uzywke. I daj sobie spokój z allegro - przeciez tam prawie nic nie ma. Kup auto giełde ogolnopolską, masz tam z 3 strony ogłoszen ludzi z czesciami do bmw z całej polski, wiekszosc wysyła paczki , wiec w czym problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello everybody

 

jakies pol roku temu rozpoczalem prace w szczecinie, i od tej pory moje e34 stoi pod blokiem.

ktoregos pieknego dnia zorientowalem sie, ze nie mam halogenu od strony kierowcy. jak na zlosc zaraz potem zaczely sie mgly. z tym ze u mnie zlodzieje po prostu odcieli kable jakims nozem i tyle, wywalili sam halogen, a polamana ramke zostawili w srodku.

 

z kolei jakies 10miesiecy temu w poznaniu, jak bylem w szkole, wyjeli mi wklady lusterek -na tyle kulturalnie, ze nie polamali plastikow od sterowania, a kabeli zsuneli z wtyczek, a nie poucinali.

 

Chamstwo nie zna granic

Rafi DJYendruh


sharky: srebrne E24 635 CSiA

Citroen XM oraz GMC Savana

GG # 142068

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego kradnie?

bo ..rodzice nie nauczyli go ze krasc to zle

a jak mieli nauczyc ?

czego mieli nauczyc ?

sam na wlasne uszy slyszalem od ludzi rozmowy w stylu:

-o, nowa prace masz, fajna ?

-nie wazne czy fajna, wazne ze kilo gwozdzi co miesiac przyniose a i moze troche z baku spuszcze tym z bazy

 

to jak mieli uczyc ?

ale zgadzam sie z tym, ze to nie bieda jest powodem a w kazdym razie nie glownym

mysle, ze jakby karano za kradziez jak w krajach arabskich (obcinamy najpierw palec potem reke a potem smierc) albo jak w krajach dalekiego wschodu za SAMO POSIADANIE narkotykow smiercia to by sie to skonczylo

raz na zawsze

tylko, ze nikomu na tym nie zalezy (no, moze poza tymi ktorych okradziono)

zh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamienniki - mysle ,ze jednak łatwiej i taniej znajdziesz uzywke. I daj sobie spokój z allegro - przeciez tam prawie nic nie ma. Kup auto giełde ogolnopolską, masz tam z 3 strony ogłoszen ludzi z czesciami do bmw z całej polski, wiekszosc wysyła paczki , wiec w czym problem.

 

te uzywki moga sie nawet okazac bardziej oryginalne niz myslisz, moze to beda TWOJE !!!!!

zh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załoz alarm z funkcja odstraszania PREALARM---cos jak bardzo czuly czujnik wstrzasowy,,bedzie ostrzegal krotkimi piknieciami syreny

moze ktos zwroci uwage.......zawsze cos....

wspolczuje

...kwintesencja piękna i harmonia ksztaltów E36..:)

http://tygra85.w.interia.pl/szablon_obrazki/okopt.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak założysz już nowe halogeny przykręć je tak jak potrzeba. Dodatkowo najlepiej zabezpieczyć opaskami plastikowymi samozaciskowymi, tylko tak pomajstruj żeby po wykręceniu halogenu on się ruszał ale nie chciał wyjść. Najlepiej jeszcze jeśli było by to nie widoczne i w ciężkim do przecięcia miejscu. Jest trochę zabawy ale warto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zgadzam sie z tym, ze to nie bieda jest powodem a w kazdym razie nie glownym

mysle, ze jakby karano za kradziez jak w krajach arabskich (obcinamy najpierw palec potem reke a potem smierc) albo jak w krajach dalekiego wschodu za SAMO POSIADANIE narkotykow smiercia to by sie to skonczylo

raz na zawsze

tylko, ze nikomu na tym nie zalezy (no, moze poza tymi ktorych okradziono)

 

 

:modlitwa: :modlitwa: :modlitwa:

Przed obcieciem palca za pierwsze wykroczenie wprowadzil bym tygodniowe dyby i publiczna chloste w centrum miasta.

 

Wracajac do tematu zwroc uwage moze ktos w niedlugim czasie bedzie sprzedawal twoje halogeny na allegro, bedziesz je mogl wtedy odkupic :|

Pamietaj tylko zeby towar odebrac osobiscie, bedziesz mial okazje zlapac pasera a byc moze samego zlodzieja. Druga opcja jest taka ze jakis wlasciciel innego e38 potrzebowal wlasnie takich halogenow. Moze wystarczy tylko przyuwazyc inne E38 czy nie maja zalozonych twoich halogenow. Ktos nie ukradl ich tylko po to aby zalozyc je do malucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.