Skocz do zawartości

Poszukiwana osoba z 335i


tommy80

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuje osoby najlepiej z Wrocławia lub okolic, która posiada E92/3 335i. Po zimie kupuje 335i i chciałbym obejrzeć auto, pogaduszyć o ogólnych odczuciach i jeżeli da rade to sie nią przejechać, oczywiście nie za darmo. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gdybyś był z Warszawy mógłbym Ci to czy owo o autku powiedzieć o jego wadach oraz zaletach, jeśli chodzi o same przejażdżki to poszukaj w swojej okolicy lub w komisach, często dają się przejechać zabierają na jazdy próbne itp ja tak kiedyś testowałem f430 oraz Z06, żałuje że nie było mnie stać na takie autka ale przejechać się zawsze fajnie było:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie to ja już i tak flaszke wiszę :) Jak bede sie wybierał do Warszawy, to na pewno Cie odwiedzę,bo wsumie dzięki Twoim informacjom w pełni zdecydowałem sie na benzyne,a nie diesla. Niestety teraz często wywiewa mnie nad morze na weekendy,a Warszawa średnio po drodze :(

ostatnio sąsiad sobie kupił 325d, dał sie przejechać i naprawdę wciskało w fotel,a to miało tylko 197KM. Dlatego przed kupnem chciałbym przejechać sie 335i. Coś czuje,że to będzie najdłuższa zima w moim życiu, byle do marca/kwietnia...

a co do komisów - będę musiał sie rozejrzeć, jednak mam nadzieję,że znajde kogoś z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no nawet nie zauważyłem że to Ty :)

 

Oj będziesz czekał będziesz... a jak się przejedziesz to nie wiem czy zimę wytrzymasz :) ja musiałem czekać aż dwa tygodnie zanim się moja 320d sprzedała i mogłem kupić 335i... i uwierz że to były najdłuższe dwa tygodnie w moim życiu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeżdże 180-konnym suvem,mułem. Więc nawet ze zdrowego rozsądku w zime nie przesiąde sie do 306-konnej benzyny :p poza tym chce jak najwięcej kasy dozbierać,żeby jak najlepszy okaz kupić. Będę musiał przecierpieć tą zime:p aktualnego auta nie sprzedaje,więc będę miał na zime i do wyjazdów za miasto z psem aktualne auto, no i bume na codzień :) chociaż podejrzewam,że w 1 dzień auta nie znajde. Jeszcze lato,a ja już o wiośnie myśle,mimo że lubie jak jest biało,to chcę,żeby ta zima zleciała jak najszybciej :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś mocna trójka z 3 litrowym dieslem to by się może i znalazła wśród znajomych, ale nikogo nie mam kto by miał benzynę.

Mam znajomego co mam 535d po programie na ponad 300 KM, ale to inna masa auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie to ja już i tak flaszke wiszę :) Niestety teraz często wywiewa mnie nad morze na weekendy,a Warszawa średnio po drodze :(

.

 

A czemu niestety?

Jesli zawieje Cie do Gdyni to daj znac, porozmawiamy o m3 a za dobrą rudą na myszach dam Ci sie karnąc... ;)

 

Moze zmienisz zdanie i pojdziesz w m? Ostani wolnossacy, nie wolno przepuscic okazji :)

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie to ja już i tak flaszke wiszę :) Niestety teraz często wywiewa mnie nad morze na weekendy,a Warszawa średnio po drodze :(

.

 

A czemu niestety?

Jesli zawieje Cie do Gdyni to daj znac, porozmawiamy o m3 a za dobrą rudą na myszach dam Ci sie karnąc... ;)

 

Moze zmienisz zdanie i pojdziesz w m? Ostani wolnossacy, nie wolno przepuscic okazji :)

 

Pozdro!

 

 

Ale M to już inna półka cenowa:(

na allegro jest jakiś zalany za 80 coś, ale takiego bym nie kupil :) ceny ciekawych egzemplarzy z DKG nie USA to tak 180+k pln....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś był z Warszawy mógłbym Ci to czy owo o autku powiedzieć o jego wadach oraz zaletach, jeśli chodzi o same przejażdżki to poszukaj w swojej okolicy lub w komisach, często dają się przejechać zabierają na jazdy próbne itp ja tak kiedyś testowałem f430 oraz Z06, żałuje że nie było mnie stać na takie autka ale przejechać się zawsze fajnie było:)

 

Gdzie sie przejechales F430 ? Mam takie pytanko, jak odczucia przyspieszania, trzymania sie drogi, ukladu kierwoniczego ? Wciska w fotel niemilosiernie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie to ja już i tak flaszke wiszę :) Niestety teraz często wywiewa mnie nad morze na weekendy,a Warszawa średnio po drodze :(

.

 

A czemu niestety?

Jesli zawieje Cie do Gdyni to daj znac, porozmawiamy o m3 a za dobrą rudą na myszach dam Ci sie karnąc... ;)

 

Moze zmienisz zdanie i pojdziesz w m? Ostani wolnossacy, nie wolno przepuscic okazji :)

 

Pozdro!

 

Niestety w takim sensie,że mieszkam we Wrocławiu i do Warszawy z Wrocławia nie po drodze. 2 tygodnie temu byłem na chwile we Władysławowie, zabrałem psa w auto i chciałem pokazać mu morze. Polatał parę godzin po plaży,coś zjedliśmy i wróciliśmy do domu. Teraz w piątek też planuje pojechać nad morze,ale na cały weekend,chyba też do Władka,więc będę przelatywał przez Gdynie.

O M3 myślałem, jednak przy tylu kilometrach ile jeżdżę,to M3 odpada przez koszty eksploatacyjne,na 335i mogę sobie pozwolić,bo tak jak mi wujekwadus rozpisał ile 335i pali,to wychodzi to mniej niż mój aktualny 2 litrowy diesel. A M3 to już zje trochę więcej,a poza tym klocki,tarcze i inne 'drobiazgi' to też cena x2. Za cenę M3 08r wersja europejska, będę miał 335 2011r ze skrzynią DKG. Świeże auto,a wiadomo,że ktoś kto kupuje M3,nie jeździ normalnie, tylko raczej 'katuje' auto,a tym bardziej,jeżeli wie,że będzie je sprzedawał. Kupować kota w worku też średnio. Mam dopiero 21 lat,więc czas na M'ke jeszcze przyjdzie:)

Ale jeżeli wybiorę się w weekend nad morze,to chętnie się przejadę M3,ale już to wiem,że się zakocham :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś był z Warszawy mógłbym Ci to czy owo o autku powiedzieć o jego wadach oraz zaletach, jeśli chodzi o same przejażdżki to poszukaj w swojej okolicy lub w komisach, często dają się przejechać zabierają na jazdy próbne itp ja tak kiedyś testowałem f430 oraz Z06, żałuje że nie było mnie stać na takie autka ale przejechać się zawsze fajnie było:)

 

Gdzie sie przejechales F430 ? Mam takie pytanko, jak odczucia przyspieszania, trzymania sie drogi, ukladu kierwoniczego ? Wciska w fotel niemilosiernie ?

 

Nie mialem okazji polatac na zakrętach mocniej itp, ale przyśpieszenie owszem ma fajne:) tym bardziej że za tobą jest V8 a to w ogóle inne doznanie w prowadzeniu samochodu i przyjemności z jazdy, no ale cena... :)

Tobie to ja już i tak flaszke wiszę :) Niestety teraz często wywiewa mnie nad morze na weekendy,a Warszawa średnio po drodze :(

.

 

A czemu niestety?

Jesli zawieje Cie do Gdyni to daj znac, porozmawiamy o m3 a za dobrą rudą na myszach dam Ci sie karnąc... ;)

 

Moze zmienisz zdanie i pojdziesz w m? Ostani wolnossacy, nie wolno przepuscic okazji :)

 

Pozdro!

 

Niestety w takim sensie,że mieszkam we Wrocławiu i do Warszawy z Wrocławia nie po drodze. 2 tygodnie temu byłem na chwile we Władysławowie, zabrałem psa w auto i chciałem pokazać mu morze. Polatał parę godzin po plaży,coś zjedliśmy i wróciliśmy do domu. Teraz w piątek też planuje pojechać nad morze,ale na cały weekend,chyba też do Władka,więc będę przelatywał przez Gdynie.

O M3 myślałem, jednak przy tylu kilometrach ile jeżdżę,to M3 odpada przez koszty eksploatacyjne,na 335i mogę sobie pozwolić,bo tak jak mi wujekwadus rozpisał ile 335i pali,to wychodzi to mniej niż mój aktualny 2 litrowy diesel. A M3 to już zje trochę więcej,a poza tym klocki,tarcze i inne 'drobiazgi' to też cena x2. Za cenę M3 08r wersja europejska, będę miał 335 2011r ze skrzynią DKG. Świeże auto,a wiadomo,że ktoś kto kupuje M3,nie jeździ normalnie, tylko raczej 'katuje' auto,a tym bardziej,jeżeli wie,że będzie je sprzedawał. Kupować kota w worku też średnio. Mam dopiero 21 lat,więc czas na M'ke jeszcze przyjdzie:)

Ale jeżeli wybiorę się w weekend nad morze,to chętnie się przejadę M3,ale już to wiem,że się zakocham :p

 

Widzę mamy podobne aspiracje:) jednak rozważając zakup M3 rozważał bym także zakup 911S.... no i to był by trudny dylemat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nim sie przejechalem to wtedy mialem jeszcze e90 320d, wiec wtedy roznica byla kolosalna. Chamska rzecz w tego typu autkach to ich twardość zawieszenia i czułość na każde wciśnięcie gazu, hamulca trzeba się przyzwyczaić, jest głośne ale chyba o to chodzi:)

Dzis ciezko mi porownac 335i do F430 (na pewno wolniej idzie, aczkolwiek po chipie i zmianie wydechu 335i ponoc osiada 4.5s do setki.... f430 koło 4. Nie wiem czy te 0.5 jest tak zauwazalne...) moze ktoregos dnia namowie kolege aby porownac 335i z jego Gallardo i umieszcze material.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Znajomy ma 335i z 2010r i nie może zejść poniżej 15l/100km, więc temat zużycia paliwa mocno zależy od kierowcy.

 

Nie ważne czy kupisz m3 czy f430, czy sls....zawsze po chwili jeżdżenia bedzie brakować mocy :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ma 335i z 2010r i nie może zejść poniżej 15l/100km, więc temat zużycia paliwa mocno zależy od kierowcy.

 

Nie ważne czy kupisz m3 czy f430, czy sls....zawsze po chwili jeżdżenia bedzie brakować mocy :mad2:

 

Nie mówiąc o tym ze Wrocław to jeden wielki korek i spalanie jest wyższe niż to co podaje książka czy inni forumowicze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie niE!!!!!! Zdrowy psychicznie czlek ma pewien poziom z ktorego bedzie zadowolony...Bo zakladajac, ze zawsze malo to za chwile Ferrari Enzo, ktore 200 kmh osiaga w 9,4 s bedzie za wolne...nie...ja raz jechalem 911 Turbo 2000r (420 km, 4,2 s do 100, 9s do 160) i o malo sie nie posralem w pory :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A wlasnie niE!!!!!! Zdrowy psychicznie czlek ma pewien poziom z ktorego bedzie zadowolony...Bo zakladajac, ze zawsze malo to za chwile Ferrari Enzo, ktore 200 kmh osiaga w 9,4 s bedzie za wolne...nie...ja raz jechalem 911 Turbo 2000r (420 km, 4,2 s do 100, 9s do 160) i o malo sie nie posralem w pory :evil:

 

Właśnie, jechałeś raz.......:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ma 335i z 2010r i nie może zejść poniżej 15l/100km, więc temat zużycia paliwa mocno zależy od kierowcy.

 

Nie ważne czy kupisz m3 czy f430, czy sls....zawsze po chwili jeżdżenia bedzie brakować mocy :mad2:

 

no w mieście spalanie jest dość duże u mnie w warszawie maksymalnie doszło do 14l, 15 jeszcze nigdy nie miałem a bywało że godzinę stałem w korku... ale to też zależy jaki to korek i ile normalnej trasy jest po tym korku, generalnie spalanie w mieście jest sprawą bardzo dyskusyjną dlatego podałem te z trasy prywatnie uzytkownikowi tommy80. Przykladowo przy 100 km/h mialem spalanie ~ 7 litrow.

 

 

I houek masz racje, do wszystkiego człowiek się przyzwyczaja i chce więcej :( i weź się tu teraz przesiądź na słabszy silnik... wysoką poprzeczkę sobie postawiłem, nie wiem czy nie za wcześnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Znajomy ma 335i z 2010r i nie może zejść poniżej 15l/100km, więc temat zużycia paliwa mocno zależy od kierowcy.

 

Nie ważne czy kupisz m3 czy f430, czy sls....zawsze po chwili jeżdżenia bedzie brakować mocy :mad2:

 

no w mieście spalanie jest dość duże u mnie w warszawie maksymalnie doszło do 14l, 15 jeszcze nigdy nie miałem a bywało że godzinę stałem w korku... ale to też zależy jaki to korek i ile normalnej trasy jest po tym korku, generalnie spalanie w mieście jest sprawą bardzo dyskusyjną dlatego podałem te z trasy prywatnie uzytkownikowi tommy80. Przykladowo przy 100 km/h mialem spalanie ~ 7 litrow.

 

 

I houek masz racje, do wszystkiego człowiek się przyzwyczaja i chce więcej :( i weź się tu teraz przesiądź na słabszy silnik... wysoką poprzeczkę sobie postawiłem, nie wiem czy nie za wcześnie...

 

 

Jak dla mnie 231KM, które mam zupełnie wystarczy do codziennej jazdy...i tak mnie nikt nie wyprzedza :)

Miałem trzylitrowe benzyny i wiem ile palą, ale ja nie jestem fanem eco-drivingu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak dla mnie 231KM, które mam zupełnie wystarczy do codziennej jazdy...i tak mnie nikt nie wyprzedza :)

Miałem trzylitrowe benzyny i wiem ile palą, ale ja nie jestem fanem eco-drivingu :mrgreen:

 

tez chcialem kupic 330d ale... nie chcialem juz diesla do miasta a po miescie niestety tez jezdze duzo.:)

ja z kolej lubie "eco driving" jesli nie ma potrzeby ani sensu (np: w mieście) to jadę sobie spokojnie, prawie przepisowo.

Jak latać to na trasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie niE!!!!!! Zdrowy psychicznie czlek ma pewien poziom z ktorego bedzie zadowolony...Bo zakladajac, ze zawsze malo to za chwile Ferrari Enzo, ktore 200 kmh osiaga w 9,4 s bedzie za wolne...nie...ja raz jechalem 911 Turbo 2000r (420 km, 4,2 s do 100, 9s do 160) i o malo sie nie posralem w pory :evil:

 

3 lata z 333km i to przestalo byc czyms nadzwyczajnym. Ot jedzie. Nastepny przystanek 760i i co potem?

 

Za to jako taczki do codziennej jazdy 320d daja rade, natomiast z autem dla zabawy mam problem po tych 333km, bo wszystko teraz jest wooooooolne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie niE!!!!!! Zdrowy psychicznie czlek ma pewien poziom z ktorego bedzie zadowolony...Bo zakladajac, ze zawsze malo to za chwile Ferrari Enzo, ktore 200 kmh osiaga w 9,4 s bedzie za wolne...nie...ja raz jechalem 911 Turbo 2000r (420 km, 4,2 s do 100, 9s do 160) i o malo sie nie posralem w pory :evil:

 

3 lata z 333km i to przestalo byc czyms nadzwyczajnym. Ot jedzie. Nastepny przystanek 760i i co potem?

 

Za to jako taczki do codziennej jazdy 320d daja rade, natomiast z autem dla zabawy mam problem po tych 333km, bo wszystko teraz jest wooooooolne :D

 

no właśnie to jest ten problem:) bo... co potem? jak miales 745i to teraz musial bys sie przesiasc na 550i albo 760i teraz wyobraz sobie ze mija kolejne 3 lata... i albo masz pol miliona na kolejne autko albo Twoje zycie traci sens:)

zenada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.