Skocz do zawartości

Nie działa tylnie oświetlenie tablicy rejestracyjnej


poldas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

http://iv.pl/images/71698405774000471121.png

 

 

Ok. pogoda dobra to jeszcze przebadałem napięcie na kostce w listwie.

 

Tak jak na rysunku. Kabel wychodzący z klapy podpięty pod kostkę z listwy (zielony kwadrat). Przyłożyłem plus multimetru w oczko z numerem 1 na kostce, i minus najpierw do oczka z numerem 2, pokazało 1,28V ale że ciężko trafić to zależnie jak poruszyłem wartość się zmieniała, potem przełożyłem do oczka numer 3 minus i pokazało 1,78V.

 

Światła w klapie jak nie było tak nie ma. Jak wyjmę żarówki to napięcie w miejscu na żarówki jest, jak włożę napięcie spada do 0,9V

 

 

Wiązki sprawdzone, bezpiecznik też. INPA nie pokazuje żadnych errorów związanych z oświetleniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie zrozumiałeś - miałem na myśli, żebyś wyciągnął włącznik świateł, dostał się do wtyczki i bezpośrednio przy module sprawdź co wychodzi z niego na szaro-brązowym kablu przyłączonym do pinu nr 17, a najlepiej jakbyś zdemontował pin z kostki i sprawdził co wychodzi z modułu. taka sama operacja odnośnie basismodułu który masz za schowkiem, pin 44 we wtyczce x253,po to wrzuciłem schemat, plus sprawdzenie instalacji żarówką czyli pod obciążeniem ...opisywanie po kolei jak np zdemontować schowek, odszukać nr pinu czy zdemontować go z kostki sobie odpuszczę gdyż zakładam, że jeżeli sam bierzesz się za naprawę auta to jakieś już tam pojęcie masz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byl kiedys podobny temat i pamietam ze akurat byłem na czasie w temacie listwy i ładnie wyjaśniłem jakie powinny byc napiecia na danym pinie i jak to sie zachowuje

obecnie nie pamietam ale napewno Twoje napiecia nie są prawidłowe....

mi sie szukać swojej wyp. nie chce, nie wiem kiedy to było ;)

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.