Skocz do zawartości

Pierwsze kroki z INPA i od razu problem


sylva

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. No wiec po zakupie interfejsu, zainstalowaniu INPA 5.0.2 (EDIABAS), konfiguracji i pierwszym uruchomieniu wszystko bylo ok. Pierwsze co zrobilem to skasowalem blad poduszki. Nastepnie chcialem odpalic auto (mialem podlaczony interfejs - nie wiem czy to dobrze) i bylo tylko "cyt" i nie odpala (pierwsza awaria :D) Teraz pytanie. Po odlaczeniu interfejsu, wkladam kluczyk do stacyjki, przekrecam (niby wszystko ok) ale pala mi sie kontrolki ABS,poduszka,ASC (normalnie po kilku sek gasly) i przy próbie odpalenia, znowu jest tylko "cyt" i koniec. Zauwarzylem tez,ze radio sie nie zalacza, nie ma napiecia w gdniezdzie zapalniczki. Co sie stalo? Mial ktos podobna awarie? Jakies bezpieczniki? Prosze o pomoc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odlaczylem aku na godzine i po ponownym podlaczeniu, gdzies po paru minutach, tak jakby aku byl padniety. Bardzo slabo swiecilo oswietlenie w srodku, praktycznie tak, jakby mialo zgasnac za chwile, centralny ledwo sie zamykal, a podswietlenia zegarow praktycznie nie bylo. Odlaczylem jeszcze raz aku na noc (pracuje na noc :) ). Dopiero wstalem, wiec za jakas godzinke pojde do garazu i zobacze, czy aby akus nie jest do wymiany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec tak jak podejzewalem po cichu. Akumulator byl wykonczony. Podladowalem go i autko pali jak nowe. Tak jak poradzil mi LoonaTchic. Akumulator to jeden z najwazniejszych podzespolow w BMW, wiec jesli macie jakiekolwiek problemy z elektronika, badz z odpaleniem auta, pierwsze co - to sprawdzcie akumulator. Dziekuje za uwage.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.