Skocz do zawartości

BMW e39 vs e46


bubuch

Rekomendowane odpowiedzi

każde bmw jest najlepsze dlatego do śmigania po mieście bierz compacta (jeżeli wygląd nie przeszkadza) 318i albo 325i. Frajdy co nie miara (przy 325i), samochód lekki więc nie będzie dużo palił (na pewno mniej niż odpowiednie e39).

 

M5 - w tym momencie rzeczywiście trochę przesadzona propozycja (95% miasto). Ale gdyby miałby to być samochód na dojazdy do szkoły (szczególnie zaocznej ;) ) nawet na dzienne studia 2 - 3 razy w tygodniu to byłoby elegancko :]

Taa, dobra rada, brać M5 :shock: Cena zakupu też pewnie taka sama, jak 520d.

 

Napisałem o m5 w odniesieniu do 530/540

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

champion nie przepadam za dieslami więc 2.0d odpada, 3er też nie potrzebuję aktualnie bo mam 5er :) Ale może kiedyś jakieś 330Ci :P

 

pantrawa Spoko nie każdy musi każdego lubić i zgadzać się z tym co pisze, ja przynajmniej staram się pomóc chłopakowi i opisałem mu małe zestawienie kosztów części eksploatacyjnych w 528i i 540i, chciał to mu odpisałem i już.

 

A do Mercedesa nawiązałem, bo kolega wspominał, że szuka solidnego bezawaryjnego i w miarę taniego w utrzymaniu samochodu, a Ja uważam, że Mercedesy typu W124/W126 to najsolidniejsze auta pod słońcem i nie jeden z nich przejeździ dłużej niż E39 z końca produkcji, ot tak po prostu są to auta nie do zajeżdżenia. Możecie się ze mną nie zgodzić, ale to moja własna opinia, dla jednego tico jest idealne,a dla innego jest to raczej słabe autko.

Miałem 2 takie Mercedesy i mogę coś o tym powiedzieć, a że ty nie lubisz jak na forum BMW wspomina się o jakimkolwiek innym aucie niż BMW to trudno, ale trzeba się pogodzić z tym, że są też inne dobre auta niż BMW.

 

A tak na podsumowanie mojego posta to może powróćmy do tematu i spróbujmy pomóc autorowi w dokonaniu wyboru, zamiast czepiać się jeden drugiego bez sensu bo to nikomu w niczym nie pomoże raczej, a tylko zaszkodzi.

 

wiem wiem znowu się rozpisałem :cool2:

Bo życie zaczyna się od ośmiu cylindrów :) Moja 540iA

http://forum-lines.ru/rez/ab192360.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.