Skocz do zawartości

Jakiej Firmy Kupić Drążki Kierownicze Do BMW


Marcel_005

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Mam Do Wymiany Lewy Drążek Kierowniczy , Ale Chyba Wole Wymienić Oba Na Ras . Tylko Nie Wiem Jakiej Firmy Będą Dobre, A Na Pierwszy Montaż Jakiej Firmy Powinny Być :) Proszę O Swoje Opinie :) Dziękuję I Pozdrawiam :) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Ja też mam drążek do wymiany ( jak jadę powoli i wpadne w poprzeczna nierównośc to mam wielki łomot ) i ja osobiście będę celował w Febi - Bilstein, jakos mam wieksze zaufanie do tej firmy niż do TRW

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W ASO drążek kierowniczy kosztuje 550 zł ale z tego co widać na RealOEM to można kupić sam przegub kulowy i wtedy cena wynosi 367 zł http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=VC31&mospid=48480&btnr=32_1510&hg=32&fg=25 ale i tak zamiennik wychodzi sporo taniej i najlepszy z nich to Lemforder.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam drążek do wymiany ( jak jadę powoli i wpadne w poprzeczna nierównośc to mam wielki łomot ) i ja osobiście będę celował w Febi - Bilstein, jakos mam wieksze zaufanie do tej firmy niż do TRW

 

 

Kupowałem części TRW nie tylko do BMW i nigdy nie miałem najmniejszych zastrzeżeń do jakości...także z autopsji polecam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie już zakupiłem drążki kierownicze wraz że przegubem kulowym z firmy Lemforder :) nawet w sklepie sprzedawca mi polecał :) że niby jest to oryginał tylko że brak LOGO BMW :) nie wiem czy to prawda , ale ze klockami tak miałem :) ze przy wymianie okazało się ze mam ate i było logo BMW :) Dziękuje I Pozdrawiam :) Miłej Niedzieli że rodzino :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Mam Do Wymiany Lewy Drążek Kierowniczy , Ale Chyba Wole Wymienić Oba Na Ras . Tylko Nie Wiem Jakiej Firmy Będą Dobre, A Na Pierwszy Montaż Jakiej Firmy Powinny Być :) Proszę O Swoje Opinie :) Dziękuję I Pozdrawiam :) :D

 

Wymieniałem drążki miesiąc temu. Oryginalnie zainstalowany był TRW (rocznik 2007).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He :) U Mnie Też 2007 Rocznik :) Dowiem Się Przy Wymianie Jakie Były Wcześniejsze :) A Te Co Zakupiłem Będą Bardzo Dobre ??? :) Bo Mi Chodziło Żeby Byli Jak Oryginał Od BMW Tylko Beż Jego Loga :) Panowie Pewnie Wiedzą O Co Chodzi :) Bo Rożne Firmy Robią Części Do BMW ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.