Skocz do zawartości

Radio Business


krulu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy posiada ktoś skany instrukcji do radia Business w BMW e90 (318d) ? Lub odnośnik do strony z której będzie można zassać plik. Założyłem nowy temat ponieważ nie znalazłem wcześniej takiego samego lup podobnego.

 

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani

^^ +1,

 

Do proffesional-a to rozumiem tam funkcji jest sporo ale do buisness ?? O_O Chyba że koledze chodzi o Idrive w wersji buisness ?

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybacz... ale po co instrukcja do radia którego stopień skomplikowania obsługi jest porównywalny z "safari"

 

Może dla ciebie , ale ja jestem nowym użytkownikiem tego samochodu i radia. Zawsze używałem radia tranzystorowego :D

Mógłbyś chociaż napisać kilka porad do tego modelu auta, a szczególnie zależało by mi na ustawianiu pamięci stacji radiowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamięć stacji jak chyba w 99% odbiorników, ustawiasz stację strzałeczkami bądź pokrętłem, przytrzymujesz pozycję 1-6 przez chwilę i już zapisane :D

 

Nie wiem co jest w radiu Professional ale w godzine przetrzepałem całe i nic nadzwyczajnego, ale zerknę jeszcze do instrukcji może jakieś ukryte kokosy znajdę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Bi gdybyś chciał pomóc to zrobił byś koledze nawet głupie zdjęcia telefonem owej instrukcji

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widać gusta i guściki. Ja np ceniłbym sobie takie info, ponieważ wolę mieć instrukcję przy sobie i skorzystać w aucie jak mi będzie potrzebna a taka instrukcja jest nie dostępna na rynku.

Tak samo chętnie zakupię instrukcję całego auta PL pre LCI z i-drive bo nie posiadam a mam kaprys by ją mieć a nie pdf ... myślę że nie warto dalej ciągnąć tego wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Szukam i szukam i nic. Chciał bym usłyszeć ciszę, czasami zastopować czy na chwilę pauzować utwór, nie przełączać na radio czy nawigację, albo MUTE. Tylko wcisnąć pause albo STOP słuchając mp3.

 

Może tego normalnie nie ma, a np. za pomocą kabelka serwisowego i oprogramowania da się takie funkcje uaktywnić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam i szukam i nic. Chciał bym usłyszeć ciszę, czasami zastopować czy na chwilę pauzować utwór, nie przełączać na radio czy nawigację, albo MUTE. Tylko wcisnąć pause albo STOP słuchając mp3.

 

Może tego normalnie nie ma, a np. za pomocą kabelka serwisowego i oprogramowania da się takie funkcje uaktywnić?

A co za różnica czy wciśniesz STOP czy MUTE :?: Działa to tak samo czyli przestaje grać i jak słuchasz płyty włącza się PAUSE :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co za różnica czy wciśniesz STOP czy MUTE :?: Działa to tak samo czyli przestaje grać i jak słuchasz płyty włącza się PAUSE :mrgreen:

 

OK, czyli jak wciskam u siebie gałkę, czyli MUTE to plik mp3 aktualnie odtwarzany przechodzi w PAUSę czy tylko dźwięk jest wyciszany? Muszę sprawdzić bo nie zwróciłem uwagi...

 

EDIT,

Faktycznie, wciśnięcie gałki głośności albo zaprogramowanego przycisku na kierownicy (MUTE) powoduje wypausowanie odtwarzanego otworu mp3... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.