Skocz do zawartości

Ksenon - Słabe oświetlenie


MARCIN 30

Rekomendowane odpowiedzi

Mam E39 po liftingu (z ringami fabrycznymi). Lampy są ksenonowe jednakże ich wydajność jak na "moje" jest dość niska. Nie jest to moje pierwsze autko z ksenonami także mam jakiś odnośnik. czy może mi ktoś podpowiedzieć czy "ten typ tak ma" ? Czy może coś jest nie tak ???. Z góry dzięki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ich światło ma odcień różowy, to po prostu oznacza, że się wkrótce skończą.

- No, stał tutaj! Był! Patrzył na swoje paznokcie! Rozpłynął się! Nie ma go!

(Bogumił Kobiela we "Wszystko na sprzedaż". Rok później rozbił się na amen swoim białym BMW).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ustawienie jest ok - sprawdzone na przyrządach, kolor swiatła jest raczej biały wchodzący w delikatny niebieski, wczoraj przykładowo stanąłem przy nowej C-Klasie i niestety wypadłęm naprawdę mizernie jeżeli chodzi o intensywność i efektywność światła :-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to moje pierwsze autko z ksenonami także mam jakiś odnośnik.

 

A do jakiego auta masz odniesienie :?:

Bo są Ksenony i ksenony.

 

BTW, witaj typson :!: :D

 

(Wyjaśnię reszcie te powitanka O/T. My się dobrze znamy po literkach z innego forum).

- No, stał tutaj! Był! Patrzył na swoje paznokcie! Rozpłynął się! Nie ma go!

(Bogumił Kobiela we "Wszystko na sprzedaż". Rok później rozbił się na amen swoim białym BMW).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja jest tak odkręć jedną lampę i wyczyść ją od środka, sprawdź czy soczewka nie ma stanu zgonu bo nieraz od środka robi się brzydko biała i daje dużo mniej światła. Kolor natężenia światła - biały jest OK !!
www.7er.pl > BMW7 Klub Polska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok - spróbuję wyczyścić tą lampę - ale jak bedę miał problem to się zwrócę jeszcze o pomoc. Co do poprzednich ksenonów to były w A6 które z opisów nie są wcale takie rewelacyjne - lecz świeciły lepiej niż te. Przyglądnąłem się dokładnie i zabarwienie ich także w żaden sposób nie wchodzi w różowy. Spróbuje więc zdemontować tą lampę - dzięki wszystkim za pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.