Skocz do zawartości

INSPEKCJA ??? pomocy


bergas

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie mam klopot poniewaz wyciagnoilem z furki akumulator poniewaz mi zdechl (zima) ;/;/;/;/ po zalozeniu akumulatora zapalila mi sie inspekcja :(:(:(:(:(

niebardzo sie na tym znam poniewaz jak go kupilem niedawno .... przy przekreceniu kluczyka palily mi sie same zielone lamki wiec powinno byc wszystko ok tak??? a tu nagle "inspekcja co robic "???

bmw 520 88r

zawsze po przekreceniu kluczyka palily sie wszystkie zielone a teraz pali sie inspektion

co mam robic pomocyps. teraz diudki zielone ani zadne inne sie nieswieca czy to jakas awaria???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie i dzieki wielkie za posta tylko mam takie male pytanko czy przy inspekcji siewca sie zielone lampki czy nie bo u mnie sie nieswieca zadne tylko swieci inspekcja

ps przed wyjeciem akumulatora swiecily sie 4 zielone

:((::(:(:(:(:(:(:(:(

skasuj insp i bedzie dobrze, zielone powrócą.

ludzie :search: plisss

pozdrawiam

Prezes


Moja flota: •Czarna & •eMka & •Kalinka & •Malutka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że po rozpięciu akumulatora, zapaliła Ci się inspection i zgasły zielone diódki, świadczy o słabych ogniwach potrzymania pamięci w liczniku, które akurat w Twoim modelu są.

Pomyśl o ich wymianie, gdyż problem może się powtórzyć lub nawet zaniknie Ci obrotomierz z ekonomizerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chyba nie do końca jast tak z tymi akumulatorkami.

Ja u siebie wymieniłem te akumulatorki, bo nie działał mi obrotomierz i ekonomizer. Niestety nie pomogło.

Później wymieniałem sprzęgło i rozłączyłem akumulator żeby jakiegoś zwarcia nie było bo odkręciłem rozrusznik. Po ponownym podłączeniu akumulatora zapaliła się inspekcja. Także to chyba nie wina słabych akumulatorków.

A jeśli chodzi o akumulatorki to u mnie są takie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu zegarów między kostkami które podłacza się do zegarów jest czarna kostka nazywa się Codiestecker czy jakoś tak. Trzeba wyciągnąć ją, otworzyć i wyjąć płytke z dwoma scalakami. Przelutowąć raz jeszcze osiem nóżek mniejszego z nich, w tym większym lutownica nie bierze cyny. U mnie po przelutowaniu nóżek obrotomierz i ekonomizer działają bez zastrzerzeń.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.