Skocz do zawartości

BMW E93 330d by klagosz


klagosz

Rekomendowane odpowiedzi

Może i kolega Klagosz się skusi :)

Prawdę mówiąc to jeszcze nie widziałem E93 z symetrycznym wydechem, że już o podwójnej dwururce nie wspominając :)

Oczywiście ja nikogo do niczego nie namawiam :D

 

Ja jeździłem 335i cabrio więc z symetrycznym wydechem. i o takim właśnie pisałem.

Sam się zastanawiam czy to nie wioska robić w aucie o mocy marnych ~200km taki wydech jak powinien być w ~300konnym ale beznadziejny wygląd seryjny wręcz kusi by taki zabieg przeprowadzić...

Nie róbmy OT ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 348
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie ja już raczej nie będę robił wydechu tym bardziej że zakupiłem dyfuzor z BMW Performance.

Może w przyszłym aucie to uczynie, ale wydaje mi się że w następnym będzie on juz seryjnie zamonowany :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że M3 Power Cię kusi ;)

Tak przy okazji to nie Ty licytujesz tego oldschool’a pod Nickiem K..2? http://allegro.pl/bmw-520i-e28-klasyk-100-oryginal-2760-km-przebieg-i1746336093.html :) Widziałem, że kolekcjonujesz m.in. miniatury, a i taki model 1:1 byłby niezłym okazem w kolekcji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal kusi mnie M3 albo 335d do modyfikacji :8)

 

Nie :) ale widziałem ją :cool2:

 

Ja chce znalęśc coś bardziej wyszukanego wyprodukowanego w mniejszej ilości jak e30 325 cabrio w wąskiej lampie albo 850 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do symetrycznego wydechu to swego czasu dosc dlugo stala na allegro 320d e92 z przerobionym wydechem od 335. W porownaniu ze standardowym wydeszkiem to nie ma porownania, a czy pasuje to do auta ponizej 200 koni to juz kwestia dyskusyjna, zawsze znajdzie się za i przeciw ;) pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do symetrycznego wydechu to swego czasu dosc dlugo stala na allegro 320d e92 z przerobionym wydechem od 335. W porownaniu ze standardowym wydeszkiem to nie ma porownania, a czy pasuje to do auta ponizej 200 koni to juz kwestia dyskusyjna, zawsze znajdzie się za i przeciw ;) pozdro

 

Ja jestem zwolennikiem wszystkiego co oryginalne i jak wychodziło z fabryki a z drugiej strony niestety cholernym estetą który nie może znieśc dziadoskiego wydechu :? a na 335i/d niestety szybko mnie nie będzie stać. W przypadku Klagosza bym się nie zastanawiał ;D koniec offtop nt. wydechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chce znalęśc coś bardziej wyszukanego wyprodukowanego w mniejszej ilości jak e30 325 cabrio w wąskiej lampie albo 850 :wink:

Jak słyszę o 850-tce to przypominają się mnie lata młodości, kiedy to właśnie ten model był moim niespełnionym marzeniem, a całe ściany miałem w jego plakatach :)

co do symetrycznego wydechu to swego czasu dosc dlugo stala na allegro 320d e92 z przerobionym wydechem od 335. W porownaniu ze standardowym wydeszkiem to nie ma porownania, a czy pasuje to do auta ponizej 200 koni to juz kwestia dyskusyjna, zawsze znajdzie się za i przeciw ;) pozdro

Dla mnie taki Lexus IS 250, a to raptem tylko 208 KM, z tyłu wygląda apetycznie i z pewnością nie wsiowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja jestem zwolennikiem wszystkiego co oryginalne i jak wychodziło z fabryki a z drugiej strony niestety cholernym estetą który nie może znieśc dziadoskiego wydechu :? a na 335i/d niestety szybko mnie nie będzie stać. W przypadku Klagosza bym się nie zastanawiał ;D koniec offtop nt. wydechu.

 

sorki klagosz za ot:

NIE PASUJE wydech od 335i/d do innych modeli ze względu na konstrukcję płyty podłogowej

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Parę na szybko i kiepsko jakościowych fotek robionych telefonem i w dodatku jeszcze brudne auto :twisted: - nacisk dwóch kolegów :wink:

Na żywo dużo lepiej wygląda zwłaszcza nocą i przy zmroku, w dzień jest gorzej pod względem widoczności swiatła w stosunku do oryginału żółtego.

Dodatkowo zamontowalem LEDy w drzwiach oświetlające progi, w bagazniku

i nad tablicą rejestracyjną z tym że ściemniłem je malując farbą do kloszy żeby nie zostawiały łuny za autem :)

http://img29.imageshack.us/img29/3875/img1168gq.jpg

http://img824.imageshack.us/img824/7559/img1165k.jpg

http://img820.imageshack.us/img820/776/img1176rp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda super. Chcę takie założyć do mojej E60 ale powiedz mi Klagosz - czy dobrze widzę, że wewnętrzne ringi świecą mocniej tak jak przy żarówkach zwykłych H8 i drugie pytanie - czy po przełączeniu na postojówki/ksenony - ringi się ściemniają jak to ma miejsce przy zwykłych żarówkach ?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

Pozdrawiam!

Modyfikacje mojego E60:

Czarna podsufitka; sportowa kierownica; listwy wewn. alu z lekkim szlifem; nagłośnienie Logic7; sportowe pedały BMW; lusterka zewn. fotochrom el. składane; felgi BMW 246 (18"); przyciemnione szyby; ledowe podświetlenie tablicy rej.; wygłuszanie drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KoKoS, pogniewałeś się że nie odpisujesz na privy? :8)

 

Odpisałem :D Ale nie wiem czemu nie mam tego w wysłanych :duh: Obiecuję poprawę, ostatnio poprostu wir :roll: :8)

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.