Skocz do zawartości

BMW E93 330d by klagosz


klagosz

Rekomendowane odpowiedzi

e91 ma brat więc się śmieje że cała rodzina modelowa e9x była w rodzinie :wink:

 

M3 dalej jest w planach ale chce dosłownie na chwilę jakiejś odmiany na 4 łapy do zabawy zimą m.in. też na wyjazdy na deske w ALPY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 348
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

e91 ma brat więc się śmieje że cała rodzina modelowa e9x była w rodzinie :wink:

 

M3 dalej jest w planach ale chce dosłownie na chwilę jakiejś odmiany na 4 łapy do zabawy zimą m.in. też na wyjazdy na deske w ALPY.

 

Cayenne Turbo/Cayenne Diesel

Infitity FX 30dS/50S

no i jak wspomniałem Carrera 4S ma 4 łapki :)

 

a może X1 MPakiet 28ixDrive? :)

 

Wiem co czujesz biedaku, ja obecnie nie ma dnia bym nie oglądał portalów aukcyjnych w celu poszukiwania nowego autka po 335i... i wiem że jak sprzedam... to nie będe wiedział co kupić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe dywagacje - jest 200 koła i nie wiadomo na co wydać... ;) Klagosz, odpuść sobie Subaru, bo tak jak napisał AO to jest ekstremalny sprzęt i fajne auto ale jako drugie, trzecie - ogólnie jest męczące do bólu. Jeździłem ostatnio przez 10 dni SLSem, codziennie normalnie jak zwykłym dieslem latałem przez ponad tydzień i szczerze mówiąc byłem już nim pod koniec tak przeorany, że jak wsiadłem do "normalnego" samochodu to się relaksowałem. Może dałem Ci przykład samochodu z innej galaktyki cenowej, ale chodzi o to że te auta są na tyle ekstremalne ze jazda nimi na codzień staje się męcząca. I jak SLS postał dwa dni na podwórku, to trzeciego znowu wsiadłem do niego z mega frajdą - ale te auta trzeba sobie dozować, a nie się nimi zamęczyć. Poza tym ostatnio latałeś sprzętami które palą 10-12 litrów - a Subarak 18-25 i to 98Pb więc różnica jest kolosalna - AO ujął to po dżentelmeńsku że jest mały zasięg na baku :)

Cztery łapy ogólnie czad na kiepskie warunki: 4Matic na podwórku, więc trochę już sobie wyrobiłem opinię na ten temat - ogólnie na zimę temat obłędny, zakręty - przyczepność kosmiczna ale zabiera trochę frajdy z jazdy - wolę do jazdy na codzień ośkę.

E30 325i 1988, Lachsilber met, M Technik II,Recaro,BBS,BMWSoundSystem.


Seria 3 - 4ever :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jareckitdci

o koszty utrzymania sie nie boje bo swoim autem dużo teraz nie jeżdzę max 25-30tys.km/rok - inne auta w domu :wink:

a na wiosne myslę o zmianie na nową trójkę albo M3

 

... ale dzięki za porady bo trochę dałes mi do zastanowienia ale nie wiem na czym jeszcze stanie :cool2:

 

krzysiekOST

tez myslisz juz o zmianie :mrgreen: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
="4Matic na podwórku, więc trochę już sobie wyrobiłem opinię na ten temat - ogólnie na zimę temat obłędny, zakręty - przyczepność kosmiczna ale zabiera trochę frajdy z jazdy - wolę do jazdy na codzień ośkę.

 

Wszystko się zgadza ale......hamowanie na śniegu niczym się nie różni w rwd i awd :mrgreen:

Edytowane przez houek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Klagosz a może IS-f ? niezła cena i w sumie blisko Ciebie http://allegro.pl/lexus-isf-sport-i1884528072.html

to jest bardzo dobra alternatywa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klagosz a może IS-f ? niezła cena i w sumie blisko Ciebie http://allegro.pl/lexus-isf-sport-i1884528072.html

to jest bardzo dobra alternatywa :wink:

 

To auto zostało stworzone aby pokonać M3 ale dostało od niej baty i to niezłe. W Top Gear był odcinek gdzie Klarkson testował to auto i się wypowiadał, może coś ci to da :-)

U mnie we wrocku jeździ taki biały, raz się z nim spotkałem to ze startu zrobił mnie elegancko ale z rolki od 100 km/h to jakoś głowy nie urywał z ta swoją mocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani

Brakuje jeszcze:

 

"Klagosz, oddaj mi tą kasę", Impreza i EVO to zabawki, ja na okres wyczekiwania na M3 zarzucił bym sobie za jakieś 60-100tys Forda Mustanga albo innego muscle cara - ot tak dla zabawy .

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh śmieszne są te posty typu, Klagosz kup to albo to a może tamto.. Ludzie wyluzjcie :8) :mrgreen:

 

Klagosz kup sobie helikopter :) :cool2:

 

 

Pzdr.

 

 

:cool2: :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

="4Matic na podwórku, więc trochę już sobie wyrobiłem opinię na ten temat - ogólnie na zimę temat obłędny, zakręty - przyczepność kosmiczna ale zabiera trochę frajdy z jazdy - wolę do jazdy na codzień ośkę.

 

Wszystko się zgadza ale......hamowanie na śniegu niczym się nie różni w rwd i awd :mrgreen:

 

No proste - nigdy nie myślałem inaczej ;) 4 łapy jak dla mnie kastrują sporo frajdy jaką daje RWD, no ale coś za coś...

E30 325i 1988, Lachsilber met, M Technik II,Recaro,BBS,BMWSoundSystem.


Seria 3 - 4ever :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stoi w garażu "nowe" auto :mrgreen:

SUBARU IMPREZA STI

 

Wielkie gratki należą sie koledze KoKoS który dał mi numer do znajomego - D Z I Ę K I :!: :cool2: :!: :cool2: :!: :cool2: :!:

 

Auto salonowe z małym przebiegiem 24 tys. km kupione i serwisowane w salonie w Polsce bezwypadkowe sprawdzone na wszystkie strony :mrgreen:

 

Co do fot. wrzuce po niedzieli jak auto zarejestruje i ubezpiecze.

Przejechałem 140 km trasy i troche deptania przy dojeździe do domu i spalanie co dziwne według wskazań komputera wachało sie między 9,4 a 12l :shock:

Ale jak wychodzi to w praktyce to muszę jeszcze poprzeliczac po dotankowaniach.

 

Narazie tyle, ale gęba sama mi się śmieje jak widze niebieske 4 kółka teraz pod domem :mrgreen:

Pierwsze doznania - rewelacyjne :mrgreen:

 

PS: do BMW na 99% wracam za jakiś czas chyba że uda mi się kupić w między czasie wymażoną e30-stke 325 cabrio '85 :wink:

Pozdr

Edytowane przez klagosz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIEMA :mrgreen: ,

nie jeszcze nie mam fotek, znaczy takich nadajacyh sie na forum :|

na forum SUBARU też jeszcze mnie nie ma - kurcze brak wolnego czasu bo jak go znajduje to jeżdżę IMPREZĄ na imprezy :wink:

ale rodość z jazdy jest niesamowita i jak na razie nie myślę nawet ile płace za paliwo (choć jak obliczyłem średnio na cały bak spala mi 15.5l ale w trasie schodzi nawet do 9,4l)

 

Z rzeczy które zmienie w tym aucie to tylko:

- ściemnienie szyb

- stacja multimedialna (z m.in. internetem, nawigacją i kamerą cofania)

- CB radio

 

No dobra :8) takie tam trzy podgladowe z telefonu:

http://img148.imageshack.us/img148/6931/dsc03561kopia.jpg

.

.

.

http://img259.imageshack.us/img259/6153/dsc03557k.jpg

.

.

.

http://img443.imageshack.us/img443/2779/dsc03570mz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Może i forum służy do wymiany opinii itd ale również obowiązują tu jakieś zasady, których nie powinno się łamać, niezależnie czy jest się członkiem BKP czy też forumowiczem. Zresztą od klubowiczów oczekujemy więcej

Więc zamykam wątek, potem w nim posprzątam.

 

EDIT- trochę tu ogarnałem, póki co fotki Subaryny zostają ale nie chcę widzieć kolejnych. Jak ustalę z modami co dalej ws. aut forumowiczów nie-BMW to dam znać w tym wątku albo E92 330d by Klagosz.

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

OK, trochę czasu minęło, więc pora coś odpowiedzieć ;)

Pomysł stworzenia galerii dla innych marek aut będących w posiadaniu forumowiczów nie znalazł uznania w oczach moderatorów. To jest forum BMW i takim pozostanie, niezależnie od tego co oferują inne miejsca w internecie.

 

Tych kilka zdjęć Subaru już zostawiam. Kolejnych proszę nie wrzucać bo zareaguję ostrzeżeniami. :nienie:

 

Klagosz- jeśli zbudujesz galerię STI w oparciu o inne forum lub jakąś inną "picassę" to wrzuć tu albo do podpisu tylko linka, skoro koledzy z E9x chcą kontynuować podziwianie Twoich zmagań z autami ;)

 

Jednocześnie proszę o nie kontynuowanie wątków o E92/E93 330d Klagosza w formie jaką już tu można było przeczytać a usunąłem, np. "....a widziałem Twoje byłe auto na mieście..." Nic to nie wnosi do tematu. Natomiast nie będę miał nic przeciwko pytaniom o kroki poczynione przez Klagosza dzięki którym jego byłe auta mogły wyróżniać się na tle innych.

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.