Skocz do zawartości

Montaż xenonów LCI


dziqsek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zarejestrowani
Wszystko sie da zakodować jak masz odpowiednie softy i fejsy :)

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Witam znajomy posiada bmw 3 e91 LCI ale ze zwykłymi światłami. Ma zamiar założyć xenony i mam takie pytanie . Rozmawiałem z jednym magikiem i powiedział, że moduły zwykłych świateł w pierwszych podelach po lifcie czyli tych 2008.10 itp. da się bez problemu przeprogramować na xenony, gorzej z tymi nowszysmi. Czy mówił serio ? proszę o w miarę szybką odpowiedź .

 

Da się :cool2:

 

Ja właśnie kończę w swojej E90 LCI montaż xenonów AHL. Auto mam z sierpnia 2009.

Moduł świateł mam FRMII i po wstępnych oględzinach da się go zakodować do xenonów adaptacyjnych.

W nowszych autach LCI montują już FRMIII, który posiada więcej funkcji więc dziwi mnie trochę wypowiedź wspominanego "magika"....

 

Ważna wskazówka - nie wolno wzorować się na zestawie doposażeniowym w bi-xenony z wersji przed liftem !!! W LCI lampy są inaczej połączone z modułem FRM...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

prmax, można liczyć na mały opis "co, jak, gdzie" jeśli chodzi o konwersję halogenów na xenon w LCI jak już Ci się uda jej dokonać?

Jestem bardzo zainteresowany xenonem a w szczególności tym co trzeba mieć, żeby to zadziałało i komputer nie wyrzucał błędów. Temat jest rozpracowany jeśli chodzi o pre-LCI, w LCI to Ty chyba jestes jednym z prekursorów ;) Czy montaż AHL wiąże się z jakimiś dodatkowymi trudnościami względem zwykłych xenonów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
prmax, można liczyć na mały opis "co, jak, gdzie" jeśli chodzi o konwersję halogenów na xenon w LCI jak już Ci się uda jej dokonać?

Jestem bardzo zainteresowany xenonem a w szczególności tym co trzeba mieć, żeby to zadziałało i komputer nie wyrzucał błędów. Temat jest rozpracowany jeśli chodzi o pre-LCI, w LCI to Ty chyba jestes jednym z prekursorów ;) Czy montaż AHL wiąże się z jakimiś dodatkowymi trudnościami względem zwykłych xenonów?

 

Spoko, podzielę się wiedzą :cool2:

 

Ja przyjąłem założenie, że wszytko musi być zrobione zgodnie z technologią producenta. Żadnego "druciarstwa" typu rezystory, kondensatory etc. w celu oszukania modułu FRM, że wszytko jest w porządku.

 

Dyskusję proponuję przenieść tu --- > http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=152949

 

Tam jest oryginalny wątek dot. doposażenia w xenony LCI...

 

Niebawem pojawi się tam więcej informacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.