Skocz do zawartości

woda w kabinie i w bagażniku


kudlatye32

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam taki problem ,otóż leci mi woda do kabiny po stronie kierowcy ,gdy zdjąłem wykładzinę była nasączona wodą, odczekałem pare dni i zauważyłem że w okolicach pedału gazu zbiera się woda. nie widze tam żadnej dziurki , poza tym woda chyba nie leci od dołu a jak już to od góry ,więc ma ktoś jakieś pomysły skąd może lecieć.? polewałem wężem obserwując skad leci jednak nic nie zauważyłem,

 

podobny problem mam również z bagażnikiem , również gromadzi się woda ,jednak wydaje mi się ,że jest to wina usczelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego zapchany masz lewy kanał odpływowy jest on pod skrzynka bezpieczników, wyjmij cały syf i bedzie git. Woda tam się ostaje i leci przez usczeliki od kierownicy i spływa po pedale, ciężko to zlokalizować. U mnie bylo identycznie to co w tym topicu z prawej stronyhttp://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=13677&highlight=woda
E32 740i shadowline 93 http://bibainfo.pl/pub/91/193/208/103/2011/07/29/222713/7346/sygnatura.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. problem jest wiekszy niz myslalem. nic nie jest zapchane. zdjalem kratki,wycieraczki, przy okazji ze wykladzina jest zdjeta tez patrze jak leci ze srodka. polalem wezem w ta rynienke i faktycznie leci wtedy woda zarowno do strony kierowcy i pasazera. za mieczem ,cala dmuchawa zajrzylem latarka i okazalo sie ze jest rdza i leci przez dziurki. zastanawiam sie teraz co zrobic czy w jakis sposob to usczelnic, gdyz zeby dojsc do tego musialbym zdjac cala deske jak nie wiecej , od strony silnika w ogole nie ma mowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak pisałem,najłatwiej będzie to zalepić masą uszczelniającą,ma konsystencję gumy:

http://allegro.pl/guma-w-tubie-masa-uszczelniajaca-klejaca-spawy-i1665471798.html

Grodzia to newralgiczny punkt w e32 lubi korodować.Jeszcze lepszy dostęp będzie jak zdejmiesz zbiornik wyrównawczy i osłonę za nim.

Nur bmw e32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przód masz rozwiązany a jeśli chodzi o wodę z tyłu to sprawdź czy lampy tylne masz dobrze dokręcone,mi kiedyś lakiernik nie dokręcił solidnie i woda dostawała się szczeliną pomiędzy uszczelką od lampy a karoserią,bagażnik był kompletnie zalany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jednak zdecydowalem sie w pobliskim sklepie na zywice, mysle ze tez zda egzamin , odrdzewilem juz kortatninem ale takie ulewy sa ze pracowac sie nie da :D strasznie przezarta ta grodz, juz wiem czemu taka wilogoc byla w aucie.. na sczescie teraz bedzie wszystko zrobione. jesli chodzi o lampy to wlasnie tak jest , tylko ze przez ta wode mam juz zwarcie w instalacji elektrycznej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.