Skocz do zawartości

E36 Prosze o rade !!!


spidii

Rekomendowane odpowiedzi

witam !

Mam zamiar kupic bmw 316 lub 318 E36 roczniki od 93r moj budzet wynosi 10tys pln. Mam kilka pytan: 1. Jaka jest awaryjnosc tego auta 2. Jakie usterki wystepuja i jaki jest koszt ich naprawy 3. Co jest najslabszym punktem w tych autach 4.Czy wogole kupie jakas dobre bmw z takich kryteriach ?? Mam nadzieje ze odpowiecie mi na te pytania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem awaryjnosc tych E36 316/318 kupionych za 10kzl jest duzo wyzsza niz tych kupionych za 14kzl. Z 10kzl bym sie na E36 nie porywal, lepiej kupic E30 i to co zostanie miec na ewentualne naprawy po zakupie, bo zazwyczaj cos "wychodzi". :)

A co do elementow ktore padaja najczesciej to poczytaj sobie forum i bedziesz wiedzial.

były: E30 318is coupe, E30 325i saloon, E36 320i coupe, E34 520i sedan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce nikogo odstraszać ale ten compact za 10.950 - najprawdopodobnie miał małą krakse :( - świadczy o tym ten pekniety boczek na drzwiach i cena jest dosyć niska nawet jak na compacta

 

a co do cen to trzeba się rozglądać, bo jak wiadomo ceny poszły ostro w dół - dobrze dla kupujących, a źle dla sprzedających :roll:

 

pzdr :8)

Bayerische Motoren Werke http://img482.imageshack.us/img482/7716/bmwsmiley9vq.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko pieknie ale narazie nikt sie nie wypowiedzial na pytanie .

co moze byc do zrobienia ? tez jestem ciekaw ? mam E30 325 i bede zmienial na E36 325 ale te z najnizszej polki wiec chetnie bym porownal czy tu i tu wystepuja te same awarie itd (chodzi o E36).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kolego za 10tyś to ty lepiej szukaj E34 lub E30, bo z E36 będzie raczej cięzko, a juz o roczniku>93 to zapomnij.Wspomniany Compact kosztuje 10500+opłaty a to min.1500zł, a jeszcze oponki, filtry, oleje itp. jak w każdym nowokupionym samochodzie.Co się psuje :?: Jeżeli będzie to silnik M40 to sławne popychacze&głowica także pasek nalezy wymieniać częsciej niz zaleca producent.Przednie zawieszenie-maglownica,sworznie,końcówki(tylko w zaniedbanych egzemplarzach, ale za 10tyś to raczej taki bedzie :? )Na forum jest DUZO o E36 więc :search: .Ale jeżeli 10tyś. zł to max. czym dysponujesz to zastanów się nad tym zakupem bo kupisz jakiegos szrota i będziesz niezadowolony.Pozdro.
Pozdrawiam Grzesiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.