Skocz do zawartości

wydech do 750


ttrol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś z forumowiczów dysponuje wydechem kompletnym do e32 750. Wydech musi mieć środkowy tłumik i końcowy w idealnym stanie wraz z nieskorodowanymi rurami połączeniowymi między nimi, tam gdzie była wata izolująca termicznie, która lubiła naciągnąć wilgoci. Były też wersje bez waty i taka byłaby nawet lepsza.
pozdrawiam Bartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heja moze poszukaj tu http://www.iparts.pl/

będzie nowy ,moze drozszy ale ja jestem bardzo zadowolony z ofert tych sprzedawców

a uzywka hmm wiesz jak to jest moze będzie chodził rok a moze 2 dni

powodzonka

 

dzięki Karolmoto, ale wydech do 750 jest tylko w oryginale, nowy prawie 4kPLN

pozdrawiam Bartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche cierpliwości w szukaniu a powinieneś na coś trafić.Ja kupiłem do swojej 740stki środkowy oryginalny całkowicie nowy wydech od 750tki z uszkodzonymi rurami,złamanymi gdzieś w transporcie.Gość sprzedał mi go za 360zł razem z wymierzonymi rurami z nierdzewnej stali.Dałem to wszystko do dobrego tłumikarza i zrobił mi cały wydech z nowymi katalizatorami kompletnie z nierdzewnej stali...oczywiście oprócz tego środkowego oryginału bo on nie jest z nierdzewki.Dążę do tego,że jeżeli dostaniesz same tłumiki to rury dobry tłumikarz dorobi Ci bez problemu...nawet lepiej zainwestować w nierdzewkę.Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, a ja właśnie kiedyś kupiłem do siebie końcowy idealny do 740, bo nie mogłem trafić oryginalnego. Jednak chciałbym wrócić do oryginału. Na razie przerzucam trochę tych wydechów, ale wszystkie zardzewiałe, niestety rozbierają auta i rzucają te wydechy gdzieś w trawę i tak to się kończy. W każdym razie jestem cierpliwy, więc zobaczymy.
pozdrawiam Bartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak trol i 2 wydechy..

To konserwatywny chłop musi mieć oryginalny wydech i katalizator i koniec, Nawet kolego sie nie wychylaj z takimi propozycjami do niego :D

Ale ja sobie w swojej robie wydech jak u cb.

A ten sportowy spoko wygląda na nierdzewe ale nie za tą kase sory panowie to cena siudemki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema jak szukasz jeszcze tego wydechu to mam coś.z tym ze końcowy tłumik był wstawiany jak oglądałem od spodu to nie wygląda to tak żle jak zdemontuje to jakieś zdjęcia moge wysłać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, dzięki, ale już znalazłem idealny komplet ze stycznia 95 roku, czyli widać, że ktoś wstawiał później niż na pierwszy montaż. Teraz czyszczę, potem lakier Motip i zobaczymy jak będzie.
pozdrawiam Bartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 5 tygodni później...

Sądzę, że kolega Ttrol wybrał najlepszą opcję, czyli znalezienie używki w dobrym stanie. Taka używka przeżyje każdą podróbę i na dodatek niewiele kosztuje.

Kupowanie nowego wydechu do E32 jest absurdem ekonomicznym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupowanie nowego wydechu do E32 jest absurdem ekonomicznym...

 

W moim odczuciu gadasz bzdury.

 

Na ten przykład ja mam założony nowy wydech z ASO, dostałem go przy zakupie auta od poprzedniego właściciela.

 

http://www.klinika-bmw.pl/feat/e32-750i-doprowadzamy-klasyka-do-perfekcji/

 

Nawet gdybym go nie dostał to pewnie i tak bym go kupił w ASO tak samo jak kupiłem tam wydech do poprzedniej E34 520i.

 

Dla mnie to są rzeczy oczywiste.

pozdrawiam

qba_m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupowanie nowego wydechu do E32 jest absurdem ekonomicznym...

 

W moim odczuciu gadasz bzdury.

 

Na ten przykład ja mam założony nowy wydech z ASO, dostałem go przy zakupie auta od poprzedniego właściciela.

 

http://www.klinika-bmw.pl/feat/e32-750i-doprowadzamy-klasyka-do-perfekcji/

 

Nawet gdybym go nie dostał to pewnie i tak bym go kupił w ASO tak samo jak kupiłem tam wydech do poprzedniej E34 520i.

 

Dla mnie to są rzeczy oczywiste.

Można się mądrzyć, gdy kasę wydał poprzedni właściciel. Wydawanie samemu czterech tysięcy na nowy wydech do dwudziestoletniego auta wartego osiem jest absurdem ekomomicznym i jest to moim zdaniem najdelikatniejsze określene takiej rozrzutności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawanie samemu czterech tysięcy na nowy wydech do dwudziestoletniego auta wartego osiem jest absurdem ekomomicznym i jest to moim zdaniem najdelikatniejsze określene takiej rozrzutności.

 

Pilnuj lepiej swojego portfela.

 

To czy to rozrzutność czy nie to każdego prywatna sprawa i nic Ci do tego.

pozdrawiam

qba_m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Sądzę, że kolega Ttrol wybrał najlepszą opcję, czyli znalezienie używki w dobrym stanie. Taka używka przeżyje każdą podróbę i na dodatek niewiele kosztuje.

Kupowanie nowego wydechu do E32 jest absurdem ekonomicznym...

Cholera masz pod awatarem wypisane takie fajne samochody a takie rzeczy wypisujesz jak np. to że 750iL qby_m jest warta Twoim zdaniem 8tysięcy ... mam nadzieję że miałeś na myśli przynajmniej walutę € :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera masz pod awatarem wypisane takie fajne samochody a takie rzeczy wypisujesz jak np. to że 750iL qby_m jest warta Twoim zdaniem 8tysięcy ... mam nadzieję że miałeś na myśli przynajmniej walutę € :wink:

I wszystkie one jeżdżą oraz są bardzo dobrze utrzymane, dlatego wiem, o czym piszę. Do swojej E32 740-stki znalazłem wydech na Allegro i jestem z niego bardzo zadowolony, gdyż był w stanie prawie idealnym, a kosztował dziesiątą część nowego.

Gdybym do wszystkich moich autek miał kupować wyłącznie nowe części w ASO, to każdy z nas wie, ile to by kosztowało.

Niektórych wydatków nie da się uniknąć i np. hamulce kupuję wyłącznie ori, ale wydech?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Cholera masz pod awatarem wypisane takie fajne samochody a takie rzeczy wypisujesz jak np. to że 750iL qby_m jest warta Twoim zdaniem 8tysięcy ... mam nadzieję że miałeś na myśli przynajmniej walutę € :wink:

I wszystkie one jeżdżą oraz są bardzo dobrze utrzymane, dlatego wiem, o czym piszę. Do swojej E32 740-stki znalazłem wydech na Allegro i jestem z niego bardzo zadowolony, gdyż był w stanie prawie idealnym, a kosztował dziesiątą część nowego.

Gdybym do wszystkich moich autek miał kupować wyłącznie nowe części w ASO, to każdy z nas wie, ile to by kosztowało.

Niektórych wydatków nie da się uniknąć i np. hamulce kupuję wyłącznie ori, ale wydech?!

Nie zrozumiałeś mnie, naprawdę uważasz że 750iL qby_m jest warta jak napisałeś 8tys zł? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.