Skocz do zawartości

[E 91 320d ] telepie autem po zapaleniu na zimno


menior

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,gdy odpalam auto rano przez chwile nim telepie :? ok 5-10 sekund,diagnoza wykazala blad "niskie cisnienie paliwa" z tego co zrozumialem tego co wykonywal diagnoze,autem tak telepie gdyz w jednym cylindrze jest zbyt niskie cisnienie paliwa przy zapaleniu silnika i nie odpala na jeden :( Ktos mial taki problem lub wie co moze byc przyczyna :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Ja obstawiam albo walnięty wtrysk albo uszkodzoną szynę. Kup specyfik Liqui Moly do wtryskiwaczy CR dolej i przepęź porządnie autko może pomoże jak nie to na kompa

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam albo walnięty wtrysk albo uszkodzoną szynę. Kup specyfik Liqui Moly do wtryskiwaczy CR dolej i przepęź porządnie autko może pomoże jak nie to na kompa

na kompie wlasnie bylem (jesli to o to chodzi) i pokazuje blad niskie cisnienie paliwa w jednym zaworze,a w walniety wtrysk jakos trudno mi uwierzyc bo poza tym chwilowym telepaniem nie ma innych typowych objawow :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam albo walnięty wtrysk albo uszkodzoną szynę. Kup specyfik Liqui Moly do wtryskiwaczy CR dolej i przepęź porządnie autko może pomoże jak nie to na kompa

 

na początku najlepiej jednak dokładnie zdiagnozować problem. sprawdzić prace wtryskiwaczy tuż po rozruchu i w czasie pracy juz na rozgrzanym silniku, sprawdzić czy jest właściwe ciśnienie na szynie, z tego co wiem to czasem może paść czujnik ciśnienia na szynie, jest tam też zawór regulujący cisnienie.

 

jeden z wtryskiwaczy jest też jednak prawdopodobny. Masz sprawne świece żarowe i sterownik? Choć przy dzisiejszych temperaturach raczej nie ma to dużego wpływu.

 

Jeśli już zdecydujesz się na czyszczenie układu paliwowego jakims preparatem to mi pomógł czarny STP

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam albo walnięty wtrysk albo uszkodzoną szynę. Kup specyfik Liqui Moly do wtryskiwaczy CR dolej i przepęź porządnie autko może pomoże jak nie to na kompa

 

na początku najlepiej jednak dokładnie zdiagnozować problem. sprawdzić prace wtryskiwaczy tuż po rozruchu i w czasie pracy juz na rozgrzanym silniku, sprawdzić czy jest właściwe ciśnienie na szynie, z tego co wiem to czasem może paść czujnik ciśnienia na szynie, jest tam też zawór regulujący cisnienie.

 

jeden z wtryskiwaczy jest też jednak prawdopodobny. Masz sprawne świece żarowe i sterownik? Choć przy dzisiejszych temperaturach raczej nie ma to dużego wpływu.

 

Jeśli już zdecydujesz się na czyszczenie układu paliwowego jakims preparatem to mi pomógł czarny STP

Tez myslalem wpierw o swiecach czy sterowniku,bo temperatura ma na to ewidentnie wplyw,czym zimniej tym bardziej telepie.Ale diagnoza nie wykazala tam bledu a chyba powinna? Bylem dzis u mechaniora i on tez stawia na wtrysk :( ale jak to mozliwe przy przebiegu 70 tys.,pozatym zawsze slyszalem ze przy takim uszkodzeniu powinien tez kopcic i skakac obrotomierz a nic takiego nie wystepuje,czy wtryski w naszych BMW mozna regenerowac czy trzeba wymieniac :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.