Skocz do zawartości

Jakie tarcze i klocki do E60


bodziotg77

Rekomendowane odpowiedzi

I ja się wypowiem na temat hamulców w Naszych E60tkach... ostatnio robiłem w swojej 530d swap hamulców na te z 535d (z przodu dwutloczkowy). Na tył kupiłem standard ATE z klockami EBC Yellow Stuff, na przod chciałem zaszaleć i kupiłem tarcze Taroxa nacinana z klockami również EBC Yellow Stuff... na razie zestaw jest jeszcze na etapie docierania, wiec mocno go nie żałuję, jednak już teraz czuć że to całkiem inny hampel niż przedtem. Wiadomo że wszystko jest nowe, do tego ta tarcze większe niż standardowo miałem, do tego na froncie dwutloczek, jednak połączenie tarcz Taroxa z klockami Yellow stuff to moim zdaniem zdecydowanie najlepsza opcja (oczywiście nie licząc zestawów dedykowanych za 20 tysi na oś XD). Ja się już ułożą pewnie zacznę je testować w bardziej extremalny sposób, np. 200-0 i wtedy napiszę tu o kolejnych doświadczeniach z moimi hamulcami, jednak już teraz jestem bardziej niż zadowolony :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 158
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Partnerzy klubu
Panowiea czy na stronce czescidobmw.pl napewno kupie tarcze jak w serwisie? Chodzi o jakosc. Bo musze zmienic na Oem bo Ate telepia...

 

Wszystkie oferowane przez nas części Oryginalne BMW pochodzą z polskiej sieci dealerskiej BMW (są przez nas kupowane w warszawskim oddziale Inchcape i/lub warszawskim oddziale Bawaria Motors) i są objęte dwuletnią gwarancją BMW, taką samą jak produkty kupione przez Klienta końcowego bezpośrednio w autoryzowanym serwisie BMW.

 

Od 2013 roku jesteśmy uczestnikiem programu 'Partnerstwo z jakością':

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/923/tlCG1h.jpg

 

 

Pozdrawiam

Maciej Ziółkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowiea czy na stronce czescidobmw.pl napewno kupie tarcze jak w serwisie? Chodzi o jakosc. Bo musze zmienic na Oem bo Ate telepia...

 

Wszystkie oferowane przez nas części Oryginalne BMW pochodzą z polskiej sieci dealerskiej BMW (są przez nas kupowane w warszawskim oddziale Inchcape i/lub warszawskim oddziale Bawaria Motors) i są objęte dwuletnią gwarancją BMW, taką samą jak produkty kupione przez Klienta końcowego bezpośrednio w autoryzowanym serwisie BMW.

 

Od 2013 roku jesteśmy uczestnikiem programu 'Partnerstwo z jakością':

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/923/tlCG1h.jpg

 

 

Pozdrawiam

Maciej Ziółkowski

i wszystko jasne :) na dniach bede sie odzywal po tarcze do mojej e60 i klocki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Panowie w najbliższym czasie będę musiał wymienić tarcze i klocki z tyłu w 520i, 2.2 170KM i zastanawiam się co z ręcznym zrobić - czy ruszać szczęki czy nie? W chwili obecnej ręczny mam bardzo dobry, zmieni się to jakoś z nowymi tarczami? Wiadome, że jeśli okładziny będą w kiepskim stanie to będę musiał je zmienić, a jak okaże się, że nie wyglądają źle? Ma ktoś jakieś doświadczenia? Założyć nowe tarcze, wyregulować rękaw i jeździć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na prawdę to dowiesz się dopiero jak to rozbierzesz ;) Ja jestem zdania, że lepiej przy okazji zrobić te szczęki bo wydatek nie jest jakiś wielki a nie wiesz kiedy potem będziesz się do tego dobierał a jak na oko stwierdzisz, że są ok a za pół roku się rozsypią to masz drugi raz tą samą robotę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam,mam pytanko chcem zamówić tarcze na przód z firmy AP OIL,piszą że to orginał tarcza i klocki,czy ktoś moze zamawiał u nich jak one sie zachowują, pytam bo to allegro i różnie z tym bywa,a nie są tanie,kolega kiedyś zamówił ale w innej firmie i lipa śmietnik.

 

Posty: 5

Dołączenie: 02 Sie 2017 19:00

Moje BMW: 525d e61

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
Ok ,dzięki tak myśałem przynajmniej z tył bo mam klocki na tyle sygnowane logo BMW i obok pisze Textar na tarczach nie byłem pewien,na przednich zaciskach jest logo ATE to tak dla informacji dla potomnych jednak na tarczach i klockach już nie chociaz mam ori.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy piszą. Powyższe firmy dostarczają na 1 montaż. Tylko jedna uwaga. ORI czyli orginalne takie z ASO mają inną parametry niż tetańsze z tych samych firm. Do jazdy wolenej, po mieście różnic w hamowaniu pewnie nie poczujesz, ale hamuj ostro na autostradzie wiele razy. Różnicę szybko zobaczysz ps. jak przeżyjesz:) Są buty adidas do piłki nożnej czy biegania za 70 zł i za 700 zł. Amator różnicy nie widzi i nie czuje poza wyglądem, ale zawodowiec wiadomo. Na hamulcach jak macie mocne wozy i dajecie w dechę nie oszczędzajcie, bo sami nie jeździcie. Wesołych Świąt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 11 miesięcy temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Ja kupiłem teraz ATE tarcze i ATE ceramik klocki

Podobno świetnie się sprawują

Tarcze niecałe 200€ ale już ich nie ma na Amazon tak to 110€ za sztukę

Klocki 130-140€

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.