Skocz do zawartości

bmw e39 zmiana radia z reverse na buisnes cd


pabloe36

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko, ponieważ w mojej buni aktualnie posiadam radio BMW REVERSE nie dzielone na kasety a chciałbym założyć radio dzielone BUISINES CD. wyciągałem swoje radio i tam dochodzi jedna wtyczka a jeden gość twierdzi że do buisnes cd muszą być jakieś dwie wtyczki ,gdzieś wyczytałem że ta druga jest gdzieś ukryta w instalacji, jeden mi mówił że muszę dokupić jakiś kabel, proszę o pomoc :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: co mam zrobić żeby podłączyć to radio :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem wymieniane radio z kaseciaka na płytę i nie było żadnego dodatkowego kabla czy innego problemu. Może ten jeden nie wie jak to zrobić albo wtyka leży luzem w środku. Ja objechałem z 3-4 miejsca zanim ktokolwiek potrafił wyjąć radio :shock: Potem nie było już problemów - kolo wiedział co robi i zajęło mu to 5 min.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do CD zawsze potrzebne są dwie wtyczki, jedna do odtwarzacz druga do wyświetlacza.

wychodziły radia kasetowe które były w jednym kawałki i wymagały tylko jednej kości, np reverse.

Jeśli nie masz w instalacji tej wtyczki to musisz ją dokupić, kabalami zajmuje się jeden z tutejszych modów, znajdziesz jego aukcje na allegro, wpisz w wyszukiwarce kabel do wyświetlacza e39.

Wszystko z Miłości do Bawarii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy kupiłem radio bmw buisnes z szerokim wyświetlaczem i zmieniarką , gościu przysłał mi też tą kostke do wyświetlacza tylko potrzebowałbym jakiś schemat podłączenia prosiłbym o pomoc w tym temacie bo nie moę tego znależć :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.