Skocz do zawartości

Sprzedam bmw e39 520d e39


adadus

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam bmw e39 520d touring 2002r czarna

Kolego co ty za wioche robisz, nie ten dział viewforum.php?f=5 -usuń go w edycji i wstaw tam,jakby ci się chciało to byś widział na stronie startowej na dole dział samochody,pod nim częsci--no ale :wink: Ty tego nie zrobisz to zrobi to ktoś z pomarańczowym nickiem i da nagrode :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

A niech sobie kolega sprzedaje.Jest wiele tematów powtarzających się X razy, naprawdę bez sensu np.jak kupić dobre E39,o ukł.chłodzenia,visco,zawieszeniu a już ABS i ASC to biją wszelkie rekordy,o klimie i wentylatorze nawet nie wspomnę.

Bardziej niż temat w nieodpowiednim miejscu smuci mnie to,że kolega jak sprzeda E39 to zapewne nie kupi już BMW.Coś mi się wydaje,że to autko niedawno było nabyte i kol. oczekiwał nieco więcej i rozczarował się.

PS.Zmień kolego te zdjęcia,bo są fatalne.Nie sądzę aby na podstawie tych zdjęć można było szybko sprzedac autko,nic na nich nie widać wszystko rozmazane.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak cenę podać i fotki wnętrza dać? Jakiś opis autka? Co było robione, a co nie?

Po tych fotkach, które są to ja widzę tylko, żę to jest czarne BMW chyba E39, i że chyba wszystkie żarówki świecą, bo nic więcej tutaj nie widzę.

 

A co do powtarzających się tematów to może by tak podkleić na 1szej stronie tematy zbiorcze o układzie chłodzenia, o awariach ABS i ASC i o klimatyzacji i układzie ogrzewania. Coś na styl tematu "Planuje kupno e39 proszę o opinie i pomoc w wyborze" ?

Bo życie zaczyna się od ośmiu cylindrów :) Moja 540iA

http://forum-lines.ru/rez/ab192360.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Podobne pomysły były na forum już kilka lat temu i nic nigdy z tego nie wyszło.

Mi osobiście nie przeszkadzają tematy traktujące w kółko o tym samym bo nie czuje obowiązku odpowiadania na nie. Byle by były zamieszczane w odpowiednim dziale.

Forum się mocno rozrosło i czasem to nie mogę znaleźś postów które sam pisałem.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale autor dosyć ze wstawił nie tu gdzie trzeba,FOTY az pawia puściłem,to najlepsze ze nawet nie myśli o przeniesieniu go w dział jak trzeba.No uparty diesel.Dyzio dobrze mówisz że ciężko doszukać się danego tematu.Wasz pomysł z wyodrębnieniem jest git,ale spali na tym etapie pewnie.POzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.