Skocz do zawartości

Wymiana Żarówki pozycyjnej w przedniej lampie E34


Ryan73

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Próbowałem wymienić te 5w pozycje w przedniej lampie ale nie wiem jak się tam dostać.

H1 wymieniłem z tym że niestety wypadł mi drucik trzymający żarówkę i żarówka lata w kloszu..

ale to już szczegół którym z nerwów nie chce mówić..

Powiedzcie mi jak wymienić te małe 5w żaróweczki w kloszu głównym.

ta żarówka jest w lampie pod przednia belką i ciężko ją dostać

Wystaje kabel z czymś co trzyma ta żarówkę ale nie wiem czy ma z całej siły pociągnąć czy coś odgiąć

Powiedzcie mi jak to zrobić abym nic nie zepsuł.

Jestem w tym laikiem dla tego choć to może się wydać trywialne proszę o wskazówkę...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=HA51&mospid=47372&btnr=63_0042&hg=63&fg=05 element numer 7 przekrecasz w lewo(albo prawo nie pamietam) i powinien dać sie wtedy wysunąć(nic na siłe ) ostrożnie bo to dość delikatny element ,na końcu znajduje się żarówka ,z nią też ostrożnie
iZzI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisano wyzej. Obracasz i wyciagasz. Gorzej wlozyc spowrotem.

Niby dlaczego gorzej? Powiedziałbym że łatwiej bo wiesz już gdzie to jest, w którą stronę kręcić i nie musisz tak uważać żeby nie złamać jak przy próbie wykręcenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
ja mam 100Wna długich i nic się nie dzieje a widoczność lepsza

Zastanów się bo 100W nie są jakoś zaskakująco lepsze,a temperatura jest dużo większa popalisz sobie lampy w środku, to co jest plastikowe potrafi się stopić i potrafią nie wytrzymać przewody elektryczne.

Wymieniłem wsadziłem postojówki blouvision

jest bajka zmieniłem tez wszystkie żarówki na blouvision jest naprawde efekt bajka

Żarówki blue vision święcą trochę jaśniej z powodu cieńszego włókna,dlatego są bardzo delikatne.Jeżeli te żarówki wytrzymają ci do roku czasu to powinieneś się cieszyć.Są bardzo nietrwałe a efekt "xenon" to chyba tylko na opakowaniu,bo jakoś nie zauważyłem.

Miałem te żarówki dwa razy(o ten 2-gi za dużo).Moim zdaniem nie warte są tych pieniędzy jakie trzeba zapłacić za nie,dla mnie to taki chwyt marketingowy czyli "chłam"

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam żadnych ale xenonów bo te niebieskie żaróweczki raczej słabiej świecą miałem raz na mijania i na pewno więcej nie kupie następnych śmigam bardzo często o późnych godzinach poza terenem zabudowanym i widzę ogromną różnice między standardowymi.Jeśli bym kupił bym nowe auto to bym się zastanawiał nad zużyciem lamp które kosztują po kilka tysięcy PLN natomiast jeśli można komplet lamp kupić za grosze nie są dla mnie warte oszczędzania,przede wszystkim poprawia się widoczność i przy kiepskim oświetleniu wzrok się bardziej męczy.Kolejną sprawą jest to że jak już trafi się cwaniaczek co lubi oślepiać po nocy długimi jak zapale swoje na pewno ma łzy w oczach i momentalnie zmienia światła na mijania :P
Nie maszyna a technika zrobi z Ciebie zawodnika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.