Skocz do zawartości

E91 SCHWARZ M-Pakiet zew - Sprzedane


mmcv

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że przejechałeś się ze mną moją 5 i niedługo trzeba było czekać na zmiane :D Galka też widze siadła :cool2: Piękne auto ,premier league jak nic Gratulacje! :clap:

Było:

e36 318i Cabrio

E61 525d

F30 318d Sportline

F36 420i M-Pakiet

Jest : G30 518d SportLine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Widzę że przejechałeś się ze mną moją 5 i niedługo trzeba było czekać na zmiane :D Galka też widze siadła :cool2: Piękne auto ,premier league jak nic Gratulacje! :clap:

dzieki Bolek :D , wiesz do R6 nie trzeba bylo mnie dlugo namawiac a co do budy to wiadomo :cool2: :cool2: :cool2: .

 

Tak siadla jak trzeba , chociaz ciezko bylo ja sciagnac. Mojej sie bardziej tamta podobala, ale ta sie zdecydowanie lepiej biegi zmienia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako duży i czynny zwolennik chipów w autach, które się o to proszą (RWD), mam pytanko, po co chip w takim aucie (limuzyna z napędem 4x4) :?:

 

masz fajne, wygodne auto z silnikiem do robienia dużych przebiegów na tempomacie, nawet jak G-CS :cool2: "stanie na głowie" i zrobi "cudo" to i tak będzie to limuzyna z napędem 4x4 :cool2:

 

pozdr.

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AO masz duzo racji dlatego wciaz sie waham czy jest sens to wogole robic ... :cool2:

pozyjemy zobaczymy , ale wiesz jak jest...mocy nigdy zawiele :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

wyslalem Ci PW wczesniej.

dzis w garazu postawilem czarna 118d :D :D , swietny samochod(oprocz plastikow i wykonania niektorych rzeczy), ale za to jak jezdzi po zakretach :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.