Skocz do zawartości

E91 SCHWARZ M-Pakiet zew - Sprzedane


mmcv

Rekomendowane odpowiedzi

Autko zostało sprzedane. Kto się zastanawiał a nie zdążył niech żałuje bo beti jest piękna :)

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Autko zostało sprzedane. Kto się zastanawiał a nie zdążył niech żałuje bo beti jest piękna :)

 

:D

uuu... :) czemu sprzedana? Co bedzie nowego? :norty:

no zobaczymy, narazie nic nie mowie ... w glowie byla nawet A5(nawet ogladalem 2sztuki) ale... po przejechaniu sie tym samochodem stwierdzilem ze raczej zostaje przy BMW ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dzis oddalem auto , troche smutno bylo jak odjezdzalo ale wiem ze trafilo w dobre rece :cool2: :cool2: , mam nadzieje ze kolega bedzie bardzo zadowolony z tego samochodu :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Cie skłoniło do sprzedaży, albo inaczej, co będzie następne :D?

Co mnie sklonilo ... Od poczatku chcialem 3.0 , trafila sie fajna 2.0 to kupilem , zrobilem program jednak to nie to . Przyzwyczailem sie w A4 do V6 i niestety ale R4 nie dla mnie , choc to z BMW w porownianiu do VAG to mruczy bardzo ladnie :!: .

Narazie nie mowie co , nie bedzie to niestety 3er , trzeba troszke zmienic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Dlugo czekales na kupca?? Ja ostatnio troszke powozilem skode superb 3.6 v6 w combi i powiem ci ze jestem bardzo mile zaskoczony :cool2:

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlugo czekales na kupca?? Ja ostatnio troszke powozilem skode superb 3.6 v6 w combi i powiem ci ze jestem bardzo mile zaskoczony :cool2:

czy dlugo ? Praktycznie auto bylo sprzedane w momencie wystawienia na aukcje. Dzis poprostu ja odebral wkoncu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie 3er to co? 5-tka? :norty:

 

no kupilem 5er i ... to w IXIE ... powiem tak 3ka to kapitalny samochod , swietnie jezdzacy po zakretach ale 5er to inna liga. Niechodzi mi o prowadzenie bo to jest prawie tak samo dobre jak w 3er ale o komfort , wyciszenie, przestrzen w srodku.

No i oczywiscie 3.0d :mrgreen: :mrgreen: , nie wierzylem w spalanie tego motoru dopoki sam sie nim nie przejechalem . Sprzedajacy twierdzil ze nie bedzie mi mowil ile to auto pali bo i tak mu nie uwierze, spalanie jest naprawde rewelacyjne :cool2: :cool2: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe widze rozsądek wziął górę ... :) gratz, oby Ci służył :)

no jednak tak :D , ale powiem Ci ze niewiele brakowalo. Mimo wszystko dzieki wielkie za mega rzetelna rozmowe i dokladne informacje o samochodzie , malo jest takich sprzedajacych :cool2: .Czlowiek od ktorego kupilem samochod wydawal sie byc rownie rzetelny i szczegolowy , jak bedzie, czas pokaze . Z uzywkami bywa roznie (zreszta z nowymi podobnie :roll: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już nie będzie "sport", będzie "limuzyna", bezawaryjnosci :cool2: ...

 

....Czlowiek od ktorego kupilem samochod wydawal sie byc rownie rzetelny i szczegolowy , jak bedzie, czas pokaze . Z uzywkami bywa roznie ....

aby to co miłe się spełniło :cool2:

 

pozdr.

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis troche wiecej tym autem pojezdzilem . Zrobielm trase 300km, pozycji za kierownica jeszcze troszke szukam , probuje roznych ustawien . Komfort jest nieporownywalny , jedziesz po dziurach i nie bola Cie zeby ani glowa. Silnik to naprawde inna liga, wyprzedzanie bez pierdniecia , malo tego zero jakichkolwiek dziur. Z jakich bys obrotow nie jechal to sie odrazu zbiera, tego nie mialem ani w 2.5V6 a tym bardziej w 2.0 . zachowuje sie tak jak 1.9PD tylko ma prawie 2 x tyle momentu :D .

Duzo osob mi mowilo ze manual do 3.0d to porazka... ja sie tam ztym nie zgadzam , swietnie jezdzi sie tym w manualu (poza spokojnym ruszaniem :wink: ), i podejrzewam ze straty sa duzo mniejsze. Bo mam wrazenie ze e92 330xd chodzilo troszke gorzej, ale to autoban moze niebawem zweryfikuje :wink:

A no i wyciszenie zdecydowanie lepsze :cool2: ja mialem kombiaka z panorama i relingami wiec tu jest duuuuuzo ciszej .

 

Po zakretach bajka, nie wiem czy to zasluga 4x4 czy poprostu 5ka tak jezdzi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogladowe foty mojego nowego padla :lol: ,niestety X stoi wyzej ale ...cos za cos , mam nadzieje ze zima da sporo pewnosci przy wjezdzaniu w trudno dostepne tereny :wink:

 

 

http://desmond.imageshack.us/Himg638/scaled.php?server=638&filename=1001908g.jpg&res=medium

 

http://desmond.imageshack.us/Himg208/scaled.php?server=208&filename=1001918u.jpg&res=medium

 

 

http://desmond.imageshack.us/Himg152/scaled.php?server=152&filename=1001904v.jpg&res=medium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretne padło :D

idzie to coś lepiej niż to Twoje poprzednie padło ? troche wysoko stoi i dziwnie to wygląda z tym Mpakiem :roll: jak dla mnie oczywiście bo to kwestia gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretne padło :D

idzie to coś lepiej niż to Twoje poprzednie padło ? troche wysoko stoi i dziwnie to wygląda z tym Mpakiem :roll: jak dla mnie oczywiście bo to kwestia gustu.

tak stoi X :mrgreen: . Przyznam szczerze ze az tak bardzo to sie nie rzuca w oczy na zywo , chociaz mi tez to troszke przeszkadzalo , jak sie przejechalem po krakowskich dziurach to zmienilem zdanie.

 

Ostatnio zastanawialismy sie z kolega krzysiekOST czy by nie obnizyc (on tez ma X-a) ale ja chyba zostawie tak jak jest.

 

Mpak to Mpak i jest wew. i zew. ORI (rozkodowane z VINu) , zawiasy przy X sa inne.

 

czy idzie cos lepiej ...hmm idzie duzo lepiej :D i przedewszystkim nie ma lagow.

Sprawdzalem sie z Krzyskowym 330xd e92 + chip i wiadomo odjechal mi ale nie jakos strasznie . Manual ma szybsza reakcje i jak z 70 depnelismy to do pierwszej zmiany biegow e60 bylo lekko z przodu, od 120 E92 odjechalo i doszlismy chyba do 200 i bylo z 3 dlugosci z przodu , wiec tragedii nie ma jak na ori soft :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie te z E91 byly 17 i troszke inne. To sa 18 jak widac , zobaczymy jak sie beda spisywac .

Co mnie rozwalilo na 18 245/40 to auto ma zadziwiajacy komfort jazdy ... fakt ze czuc droge ale jest lepiej niz w e91 na 16kach ... :D

 

p.s. aktywna kierwonica jest super :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.