Skocz do zawartości

Serwis Automatu w E61 530D


Nick81

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam problem tak jak większość użytkowników tej skrzyni - szarpie przy zatrzymywaniu sie.

Chciałby zrobić serwis tej skrzyni tzn. wymiana oleju, wymiana filtru wraz miską oraz reset skrzyni.

W serwisie BMW powiedzieli mi że jest to koszt około 2500zł.

Możecie mi polecić jakiś serwis który to zrobi dobrze ,a i moze w niższej cenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz kolego, po to właśnie jest profil użytkownika z danymi jakie masz auto i skąd jestes żeby w takiej sytuacji ktokolwiek mógl Ci pomóc a tak lipa

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.Dzięki za podpowiedź. Ale Twój profil też zabardzo mi nie mówi skąd jesteś :mrgreen:

 

jak się nie czyta to się nie wie

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

z midpartsem to ciężko sie kiedyś było dogadać, może się wyrobił, ale ja odpuściłem

 

robiłem skrzynie u Pana ktory na codzień robi amerykańce, i przy okazji nasze bo ponoć konstrukcja układu skrzyni biegów równie złośliwa jak w pojazdach zza bajorka.

Przejeździłem już 45 tyś od czasu tej naprawy i odpukać w niemalowane - działa.

 

Kosztowo to wygląda tak:

wyjęcie włożenie - 600zł

olej - ileśtamlitrów - chyba 10 - po 90zł bo to cena oleju w aso, zamiennikow sie do naszych skrzyń nie leje

nowa miska olejowa z uszczelką i filtrem - bo to ponoć jednorazowe - bodajże 250zł, z ZFa - niby to samo co oryginał tylko bez pudełka bmw i za połowę ceny

 

no i wielka niewiadoma co tam masz popsute dodatkowo, jakies tarczki czy coś warto wymienić.. ale to już wyjdzie po rozebraniu

 

warsztat ma takie namiary:

Can-Motor

Warszawa, ul. Korzystna 12, tel. 022 6786677

601 351 727

szef nazywa się Zbigniew Leśniak

 

 

u mnie jak wyzej, 45 tyś po remoncie i lata, nic po wyjechaniu nie musiałem poprawiać, oby tak dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.