Skocz do zawartości

Podgrzewane lusterka standardowo?


k_rzych

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym się dowiedzieć czy podgrzewane lusterka w BMW e39 to standard czy nie? Bo przeglądam sobie zawsze części na allegro i widze, że wszyscy sprzedają podgrzewane. Jak tak to jak się je włancza jakimś przyciskiem. Dopwiem, że mam te z fotochronem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podgrzewane ale z zewnatrz nie widac albo ja nie zauwazylem zeby bylo jakies oznaczenie tego podgrzewania jak w innych markach.

Wydaje mi sie ze jedyne rozwiazanie to wyjac lustro i jesli sa przewody podlaczone do lustra tzn ze jest podgzrewane.

Nie wiem jak jest z tym kiedy grzeja a kiedy nie moze ktos sie wypowie , choc wydaje mi sie ze kiedy temp. na zewn. spada do 0 albo na ''-''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak w e39 ale w e36 jest wiazka kabli do podgrzewani lusterek ale nie kazde lusterka maja podgrzewacze. jednak jezeli maja to dzialaja caly czas nawet w lato nie ma zadnego wlacznika tej funkcji

życie zaczyna sie od 200km/h

http://royy.net/~serfer123/bmw/7.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest jakiś sposób na to sprawdzenie bez rozbierania lusterka. I może ktoś wie na 100% jak one się włanczają czy to zależy od temperatury na zewnątrz, czy grzeją non-stop, czy są włanczane razem z podgrzewaniem tylniej szyby, a może jest na konsoli oddzielny przycisk do włanczania? Pomóżcie bo jak przyjdą mrozy to, co ręcznie je mam odgrzewać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to podgrzewanie lusterek wlacza sie razem z ogrzewaniem tylnej szyby. Nie ma oddzielnego przycisku do lusterek.

 

Dokładnie tak, dodatkowo po właczeniu silnika, kiedy jest niska temperatura (dokładnie nie pamiętam, czy poniżej 3, czy poniżej 0 stopni) włączają się same na jakiś czas.

 

Wiecie co, kupcie instrukcje, please. Takie rzeczy są tam opisane dokładnie, włącznie z na przykład obsługą świateł pozycyjnych jednostronnych :)

Kai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to podgrzewanie lusterek wlacza sie razem z ogrzewaniem tylnej szyby. Nie ma oddzielnego przycisku do lusterek.

 

Dokładnie tak, dodatkowo po właczeniu silnika, kiedy jest niska temperatura (dokładnie nie pamiętam, czy poniżej 3, czy poniżej 0 stopni) włączają się same na jakiś czas.

 

Wiecie co, kupcie instrukcje, please. Takie rzeczy są tam opisane dokładnie, włącznie z na przykład obsługą świateł pozycyjnych jednostronnych :)

Nie sadze by ogrzewanie lusterka wlaczalo sie po wlaczeniu ogrzewania tylnej szyby, nie raz nie mialem wlaczonej tylnej szyby a szron z lusterek splywal wiec mysle ze ogrzewanie lusterek wlacza sie automatycznie po gongu przy temp +3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, dodatkowo po właczeniu silnika, kiedy jest niska temperatura (dokładnie nie pamiętam, czy poniżej 3, czy poniżej 0 stopni) włączają się same na jakiś czas.

Nie sadze by ogrzewanie lusterka wlaczalo sie po wlaczeniu ogrzewania tylnej szyby, nie raz nie mialem wlaczonej tylnej szyby a szron z lusterek splywal wiec mysle ze ogrzewanie lusterek wlacza sie automatycznie po gongu przy temp +3

 

Mam wrażenie, że nie czytasz tego, na co odpowiadasz...

Przecież dokładnie to napisałem.

Dodatkowo w instrukcji E39 pisze, że ogrzewanie lusterek włącza się automatycznie.

Kai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

no nie własnie jakieś 3 dni temu skończyłem czytać instrukcje do e39 (całą) i nie przypominam sobie nic o podgrzewaniu lusterek, teraz sie tak zastanawiam i wydaje mi sie to dziwne że nie było nic o podgrzewaniu

 

dobar poszedłem do tej instrukcji :D i przeczytałem że lusterka są automatycznie podgrzewane po przekręceniu kluczyka do pozycji 2, ale nie ma przy tym gwiazdki co oznacza że to jest wyposażenie standardowe :wink:

Największe forum maszyn budowlanych www.kopaczka.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.